Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ARKADASIM KIZINA ISMI MELEK SUDE ÇOK HOŞUMA GITTI DOGRUSU..GERCEKTEN MELEK GIBI COK GUZEL BI BEBEK
:nazar: :nazar: :nazar:

**YeŞiLzEytİN**

Alıntı yapılan: ezoo - 01 Aralık , 2009, 09:51:07
yok tatlım hilal öne alınamaz resmi ismi hilal olcakmış önüne izin var sadece eşim çok istedi hilal ismini kurmak istemiyorum onu isim çok güzel bende seviyorum ama anlamıda güzel olsa hiç aramıycam başka isim  :-\

ben istiyorum ki Kur'an da geçen ama anlamı güzel olan bi isim kulağına okunsun

benim komşumun oğlunun adı berkay kulağına okurken eyüb okunmuş sende öyle yap sonuçta kulağına okunan ismi geçerli olcak kafa kağıdı gitmiyecek dğlmi   :)  :)  :)  :)
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

< ESLAL >

ama oda accık kandırıkçılık oluyor sanki  ::)

nisa hilal  de karar kıldık oy birliğiyle  ;)
Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 16 Aralık , 2009, 02:12:44

ARKADASIM KIZINA ISMI MELEK SUDE ÇOK HOŞUMA GITTI DOGRUSU..GERCEKTEN MELEK GIBI COK GUZEL BI BEBEK
:nazar: :nazar: :nazar:

ablamın bebişinin ismide MELEK gerçekten oda melek gibi yavrum benim teyzesi kurban onlara  :opucuk: :opucuk: [/b]

Zeynep_Sena

nisa hilal cok guzel bence melek yerine melikede olabilir

ırmak184

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 15 Aralık , 2009, 12:19:50
ırmakcım bende duru istiyorum kızım olursa ama ben 2 isim koyacağım
çok güzel bir isim meleğimizede yakışacaktır canım :icon_thumright:
saol canım sonunda karar verebildim  :laughing7:  :laughing7: duru gibi saf ve temiz olsun inşalahh  :amin:  :amin:

мiŁenα.

ezgcım ısımler harıka super cok ıyı bır karar[/b]

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: sulugöz - 16 Aralık , 2009, 16:42:00
nisa hilal cok guzel bence melek yerine melikede olabilir

sağol canım karar vermek çok zor inş. hayırlı isimler seçebilmişizdir yavrularımıza  :amin: :amin: :amin:

çok sağol ayşecim benimde çok içime sindi  :opucuk:

aleyna635

kızlar bende düşündüğüm güzel isimler var.ama birgün hamile kalırsam ve kızım olursa adını ravza aleyna koyacam inşallah.çok seviyom bu iki ismi.ikiside kuran da geçiyo.ve şu isimlerde var. 
1. ikra nur
2.diren
3.ravza
4.aleyna

aleyna635

βαlκιz

güzel isimler bi tanıdımın iki kızı var biri ravza digeri aleyna  ;D ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

sibel28

kızlar ruveyda   yada rüveyda   kuranı kerimde geçiyor..30.cüzde anlamı ise yavaş yavaş adım adım ,narin,kibar,nazik ve hoş demek...

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

**YeŞiLzEytİN**

bnm en çok beğendiğim kız isimleri
ecrin
ceylin
minel
asel
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!