28 Mart , 2024, 12:49:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

**YeŞiLzEytİN**

ayrıca bnm kızımın adı aliye azra aliye rahmetli annemin adı   :y25: biz ecem azra koycaktık....ama adıyla yaşasın kuzum tüm kuzular inşallah  :)
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

мiŁenα.

ecemde guzelll :nazar:

yaa benım kzıım olsa duru su yada duru nısa olurdu

:love9: :love7: :love9:

Zeynep_Sena

cok saolun arkadaslar ben valla bir turlu karar veremiyorum babasida biz bide cinsiyetini gec ogrendik acele etmeyelim olur dedik hele bi o gunlere gelelim dedik ama gercekten birazda bu isim diger baska seylere benzemiyo esyaya filan benzemiyoki onun icin sanirim cok dusundum hayatimda hic biseyi bu kadar dusunmemistim cok saolun yardimlariniz icin bi karar verim size yazicam insallah ..hala karar veremedim cunku

мiŁenα.

βαlκιz

bi isim daha buldum elvin  :DCennet çiceği, Gökkuşağının her bir tayfına verilen isim, Sıcak

Köken : Arapça

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

erva da var ama erkek ismi Çok güzel genç. 2. Son derece cesur ve yiğit adam. arkadasımı yegeinin ismi erva ecrin  :D

Köken : Arapça

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ırmak184

mina ve duru veya almina hoşuma gidiyor ama hala karar veremedim  :icon_scratch:  :icon_scratch:

{safişim}

мiŁenα.

gülce anlamı ne....

eger tek ısım dusunen varsa anlamı cok guzel olmalı bence

мiŁenα.

tek ısım mı ıstıyorsun ırmak

mına ve duru guzel

ebruli.

Alıntı yapılan: ezoo - 01 Aralık , 2009, 09:10:55
sağol ayşem bende anlamından dolayı MERZA istiyordum aslında NİSA nın anlamı 'kadın' demek MERZA nınki 'meleklerin kraliçesi '
anlamı daha güzel ama NİSA da HİLAL le çok uyumlu oldu canım  :icon_thumright:

canım merzanın anlamı meleklerin kraliçesi demek deilmiş.hastalık illet demekmiş.aklında bulunsun  :(

ŞÜKÜRLER OLSUN KAVUŞTURANA...<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ebru&year=2010&month=5&day=30&babycount=2"; type="application/x-shockwave-flash" wmode="

< ESLAL >

hmm benim baktığım sitelerde hep 'meleklerin kraliçesi' die yazıyodu  :-\

zaten biz NİSA HİLAL e karar verdik tatlım

ırmak184

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 14 Aralık , 2009, 09:55:14

mına ve duru guzel
tek isim düşünüyorum canım,mina isminin anlamı netten baktım sarap şişesi,ar,liman demekmiş pek bir anlamı yok yani o yüzden duruya karar verdim saf,temiz berrak anlamında..

мiŁenα.

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: ırmak184 - 14 Aralık , 2009, 20:16:52
Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 14 Aralık , 2009, 09:55:14

mına ve duru guzel
tek isim düşünüyorum canım,mina isminin anlamı netten baktım sarap şişesi,ar,liman demekmiş pek bir anlamı yok yani o yüzden duruya karar verdim saf,temiz berrak anlamında..
mina cennette bişeyin ismi diee biliom ben
.