Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ezgıcım dogru soluyorsun hayatım :icon_thumright:

ben esıme ısım sıraladım bunalrı ıstıyorum dedım oda onay verdı eymenı ıstemedı sonra arstırmıs hpsuna gıtmıs tamma dedı...

sonucta ben begendım oda onayladı

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

:opucuk: evt canım bizimkide sadece HİLAL olcak diodu zaten o kullanılcak ama Kur'an da geçsin istediğim için 3 isim söyledim ona oda NiSA yı tercih etti

Allah isimleriyle uzun ömürler yaşamak nasip etsin yavrularımıza   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

isimleriyle buyusunler pıtırcıklar :amin: :amin: :amin:

ıkısınded kuranda gecıyor canım cok guzel secımler  :icon_thumright:

< ESLAL >

:opucuk: :opucuk: sağol canım EYMEN ÇAĞAN da çok güzel  :icon_thumright: ikiside orjinal heme 2 isim olması çok iyi oldu seçim şansları

oldu kuzucuklarımızın şahsen benim 2. bi ismim olsaydı ezgiyi kullanmazdım  :-\

AککORTįє

bence ezgi çok da güzel bir isim niye kullanmazdın anlamadım cano  :icon_scratch:

AککORTįє

07 Aralık , 2009, 16:33:14 #530 Son düzenlenme: 08 Aralık , 2009, 17:28:38 iLkNuRR
valla biz erkek olursa eşim kız olursa ben koyacaktım (tabi illaki beğenip)

erkek oldu yine ben koydum  oğluşumun pipisine uygun bi isim   :k06:  :D

мiŁenα.

tabıkıde ortak verılcek....ben buldum oda onayladı sagolsun zorluk cıkarmadı :ehi:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

asya eylül
asya: türklerin bulundugu ilk topraklar diye biliyorum
eylül:eylüğlde hamiş kaldım anısı çok büyük

göbek adı mevlüde: kuranda geçiyo diye koyduk kaynanamın adıı

Uploaded with ImageShack.us

___kıymık___

kızlar eger begenirsenız ECRİN de güzel isim
manasıda; allahtan gelen en güzel hediye :icon_thumright:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

ULUDAĞ

BENDE KIZIMIN İSMİNİ DURU KOYMAK İSTİYORUM RABBİM NASİP EDERSE DURU GİBİ KIZ OLSUN İNŞALLAH Bİ ARA DURU ECEM Mİ DİYORUM AMA
ÇOĞALTMANIN ANLAMI YOK

βαlκιz

ben kızım olursa ecrin esila koycam diyorum hep ilk hamile kaldımdan beri aklımda bu isimler
ecrin-allahın hediyesi
esila -Esila kuran da geçen arapça bir kelimedir ve geçtiği yer ile anlamı şöyledir: "vezkur isme Rabbike bukreten ve esîla Rabbinin adını sabah akşam an." buyurulmaktadır. Burada geçen "bukra" Arapça'da sabah demektir. "esila" ise zeval vaktinden gurup vaktine kadar demektir. Bu, öğle namazı ile ikindi namazını kapsar. Ondan sonraki "Geceleyin ona secde et" buyurulmaktadır. Yani gurûb'tan başlayarak gece vaktinde secde etmesi istenmektedir. Bu da akşam ve yatsı namazını kapsar. Hemen peşinde de "Onu geceleri uzun uzun tesbih edin" denilmiştir. Bundan da teheccüt namazına atıfta bulunulmuştur. (İnsan suresi 25. ayet)

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

eşimde eyşan ismini beyeniyo bu ara  ::) izledimz dizide var eyşan ordan beyendi
eyşan-Şanlı güzel, güzelliği ile ünlü
listeme ekledim  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

tuana16

ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

мiŁenα.

bade ve buse ısımlerı hos ama aman aman guzel deıl ...
esıla guzell ama ecrın baydı anlamı super ama herkezde...
yarın obur gun okula gıttıgınde dusunsene kac tane ecrın olcak