29 Mart , 2024, 00:56:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

suzannn

Alıntı yapılan: yellowrose - 05 Eylül , 2011, 17:18:46
Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 05 Eylül , 2011, 17:16:49
Alıntı yapılan: yellowrose - 05 Eylül , 2011, 17:15:45
benim kızımın ismi şöyle çıktı ortaya;

eşimin isminin ilk 2 harfi    AS**
benim ismimin ilk 2 harfi   YA*****

ve ASYA  :k06:
ÇOK GÜZEL OLMUŞ BENCE
:opucuk: teşekkür ederiz teyzesi
gelsede görsek diye bekliyoruz artık  :love9:
GELECEK ANNESİ ÇOĞU BİTTİ SADECE 5 GÜN KALMIŞ MAŞALLAH

almila__

evet  kızlar bende isim arıyorumm yardımcı olurmusunuz :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
2 isim düşünüyoruz birincisi kesin elif  :love9:
yanına da zümra yı düşünmüştüm ama biraz araştırınca zümra için olan anlam aslında kuranda zimra için geçiyormuş zümra da ki z keskinmiş zimra da ki z peltekmiş bu durumda zumra için düşündüğüm anlam aslında zimra içinmiş

fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim bende :opucuk: :flowers:

almila__

zühre ve asel de düşünüyorum ama sizinde mutlaka aklınızda vardır anlamı gusel ısımler paylaşırsanız çok sevınırım :opucuk: ;D

ZéynéP.SimAy

Buğlem - Arya - Azra şuan aklıma gelenler canım  :icon_thumright:

almila__

teşekkür ederim canım  :flowers:arya ne demek acaba çok merak ettım

@Melek Yüzlüm@

elif azra
elif ipek
bunlar güsel taktı bu isimleree :ehi:

almila__

ya aslında benım de zuhre çok hoşuma gıdiyor anlamadı da çok güsel ama reklamlarda çıkıyor ya zuhre pardesüde en onde die :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ondan biraz gıcık oldum

asya81

arya guzel evet elif ismi arapcada ilk harf genelde cevremde ne kadar elif gördum tanıdıysam pek bahtsız oluyor ya aileden ya cevreden ya kocadan cekiyorda cekiyor ben o yuzden sevmeme ragmen uzak durdugum bir isimdi
allah ismiyle yasatsın
yorumuma kızmassın umarım paylasmak ıstedim

almila__

hakkaten asya cım bak sen diince bende evet yaa dedım vazgeçtım elifden  :-ooo :-ooo :-ooo
ben vazge.timde eşimi nasıl vazgeçircem nese nese hakkat bak asyacım ii ki dedin he yanı

asya81

gercekten cevremde hep bu dikkatimi cektı sende rastlamıssındır kesin.mesela ece isimli kızlar cok sımarık oluyor ece kralice manasına geliyorya hep bencillik :k06: mesela enes emre buraklar yaramaz hasarı gibi

almila__

bende elif im ya asyacım ordan aaaaaaa dedım ne kadar doğru bi tespitmiş :-ooo :-ooo
evey taa yusuflarda çok mız mız oluyor benım oğluşda gözyaşları herdaım hazır herşeye ağlar hemen  :k06:

isim mevzu çokk zor yaa
kızların kı daha bı zormuş :-ooo :-ooo :k06:

asya81

Alıntı yapılan: almila__ - 08 Nisan , 2013, 16:03:44
bende elif im ya asyacım ordan aaaaaaa dedım ne kadar doğru bi tespitmiş :-ooo :-ooo
evey taa yusuflarda çok mız mız oluyor benım oğluşda gözyaşları herdaım hazır herşeye ağlar hemen  :k06:

isim mevzu çokk zor yaa
kızların kı daha bı zormuş :-ooo :-ooo :k06:
ayy benbilmiodum senin adın elifmı :-ooo
yusuf ısımlı cocuklar duygusal ve uysal olur yaa ben cevremde bır kac yusuf gordum boyle biliyorum
ne olursa olsun onun ısmı bellidir annesi dogunca agızdan cıkacak elde olmadan bak gör
allah ismiyle saglıklı guzel ömürler versin annelı babalı kardeşli :amin:

almila__

valla heralde benım de ole olcak asyacım  :dontknow:

ZéynéP.SimAy

Opera eserinde solistlerden birinin orkestra eşliğinde söylediği,kendiiçinde bütünlüğü olan şarkı. Denizciliktede kullanılan bir terim. Hind. Avrupa kültüründe soylu anlamında kullanılıyor.

cnm Arya nın anlamı bunlar ama eğer yanına daha güzel anlamlı bi isim bulursan bu güzel olur tek başına pek güzel bi anlamı yok  :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende kiz isimleri ariyorum hala bisey bulamadim  :k06: :k06: hem güzel olsun istiyom hem kolay olsun türkce harfler olsun istemiyom yumusak g yada ce filan zor isim  :icon_scratch: :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: