28 Mart , 2024, 15:20:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

Balböceği

tmmm

cisem nasil ist bu kizda duymustumm  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

arkadaşımın kızının ismi melıke çisem

aılede olmayacak bı ısım ıstıyorlarmiş

KybeLe

Kızım Olursa Duru olacak ismi :) Aslında ben Buğlem Duru istiyorum ama eşim istemiyor ;)
Oğluşuuumm :)

°o.O євяυ O.o°

kızım olursa yaren ya da irem koycam inş :amin:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

{safişim}

benim oğluşum olacak kız isimleri çok var ama erkek ismi az ya yada hep aynı isimler var mesela kız isimlerinden
deren beliz nisa duru beren berra

elif35

vallaha ben şunu çok iyi anladım iş hamile kalmakla bitmiyomuş..iş hamile kaldıktan sonra başlıyo bütün testlerim çok güzel geçti ama şu isim konusunda daral geldi bana ne kadar zormuş isim bulmak yaa diyom şu olsn ertesi gün ayy diyom yok yok bu olsun daha hala karar veremedim isim konusunda herkes soruyor ama napayım bulamadım  :cussing:

Balböceği

Alıntı yapılan: parislim sibel - 08 Nisan , 2010, 01:18:45
arkadaşımın kızının ismi melıke çisem

aılede olmayacak bı ısım ıstıyorlarmiş
tmm ben  :k06:

βαlκιz

eslem -esila-
nur-melek-nazlı-dilek-yıldız-
ay brsürü isim vardı beyendiğim aklıma gelmiyo şimdii  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

{safişim}

ay şu eslem ve ceylin isimleri gercekten çok sıktı artık 2010 kızlarında hep ceylin var artık  :igrenc:

βαlκιz

ben çevremde kimsede duymadım
daha iyi oluyo kimsede olmasın zaten çocuklarımın isimlerini bile ice araştırdık burda çevredde varmı yokmu
ona göre koyduk  :basardim:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

dahada degışık isimler  ıstıyorum

alin gibi

serra_emine

arkadaslar çocuklarınıza ısım araştırırken anlamlarınada bıraz araştırırsanız guzel olur :icon_thumright:
yanı guzel olsun kımsede olmasın ısterız tabı ama anlamsız oldumuydu da bu sefer obur dunyada herkes ısmın anlamı ıle çagırılacakmış allahın huzuruna.ismının anlamı olmayanlar mahşer meydanında kalacakmış oylle.ve evlatlar anne babalarına gıdıp neden bana anlamı olan guzel dını ısım koymadın dıye hesap soracaklarmış..bu konuda bu bılgımı paylaşayım dedım çok iyi düşünup ona gore koymak ta fayda var.. :icon_thumright:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

once anlama bakılmalı bencede
ama artık gunumuzde degısık ısımler moda oldu
bede yakında hala olacam ısım arıyoruz hala bulamadık çok zormuş isim bulmak  :sad1:

serra_emine

evet zor tabi..
degişik olsun derken işte anlamını da düşünmek lazım.bu konuda ben duyunca bayaa etkılendım hep arkadaşlarımı olsun ne bılım soran falan oldumu bunu soylemeden ızah etmeden edemıyorum..
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

tabiki anlamı zaten önemlii
anlamı yoksa ne önemi kalıyoo
valla sibel sende benim gibisin bende öyle degişik isimler severim
kızım olursa senle karar veririz isminii  :k06: