29 Mart , 2024, 00:21:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

öok guzel canım kızının ısımlerı ...

kayınvalıdem dedıkı esım bebege sen bır ısım dusundunmu dıye oda sız koyun dedı... esımde eymen cagan dedıı...o ne oglum dedı :k06: :k06:

begendıysenız koyunn dedı :k06: karısmadı yanı

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

sağol teyzesi isimleriyle yaşasınlar inş.  :amin: :amin:

:k06: :k06: ii bari ben çok sinir oluyorum illa şu isim olcak die tutturan büyüklere SANANE o benim çocuğum kendi çocuğuna koysadın çok istiyosan :cussing: :cussing:

benimde kayınpederim AYBİKE çok güzel isim ben çok seviyorum dedi ben sadece güzelmiş dedim ama bence hiiççççç güzel değil ama ısrar etmedi Allah'tan

sevmediğim bi ismi sadece kocam isterse tamam derdim onun dışında kimseyi ilgilendirmez  :director: :director:

мiŁenα.

bende esımde ole dusunuyoruz da maksat onunden gecmek kaynanm eltıme cok karıstı o konuda ama bana karısmadılar :love9:

miray

benim esim kızımın ismini koydu kayınvalidemde büşra olsun diyodu benimde aklımda bi isim yoktu kabul ettim ama ikinci bebişim olursa inş  ismini ben koycam  :occasion5:

мiŁenα.

benım kzıım olsaydı ısmı muhtemelen nısa duru olcaktı :love9:

armi

benim de bir kizim olsun adini betül koyacam
ya kizlar armagan isimi güzelmi sizce  ??? 
d

мiŁenα.

armi

evet canim bende ismimi beyenmiyorum saten  :k06:
d

мiŁenα.

benım adım ayse aslınd a guzel ama benım ılk adım sedefmıs bır muddet ole kalmıs onu dahada severım

armi

ayse güzel isim annemin ismi sedevde güzel isim
d

мiŁenα.

hımmm ....

olsun anlamı guzell ayşe anamız (aişe)

< ESLAL >

bizimkilerde karışmadılar Allah'tan ama arada bi ben karışmam Aybike güzel gibi laflar oldu tabe ama kim takar on tane çocuk doğurmuycam kusura bakmasın kimse ben illa hilal'de demedim ama eşim çok istedi onuda kıramamki zaten dinimizde isim koyma hakkı babaya verilmiş ve çok büyük bi vebal inş. kuzucuklarımıza güzel isimler seçmişizdir

burcum

AHEN söylenişi çok güzel
MASAL
RÜYA
DENİZ
YAĞMUR
NİHAL
ŞEVVAL

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: