Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

kızımın ismi buğlem çok severek koyduk anlamı nette cenneti müjdeleyen melek diye geçiyor ama gerçek anlamı eski dilde (kızılderelilerde) yağmur,bereket yüklü bulut demek biz gerçek anlamını da bilerek koyduk...

buğlem ismini düşünen varsa diye açıklama yaptım

ben zeynep isminide çok severim hiçbir zaman güncelliğini kaybetmiyor her yaşa yakışıyor bence  :icon_thumright:

°•.ℓανιηуα.•°

°•.ℓανιηуα.•°

isminde A ve S harfi bulunan insanlar çok kısmetli ve şanslı olurlarmış.  :k06:

Balböceği

almila__

gerçekten mı dur ben Asel isminin üstünde  yoğunlaşıyım ozaman  :k06:

asya81

isminde k harfi bulunanlarda cok zeki basarılı oluyor

Balböceği

Tamam Asya işte o benim ha(k)o mmmmm  :toothy10: :ehi:

xxcansuxx

hiç duymamıştım A ve S harfini
kızım buna göre şanssız :honk: :honk:  oğluşum çok şanslı olcak Ada olcak S harfide elyeSA

almila__

yaa kızlar ben halaa bı ısme karar veremedım  :dontknow: :dontknow:

almila__

vayyy beee isim bulamıyorum derken radyoyu actım mıral fm de isimlerle ilgili bi problem çıktı

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: °•.ℓανιηуα.•° - 09 Nisan , 2013, 09:45:18
isminde A ve S harfi bulunan insanlar çok kısmetli ve şanslı olurlarmış.  :k06:

Hmm bunu duyduguma sevindim oyle olur inallah

Lă_Tăhzen!

Simdi benim ikinciye de doktor kiz"a benziyor ama net bisey soyleyemem dedi 10 gun sonra tam belli olcakmis bende hep kiz hissediyorum zaten

Gokce Hilal Zeynep yada Simay aklimdaki isimler bakalim dogumdan sonra hangisi olur  :)

ahuuzun

Selam kızlar çok isim baktım  sonunda ASYA NİL ismi içime sindi...Ama babası tutturdu Elif olsun diye elif o kadar çok ki birde ismi e ile başlayanlar hüzünlü ve şansız oluyormuş.İstemiorum nasıl ikna olacak bilmiyorum doğuma 3 hafta var hayırlısıyla...çok zorr..

Emine

Alıntı yapılan: ahuuzun - 25 Nisan , 2013, 00:58:02
Selam kızlar çok isim baktım  sonunda ASYA NİL ismi içime sindi...Ama babası tutturdu Elif olsun diye elif o kadar çok ki birde ismi e ile başlayanlar hüzünlü ve şansız oluyormuş.İstemiorum nasıl ikna olacak bilmiyorum doğuma 3 hafta var hayırlısıyla...çok zorr..

Neye karar verdiniz merak ettim sağ salim kucağınıza almışsınızdır inşallah  :amin:

ponçik

Hamileliğimi öğrendiğim zaman doğacağı ay nisan olduğu için kız olursa Nisan koyarız demiştik ama kızım sürekli kardeşine yeni isimler buluyor, eşim de Nisan isminden vazgeçti, şuana kadar değişen isimlerimiz:
Aysu, Damla, Yağmur ve en son Ekin  :dontknow: kızım Ekin ismini çok istiyor, sürekli karnımı sevip Ekinim canım kardeşim diye konuşuyor  :laughing7: benim içime sinmedi ama nasılsa daha çok vakit var, hem ömür boyu taşıyacağı isim için ileride bizi suçlamasın  :hıhı:
Siz kız isimlerinden hangilerini beğeniyorsunuz ?