28 Mart , 2024, 11:46:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: havuç - 22 Ekim , 2010, 15:49:03
ya kızlar yaa eşimle akşam baya mücadele ettik
almira naz ismini istemiyor
daha önce de burda sormuştum
bi kaç kişi beğenmişti
bi kaç kişi beğenmemişti
biraz fikre ihtiyacım var
gerçekten güzel değilmi almira naz ismi
eşiminde benimnde kendi sülalemde bi kişi yok beğenen bu ismi
hazal deniz duru mina ada bu isimler nasıl
havuç canım ıkısı bırden olmasın almira tek olsun naz da olunca agır oluyor..ıkısıde guzel tabı sen bılırsın
ada ve duru daha sade ve rahat soylenıyor benımd favorılerımden  :icon_thumright:

βαlκιz

bencede sadece almira daha hoş :love9:
diğer isimlerin hepside güzel  :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

sevgi gülü

eylül koyacak arkadas eylül nisa bence bende nisan ekın ismini cok sevıyorum

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

mina ismi çok hoş bence..ama kızım olursa azra koyarım anlamına çeker derlerya anası gibi iffetli namuslu olsun:)

н∂vv∂ ツ

saolun kızlar cevaplarınız için   :opucuk:
5 gün kaldı doğuma ama hala karar veremedim
almira ismini koymak istiyorum ama eşim ve babam asla koymamı istemiyor
duru biraz ağır basıo şimdilik
doğunca kızımın yüzüne bakıp karar veririm artık
hangi isim daha iyi uyuyo o zamn daha iyi belli olur belki   :dontknow:

Uploaded with ImageShack.us

Lă_Tăhzen!

muhakkah kendi tercihin fakar kendi kanaatimce duru ismi bana hiçte hoş gelmıyor tabı bu benım şahsi fikrim ne biliyim duru denınce sabun ismi gibi
seçeneklerinin arasında mina ve hazal var bunlar daga guzel bence özellikle hazal  :icon_thumright: 

н∂vv∂ ツ

bi ara tamam hazal dedim
ona da kaba dediler   ;D
kararsızlık öldürcek beni  :cildir:

Lă_Tăhzen!

sen kimsenin lafına bakma canım bence yoksa boyle kararsız kalırsın cocouk senın cocougun ne istersen onu koy ben Asel dedim taa cocouk bıle olmadan önce tamma iş bitti soylenenlere kulak tıkadım cocouk benım cocougum ben ona istedigim bir isimle hitap etmek isterim begenmeyen o isimle hitap etmesin  :suclu:

FeHi

Ayliz= Cennet bahçesi, Ay parçası

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: ♥♥=NUR=♥♥ - 28 Ekim , 2010, 20:11:58
sen kimsenin lafına bakma canım bence yoksa boyle kararsız kalırsın cocouk senın cocougun ne istersen onu koy ben Asel dedim taa cocouk bıle olmadan önce tamma iş bitti soylenenlere kulak tıkadım cocouk benım cocougum ben ona istedigim bir isimle hitap etmek isterim begenmeyen o isimle hitap etmesin  :suclu:
doğru söylüyorsun canım
benimde kafam atıo bazen
Almira naz ver geç diyorum

derbeder

herkesin begenip begenmemesine neden bu kadar takiyorsunuzki?  :icon_scratch:
bana kalirsa annelerimiz babalarimiz bile karismamali, çunku onlarin eline bizimle birlikte o firsat gecmis. hos eskiden geline oglana soran mi varmis adi ne olsun diye  :tongue3:

sen kendin ne istiyorsan onu koy bence havuç, esini razi edebiliyorsan ne guzel.
baskalarinin laflarina bakarak fikirlerini degistirme. yeterki anlami guzel olsun -ki Rabbimiz cocuklarimizi cagirirken isimleriyle hitab etsin sadece kulum diye cagirmasin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: angel81 - 29 Ekim , 2010, 16:51:41
herkesin begenip begenmemesine neden bu kadar takiyorsunuzki?  :icon_scratch:
bana kalirsa annelerimiz babalarimiz bile karismamali, çunku onlarin eline bizimle birlikte o firsat gecmis. hos eskiden geline oglana soran mi varmis adi ne olsun diye  :tongue3:

sen kendin ne istiyorsan onu koy bence havuç, esini razi edebiliyorsan ne guzel.
baskalarinin laflarina bakarak fikirlerini degistirme. yeterki anlami guzel olsun -ki Rabbimiz cocuklarimizi cagirirken isimleriyle hitab etsin sadece kulum diye cagirmasin.

eşim ve babam başta istemeyenlerden
ikna ederimde eşim surat yapıo gibi
aman yaparsa yapsın   :tongue3:

derbeder

oglumuz oluncada sen koyarsin adini dersin esine  :laughing7: hihi
benim esim oyle dedide. kiz olursa benim istedigim olurmus erkek olursa onun istedigi.
yani aslinda mantikli bir paylasim. sadece sizin bebegin zaten kiz olacagi belli bizim ortada bebek yok daha  :laughing7:

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: angel81 - 29 Ekim , 2010, 17:45:05
benim esim oyle dedide. kiz olursa benim istedigim olurmus erkek olursa onun istedigi.
yani aslinda mantikli bir paylasim. sadece sizin bebegin zaten kiz olacagi belli bizim ortada bebek yok daha  :laughing7:

ben biraz bencilimdir bu konuda
öyle bi anlaşma yapamam 
erkek olursa da ben koyarım ismini   :laughing7:
Allah sanada nasip etsin canım   :opucuk:

derbeder

Alıntı yapılan: havuç - 29 Ekim , 2010, 17:52:01
Alıntı yapılan: angel81 - 29 Ekim , 2010, 17:45:05

ben biraz bencilimdir bu konuda
öyle bi anlaşma yapamam 
erkek olursa da ben koyarım ismini   :laughing7:
Allah sanada nasip etsin canım   :opucuk:
amin hayirlisiyla canim benim  :flowers:
ama yapma oyle sen annesiysen o da babasi sonucta. ne bilim cocuklar buyudugunde hic birinin isimlerini ben koyamadim demesin. tabiiki hepimiz istedigimiz olsun istiyoruz, ama iste birde karsidakinin yerine gecip dusunebilmek gerek  :laughing7: guzellikle halledilebiliyorsa ne ala yoksa sirf isim yuzundende kalp kirmaya degmez.