Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

miray

< ESLAL >

Alıntı yapılan: tılsım - 30 Kasım , 2009, 23:57:00
ezooo selam canım demek doğumuna 12 gün kaldı ayy hiç bişi kalmamış rabbim sağsalim kurtulmayı nasip etsin bebeğinle sana  :amin: :amin:

benim oğluş 5 ayı doldurdubi çabuk geçiyoki  :nazar: :nazar: :nazar:

bu arada isim nisa hilal en uyumlusu kulağa hoş geliyo bence güzel  :icon_thumright: :icon_thumright:
slm canım evt 12 gün kaldı kısmetse heycan artıyor..biran önce olsada bitse şu günler yüzünü görsek hayırlısıyla..
maşallah kocaman olmuş bile oğluşun kendini kurtarmış artık kıyamam tam sevilme zamanları şimdi Allah nazarlardan saklasın  :nazar: :nazar:
ne zor şey bi isme karar vermek off başkasına fikir önermek çok kolaydı insan kendine gelince çok kararsız kalıyormuş  :honk:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: (¯`•._.•ραραтуαм •._.•´¯) - 30 Kasım , 2009, 23:58:16
HİLAL ESLEM  de olabilir  :icon_thumright:
sağol canım  :-*
ESLEM-1
NİSA-1 oy oldu bakalım en çok hangi ismi uygun bulacak arkadaşlar

defne8383

SELAM EZGİ BEN BİR SÜREDİR BAĞLANAMADIM NETE DOĞUMA 12 GÜN MÜ KALDI SEZERYAN MI OLACK YOKSA?BU ARADA BEN OYUMU KESİNLİKLE NİSA YA VERİYORUM KENDİNE VE BEBİŞE İYİ BAK ALLAH HEPİMİZİ HAYIRLISIYLA KURTARSIN

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

Alıntı yapılan: emosum - 28 Nisan , 2008, 09:56:20
duygucum saol ...iyiyim ben sen nasılsın umarım iyisindirr  biz DENİZ ismine karar vermiştik daha öncedende yani kzıda olsa erkekte  deniz dedik :love9:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

bende öle düşünüyorum adım yeliz denize çok uygun filiz ğüliz kardeşimde var  :k06:

deniz istiyorum kız erkek farketmez ama babası erkekye çok olumlu bakmazsa sen bilirsin dicem ama kzıım olursa deniz olucakkk  :muzz: :muzz: :muzz:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: defne8383 - 01 Aralık , 2009, 02:18:30
SELAM EZGİ BEN BİR SÜREDİR BAĞLANAMADIM NETE DOĞUMA 12 GÜN MÜ KALDI SEZERYAN MI OLACK YOKSA?BU ARADA BEN OYUMU KESİNLİKLE NİSA YA VERİYORUM KENDİNE VE BEBİŞE İYİ BAK ALLAH HEPİMİZİ HAYIRLISIYLA KURTARSIN

selam canım doktorun dediğine göre normal doğuma 12 gün kaldı bugün kontrolümüz var bebeğin durumuna göre doğum şekli kesinleşecek bugün inş.
çok heycanlıyım  :love9: :love9:
:amin: :amin: canım hıyrlısıyla bi atlatsak şu dönemi sağ salim alalım artık yavrucuklarımızı kucağımıza  :amin: :amin:
sağol canım ben MERZA ya çok meyilliydim ama herkes NİSA diyor sanırım NİSA HİLAL olcak  :icon_thumright:

мiŁenα.

ezgıcım nısa hılal bence en dogru ısım anlam olarakta superler kızın ısmıyle omur boyu mutlu yasar...

bence NISA HILAL  :love9: :love9:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

sağol ayşem bende anlamından dolayı MERZA istiyordum aslında NİSA nın anlamı 'kadın' demek MERZA nınki 'meleklerin kraliçesi '
anlamı daha güzel ama NİSA da HİLAL le çok uyumlu oldu canım  :icon_thumright:

мiŁenα.

hılal merza uymuyor aslında cok guzel ...

olsun ıkıncıye kısmet sen yansmıyon ama  :k06: :k06:

DER!N

Ben bu oylamayı kaçırmışım :) Nisa söylenişi güzel, anlamı çok geniş değil aslında.

Nisa Hilal kombini güzel olmuş.

Eslem çok güzel bir isim ama Eslem Hilal pek ahenkli olmuyor.

İsmiyle yaşamak nasib olsun kızımıza, Hayırla ve sağlıkla doğup yaşamak nasip etsin Mevlam.   :amin: :amin: :amin:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 01 Aralık , 2009, 09:14:04
hılal merza uymuyor aslında cok guzel ...

olsun ıkıncıye kısmet sen yansmıyon ama  :k06: :k06:

yok anacım Allah eksikliğini göstermesin bu yavruma sağlık sıhat versin olmıycak die bişey yok büyük konuşmak istemiyorum bu konuda ama uzunca bi süre düşünmüyorum allah isteyenlere nasip etsin inş.

мiŁenα.

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __Derin__ - 01 Aralık , 2009, 09:16:53
Ben bu oylamayı kaçırmışım :) Nisa söylenişi güzel, anlamı çok geniş değil aslında.

Nisa Hilal kombini güzel olmuş.

Eslem çok güzel bir isim ama Eslem Hilal pek ahenkli olmuyor.

İsmiyle yaşamak nasib olsun kızımıza, Hayırla ve sağlıkla doğup yaşamak nasip etsin Mevlam.   :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: canım Allah hepimizin yavrularına sağlık sıhat nasip eylesin inş.

off dediğin gibi canım Hilal'le en uygun isim Nisa oldu ama diğer isimlerinde anlamları çok güzel çok kararsız kaldım ben anlamı güzel olsun istiyorum  :dontknow:

мiŁenα.

hılal merza koy tatlım ozamn ıcınde ukte kalmasın..uzun surede yapmıcam cocuk dıyorsun :k06:

cıdden solendıkce alısr ınsan :k06:

< ESLAL >

galiba öyle yapıcam ayşecim MERZA HİLAL  :love9: :love9:
eşimde dio ben karışmıycam sen karar ver ama gelip gidip NİSA HİLAL dimi dio  :caca:

merza'ya karar veriyrum o öyle diyince Nisa 'ya kayıyorum kafam karıştı iice  :BangHead: