Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

unicornn

Alıntı yapılan: banutuncsiper - 13 Ocak , 2010, 11:11:28
Benim kızımın adıda RÜYA olacak. ben de 26 haftalık hamileyim nisan sonu annesi olacağım var mı ben gibi annelerrrrrrrrrrr
rüya ismi çok guselllll

vadi= muge & melis

serra_emine

Alıntı yapılan: duyguduygu - 14 Ocak , 2010, 20:30:22

serra söylediklerine katılıyorum hatta  bunu hatırlattığın için Allah razı olsun. ben çiçeklere ve kuşlara oldum olası hayranımdır defne de hem söyleniş açısından güzel hem de yaz kış yemyeşil kalması açısından anlamlı geldi ama şimdi düşündüm de bir bitki ismi olmasından dolayı isim olarak bir çocuğa verilmesinin mahzuru var mıdır acaba?
valla kesın bişey demek ıstemem bu konuda hanı ama şöyle dıyım.hanı dedıydım ya herkes ısımlerının anlamı ıle çagırılacak dıye işte onu düşünursen o an için bı anlamı yok...
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

✿sweet_sweet✿

cocuga konulacak isim bence adi gibi anlamida guzel olmali.. kimisi kisiligini adindanda alir derr.. oyle seyleri bilmem ama isminin anlaminin guzel olmasi onemli bence.. bazilari istanbul izmirr vss isim koyuyolarr yani butun sehirleri koyalim koy kasaba il ilce ... baska isimmi kalmadi  cokk sacmaa :igrenc: :igrenc:

✿sweet_sweet✿

ZyNp

bence azranaz ve masal cok hoş

serra_emine

tabı ya olurmu hiç oyle o evlat arın ahırette hakkını ıstıyecek sonra bızlerden dımı yanı..
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

{safişim}

ben 11 haftalık hamişim bendekızım olursa adını nasip olursa tabi helin yada asya koymak istiyorum oğluşum olursada eşimin ismi ertuğrul onun kısaLtılmışını yani ertuğ koymak istiyorum ayyyy ama daha çok var cinsiyetimizi öğrenmeye  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :love7:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

arkadaslar ben ecrın melıs koymayı düsünüyorum ama ecrın ısmınde pek kararlı degılım....

melıs kesın koycamda bır degısık ısım daha lazım......

güzel ısım bılıyorsanız lütfen paylasın arkadaslarrrr.............

Sheida

selam anneler :) ben yeni üye oldum ama baya bi zamandır gizli gizli bakıyordum :))))) evet artık buralarda olurum inşallah. 19 haftalık hamileyim. kız isimleri arıyodum sizin sayenizde buldm kızımın ismini. hepinize iyi sohbetler :) ;D

ZyNp

hoşgeldınızz hayırlı olsun bebişin canım.sanada ıyı paylasımlar

Sheida

Alıntı yapılan: ZYNP - 19 Ocak , 2010, 13:46:43
hoşgeldınızz hayırlı olsun bebişin canım.sanada ıyı paylasımlar
teşekkürler canım :)))

bu arada ismim şeyda :)

ZyNp

melek-çağlar

Sheida