bebeğiniz için alışverişe kaçıncı ayda başladınız?

Başlatan klmasm, 16 Haziran , 2010, 18:17:12

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

7.ayda kıyafetlerini vs.seylerini almaya basladım.8.aydada besiği büyük esyaları

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Alıntı yapılan: asya81 - 08 Ekim , 2011, 16:56:27
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Ekim , 2011, 14:52:05
canım ntsnin ne demek olduğunu biliyorum da hangi ayda baslanılıyor hangi sıklıklarla gidiliyor onu merak ettim.biz ne zaman gireceğiz mesela
canım 36-37 haftalar normali ama doktor beklenmeyen bişi olduğunda erkende sokabiliyor kontrol etmek için ben 35de gircem daha erkende giren var belli olmuo yani

Benim doktorum beni 34. haftada NST ye soktu. Normal tabi bişiyimiz çıkmadı  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

sibel28

34.haftaya gircez çocuğun kıyafetlerini yıkamadım çocuk doğsa çıplak kalcak  :k06: :k06:..önümüzdeki hafta havalar düzeliyormş o zman yıkayım ütüleyim

banu_fth

32.haftadayız ikimizin de çantası hazır değil .. onun hiç kıyafeti yok ördüklerim dışında . .

benim de hastahane ihtiyaçlarım gecelik olsun pijama olsun yok  :ehi: :ehi:

bi tek büyük eşyalarını hallettik beşik miş oto koltuğu ana kucağı vs.

başka bişiyi yok bi kaç tane de oyuncak aldım  :ehi: :ehi: öylece beklioz bakalım .. bi ara alırız dedi babamız .  :k06: :k06:

aydinays

Eylül endişelenme benim 37. haftamda bitti çantalarım yeni hazırlandı. Ama bir kaç hafta içinde yapmaya bak. Çünkü zor oluyor. Bugün beşiğini aldık paşamızın. Cuma günü kuracaklar. Oğlumun nevresim takımı yastığı yorganı hepsi alındı ama anneannesi getirecek. Bakalım oğlum anneannesi gelene kadar doğacak mı :dontknow: :dontknow: :dontknow: Anneannesi gelene kadar doğarsa minik kuşum bir iki yataksız kalıcak  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

mandalinaportakal

36 haftadayız.eşyalarımızı yıkadım ütüledim ama henüz çanta/valiz yapmadım.izne ayrılayım rahat rahat yaparım diyorum.bayram tatilinde hallederim artık

gul8908

merhaba benım dogumum mart ayına gelıyo  henuz bebegime kıyafet almadım tam soguk zamnlara denk gelıyo fakat bıkaç ay sonra yaz glıyo kıyafet alma konusunda çok kararsızım ve bebek beşigi alırken nelere dıkkat etmelıyım evım çok küçük bebek odası yapamayacagım oyunparklı besık dusunuyorumm ama karar wermekte çok zorlanıyorum :honk: :honk: :honk: