Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

canim umarim en kisa zamanda Allahh sanada bir bebek nasipp ederr.. nasip vakti zamani geldiginde olur canimm allahin izniylee.. canim erkek cinsiyeti:):) yurtdisinda anerikada yasiyorumm burada daha saat aksam 9 a geliyor ara sira bakiyorum forumaa.. umarim senden teZ zamanda hamile haberleri alirizz amin. :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 09 Şubat , 2010, 04:32:37
canim umarim en kisa zamanda Allahh sanada bir bebek nasipp ederr.. nasip vakti zamani geldiginde olur canimm allahin izniylee.. canim erkek cinsiyeti:):) yurtdisinda anerikada yasiyorumm burada daha saat aksam 9 a geliyor ara sira bakiyorum forumaa.. umarim senden teZ zamanda hamile haberleri alirizz amin. :amin:
ÇOK SAGOL CANIM  :amin: :amin: :amin:
ALLAH TAMAMINA ERDIRSIN  :nazar: :nazar: :nazar:  :amin: :amin: :amin:
BENDE UYKUMU BIR TURLU DUZENE SOKAMADIM NE YAPSAMDA UYKUM GELMIYOR AKLIMA BISEY TAKILDIMI KAÇIYOR..BENDE BOYLE ZAMAN GECIRIYORUM ASLINDA ZAMANI DEGERLENDIRECEK ÇOK SEY VAR BIRAZ KORKAK OLDUGUM İÇİN YAPAMIYORUM
BU ARAD ISMIN NE SWET?
DOGUM AMERIKADA MI OLCAK ?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 09 Şubat , 2010, 04:40:54
amin canim saol.canim bendede oluyor ara sira uykusuzlukk haklisin insanin uyku duzeni bozuldugu zaman birkac gun oyle gidiyorr.. burada olacak canim dogumum. butun kurulu duzenim buradaa.. canim ismim duygu.. senin canim...
SİBEL MEMNUN OLDUM  DUYGUCUM  :basardim: :basardim: :basardim:
GURBETDE OLMAK ZOR BENIMDE ABIMLER AMERIKAYA GITTIGINDE ÇOK UZULMUŞTUM ALLAHTAN ÇOK KALMADILAR
NERELISIN ASLEN? SENIDE SORU YAGMURUNA TUTUYORUM  :k06: :k06:

✿sweet_sweet✿

demin yalniz yasiyorum dedinya ondan sordum sibelcimm

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

EŞİM UYUYOR..ERKEN GIDIYOR İŞE GEÇÇ GELIYOR TEKSTIL İŞİ KENDI İŞİ YANI..HAFTASONLARI GITMIYOR ÇOK SUKUR  :amin: :amin:
BUTUN AKRABALAR IST DA AMA GENELDE HERKES YA ÇALISIYOR YADA OKUYOR BEN UNIV YARIM BIRAKTIM 4 YILLIKTI 2 YIL OKUYABILDIM..ANNEME GIDIYORUM ARADA IYI GELIYOR..AMA ORDADA GEÇ YATINCA BABAM KIZIYOR SAGLIGIN BOZULACAK DIYOR..BEBEK HABERINI ALSAM MORALIM ÇOK DUZELECEK BELKI O ZAMN UYUYABILIRIM
SEN İŞİNE BAK CANIM NE ZAMN MUSAIT OLURSAN O ZAMN CEVAP YAZRSIN HIÇ ONEMLI DEGIL DUYGUCUM

✿sweet_sweet✿

anladim canimmm.. sibelcimm insallahh en kisa zamnda olurr dua edecegim senin icin.. hissettimki cok istiyorsun sen canini sikmaa.. hergun dua ett.. aileler oylee dusuncelii haklilarr gec yatinca dusunuyolar oyle seylerii.. canim bende evdeyimm kendimi oyalayacak birseyler bulmaya calisiyorumm oyle geciyor zaman.. ara sira yaz bana olurmu bende sana yazarimm.. simdilik ben cikayim musadenlee.. tekrardan cokk memnun oldumm.. saglicakla kal arkadasimm.. :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

SAGOL DUYGUCUM ALLAH RAZI OLSUN  :amin: :amin: :amin:
TAMAM CANIM GORUSURUZ BENDE ÇOK MEMNUN OLDUM  :opucuk: :wave: :wave:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ceyloşş - 02 Şubat , 2010, 22:56:13
http://isimler.blogcu.com/
bu siteyi incelemenizi tavsiye ederim bilinen bazı yanlışları ortaya çıkarmışlar
CEYLOŞ SAGOL PAYLAŞIM İÇİN GERCEKTEN ÇOK FAYDALANDIM YAKINDA HALA OLACAM ISIM ARIYORUZ BIZDE BAZI ISIMLERIN GERÇEK ANLAMLARI ÇOK ACIK ANLATILMIŞ  SAGOL

gökkusağı

allah bağışlasın cnm allah analı babalı büyütsün  :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Erma, arapça kokenlı... Cilveli, çok güzel
Emire Arapça... Kadın hükümdar
Hazal, Arapça........ Kuruyup, dökülen ağaç yaprakları

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ceyloss 

ecrin isminde bisey yazmiyor cnm ??????

βαlκιz

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 07 Mart , 2010, 05:22:51
Erma, arapça kokenlı... Cilveli, çok güzel
Emire Arapça... Kadın hükümdar
Hazal, Arapça........ Kuruyup, dökülen ağaç yaprakları
çok güzel isimlr bayılıyorum böyle isimlere  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

ULUDAĞ

İPEK RANA KOY İSMİNİ SÜPER OLUR

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: