29 Mart , 2024, 00:57:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

canımm ikra da cok guzel hemde kuranada da var ıkra suresı bı dusun derım :-\

ceyloşş

http://isimler.blogcu.com/
bu siteyi incelemenizi tavsiye ederim bilinen bazı yanlışları ortaya çıkarmışlar

BeBisLeRiM

sagolun arkadaslar
ya erkek olsa cabucak bulurmusum gibi geliyor
ama kiz ismini bulamiyom ya
bide söylenebilirmi komik gelmesin millette diye didinip duruyom
aslinda koyacan ismi gidecek ama biz neler düsünüyoruz ya
önerdiginiz isimlerde cok güzel sagolun tekrardan

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: ceyloşş - 02 Şubat , 2010, 22:56:13
http://isimler.blogcu.com/
bu siteyi incelemenizi tavsiye ederim bilinen bazı yanlışları ortaya çıkarmışlar
gercekten ya ne kadar manasız bı anlamları varmıs meger

ceyloşş

bende ceylin koymuştum kzımın ismini    :icon_scratch:

betüs26

ceyuloş nasılsın canım nası gidiyo hamilelik

ceyloşş

Alıntı yapılan: betüs26 - 03 Şubat , 2010, 13:38:10
ceyuloş nasılsın canım nası gidiyo hamilelik

valla canım ya iyimi gidiyo deseeem yoksa bilmiyorumkimi deseem yarın bi olsada duysam şöyle kalp atışlarını rahat bi nefes alcamda şiştim resmen gerginlikten balon gibi oldum patlıcam saatler geçmiyo keşke bugüne alsaydım randevuyu ya

betüs26

rahat ol stres bebişi de etkiler hayırlısıyla herşey yolundadır bu normal  aslında herkez bu endişeyi taşıyo genelde öncesinde sorun yaşaynlar ise çok daha tedirgin normal olarak ama       allahın izniyle kalp atışın ı duyarsın ve rahatlarsın inşallah

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

NESTEREN   AGUSTOS GULU YABAN GULU DEMEKMİŞ  ::)

✿sweet_sweet✿

nesteren isimmi canim.. cokk ilginc geldi tabii begenen insanlarda olabilir saygi duymak lazimm:):) nesteren bana  eski turk filmlerindeki nayirr nolamazi hatirlatti :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 09 Şubat , 2010, 03:58:02
nesteren isimmi canim.. cokk ilginc geldi tabii begenen insanlarda olabilir saygi duymak lazimm:):) nesteren bana  eski turk filmlerindeki nayirr nolamazi hatirlatti :ehi: :ehi:
ALLAH IYILIGINI VERSIN  :ehi: :ehi: :ehi:

NE BILEYIM DEGISIK ISIM BULUNCA YAZIYORUM BELKI BEGENEN OLUR BI ONCEKI SAYFAYA BAK 

✿sweet_sweet✿

:D liva elizan guzelmisss.. parislim sibel sende benim gibi gurbetcisin sanirim bu saate foruma kimse ugramazz sen ve ben variz sanirimm :D :D :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 09 Şubat , 2010, 04:18:16
:D liva elizan guzelmisss.. parislim sibel sende benim gibi gurbetcisin sanirim bu saate foruma kimse ugramazz sen ve ben variz sanirimm :D :D :k06:
:ehi: :ehi:
YOK CANIM IST KADIKOY TARFINDAYIM CANIM YANLIZIM CANIM SIKILIYOR UYKUM YOK GENELDE GEÇ UYUYORUM ONUN İÇİN HEP BURDAYIM ..SENDE SANIRIM HAMILESIN NE KADAR KALDI SWET

✿sweet_sweet✿

canim 11 haftam varr insallahh :amin: aaa oylemi  masallahh iyi dayaniyosun canimm cokk gec olmadimi oradaa.. ehh uyku tutmayinca oyle oluyorr... bebek istiyordun degilmi canim sendee

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

EVET SWETCIM 2 YILLIK EVLIYIM 7 AY ONCE DUSUK OLDU..ILK GUNDEN BERI ISTIYORUZ ARTIK ALLAHIN TAKTIRI RABBIM NE ZAMAN UYGUN GORURSE  :amin: :amin: :amin:
CANIM SAGLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN RABBIM  :amin: :amin:

CINSIYETI BELLI MI?

YURTDISINDAN NERESI ?