28 Mart , 2024, 21:07:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

Sheida

imzamı değiştirmeye çalışıyorum sürekli yanlış yaptım herhalde oldu simdi :))) renkte sırıtmasın  hehe :k06:

zelis

bizimkisi Merve olacak Allah izin verirse, babamiz ve abimiz koydu bu ismi  :k06:

ben baska isimleride degerlendirmeye alalim dedim ama kabul eden olmadi , oy coklugu ile onlar kazandi  :k06:

mavişimmm

DURU koyucam bende rabbım nasip ederseee.

vadi= muge & melis

ben sadece MELİS veya sadece İLKE    SİZCE NASILLL  :dontknow:

Sheida

kızlar bende isim arıyorum. ilk ismini ipek koyucaz insallah.fakat ikinci isminin arapça kökenli olmasını istiyorum. uygun bi isim bulamadım. yardımcıı olurmusunuz    :icon_scratch:  :-\

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

arkadaslar yaa  ben ecrın melıs koycam kızımın ısmını dıyordum hep ama ecrın ısmının kuranda gectıgını ama bır anlam tasımadıgını duydum kafam karıstı yaaaa...

melıs ısmını kesın koycamda bır güzel degısık kız ısmı daha lazım yardımcı olun canlarım .....
ne zor ısmıs bu yaaa

✿sweet_sweet✿

vadicim ikiside kulaga cok hoss geliyorrr anlamlarida guzell.. ilke degisik ve asil bir isimm.. melis ismi cogu yerde var ama popiler bir isimm eskimiyorr.. valla karar vermek zorr ilke iyi derimm.. :icon_scratch: :flowers:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

benım kızımın adıda eflın cennete acılan kapı demek cokta kıbar bı ısım bence :icon_thumright:

Balböceği

Alıntı yapılan: batın - 26 Ocak , 2010, 15:47:57
selam arkadaşlar on gün kaldı doguma hala kızımın ismi neolacak karar veremedik  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
batincim rabbim kolay dogumlar nasip etsinnn insallah bi ikinmada kurtulursunnn  :hieyt: :opucuk:

βαlκιz

Alıntı yapılan: batın - 26 Ocak , 2010, 15:47:57
selam arkadaşlar on gün kaldı doguma hala kızımın ismi neolacak karar veremedik  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
ne güzel az kalmışş hayırlı dogumlar dilerimm.. isim bulamadınmı burda yazmış arkadaslar bak beyen kolay gelsin
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

selmay

slm batincim allah hayirli dogum versin bi avazda kurtul ins ,isim konusunda benim 6 aylik olmama ragmen bebgim göstemio ama dk kiz ihtimali yuksek dedi isimler bulduk senlede paylasim belki begenir koyarsin canim.... esila,dila,alina,aliya,melis.... da aklima geldikce yazarim bu rada anlamlari da cok hos bi bak istersen .....

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ben de boyle ısımler dusunuyodum ama etrafımdakılere soyleyınce cok gulduler bunlar arapcamı nerden buldun bunları dıye :dontknow:sonra ecrın dusundum ecrın su herkeste var dıye koymadım bı ara havin dedım olmadı eflın oldu ama ıuyıkıde eflın koymusum cok farklı kımsede yok hos

ZyNp

allah yardımcın alsun canım

selmay

balkiz arkadasim bana yardimci olurmusun  iki isim koymak istiyoruz da hangisi daha uyumlu       esila dila mi?   yoksa   melis esila mi ?  senin fikrin canimmm?

βαlκιz

esila dila daha hoş  :D
bende esila çok beyeniyorum kızım olursa ilerde koymayı düşünüyorum
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: