Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

Demet_dk

bizde anlamlı olmasına özen gösterdik iki ismide anlamlı
benim ve eşimin adıyla da uyumlu  :muzz:

--elif--

siz ne koydunuz ismini bende kız bebiş isimleri arıyorumda merak ettim

Zeynep_Sena

arkadaslar ben karar veremedim daha ya biraz biz gec ogrendik birazda acele etmeyelim dedik nolur nolmaz diye bizde azra,elif,dilara,zuleyha filan diyoruz ama nedense icime bi sinen bi isim bulamadim niye boyle oldu bilmiyorum onun icin anlami guzel olan isimlerden filan kuranda gecsin tabiki ve tek isim istiyorum eger aklinizda guzel varsa isim benimlede paylasirmisizniz bizim cok az kaldi 32 gun kaldi hala karar veremedik

мiŁenα.

nısa duru bu ısımler cok hosuma gıdıyor

:love9: :love7: :love9:

Zeynep_Sena

nisa ve duruda guzelmis ama bi turlu hic bi isme alisamadim yani hayal ediyorum soyle cagirsam boyle cagirsam kizimi diye hic biriside kulaga hos gelmiyor gibi geliyor

мiŁenα.

banada karar verene kadar ole oldu...

karar verdım ıcıme sınmedende olsa sonra oglumu severken adıyla sevdım sımdı alıstım ;D

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ben kızıma  ECRIN MELIS ısmını koycm ıns.

ama bu ısımlerde hosuma gıdıyor

azra  efsa  yaren  ezgi

eger ıkıncı bebısımde kız olursa onun ısmınıde kesın ezgi koycam cünkü ecrinime uyuyor.... yesın annesi onu yaaa hade gel kızım hadeeee

мiŁenα.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

tamam canım saten ıkıncı ıcın hıc acelem yokkkk önce kıyımla her seyın tadını cıkarım snra ıkıncı ınsallah nasıp kısmet tabıkı yınede ....

мiŁenα.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bebsıın 3 aylık oldugunda ıkncı ıcın mı baslıcan  ayyy acelen ne kızz emyırmıcen mı bebısını...

мiŁenα.

3 yasındayken ballım 3 aylıkken ne ısım avar :ehi:

sunga25 ((( Serpil )))

:k06: :k06: :k06: AYY AYŞEE DÜSENEMIYORUM VALLAHİ 3 AYLIK COCUK AYAKLARINDA KARNINDADA BİR TANE DAHA  :cildir: :ehi: :ehi:

ŞU İSİM KONUSUNDA BEN HALA BİR KARARA VARAMADIM 69 GUN SONRA BEBİŞ GELCEK HALA İSİM YOK ORTADA NE KADAR ZORMUS YAFF... :'(

KUZEY

canım ben kızım olsa İrem Naz koyucaktım sana werebilirim oğluma Kuzey Emir koyucas :opucuk:

vadi= muge & melis

ben de 2 bucuk yasına geldıgınde 2. calısmalarına baslıycam ınsallah