Kocama doğum gününde ne alsam ?

Başlatan Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO, 18 Ekim , 2010, 15:28:29

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

aşkitomun bugün doğum günü :love7:

seni çok çok seviyoruz babamız :binkybaby: :love3:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: **Mavera** - 20 Ekim , 2010, 08:36:25
Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 19 Ekim , 2010, 20:09:10
Anladım gülaycım :ehi:

bende miöle birşey yapsam :toothy10:
[/i]

Kızzz ne anladında bu kadar gülüyorsun... :laughing7:
bilmem acayüppp şeyler anladım :toothy10:

Mine'l Aşk

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

vadi= muge & melis

AYSE BI ORTAK OKTA DAHA BENIM DE KOCİŞİN DOGUM GUNU BUGUN YANI 1 GUN ARA VAR  :hello2: BEN 1 MONT 1 HIRKA 1 DE CORAP ALDIM AKSAMA DA PASTA ALCAM EM SONRASI ICIN BI SEYLER DÜŞÜNÜRÜZ ARTIK  :toothy10:

maya

benim esimin 10 ekimdi dogum gunu. ben kucuk bi akvaryumda balik aldim onu ofisine koydum bi arkadas ricasiyla aksamdan,bi ikimizin resminin oldugu kupa yaptirdim onu da is yerine cekmeceye koydurdum tabi notlar yazdim her hediyeye. aksam yemege gittik. onceden restaurantla konusmustum. servis tabaklari geldi esimin tabagina ketcap ve mayonezle iyiki dogdun yazmislardi. yemekten sonra bir pasta geldi uzerinde 30 yazan bi mum vardi (esim 30 yasina girdi de) posta kutusuna bi kart koydum (aksam gelirken hep bakar) kart da aciliyo saksi gibi icinden 30 yazan bi cicek cikiyor. evde de odaya mumlarla kalp yapmistim eve girerken onu biraz bekletttim kapida mumlari yaktim :laughing7: ama cok mutlu olmustu canim kocam. hayatinda hic dogum gunu kutlanmamis da :honk:
saatler gecmiyor sensiz...

мiŁenα.

Alıntı yapılan: vadi= muge & melis - 21 Ekim , 2010, 11:00:54
AYSE BI ORTAK OKTA DAHA BENIM DE KOCİŞİN DOGUM GUNU BUGUN YANI 1 GUN ARA VAR  :hello2: BEN 1 MONT 1 HIRKA 1 DE CORAP ALDIM AKSAMA DA PASTA ALCAM EM SONRASI ICIN BI SEYLER DÜŞÜNÜRÜZ ARTIK  :toothy10:
ne çok ortak noktamız var kesin dünür olmalıyız :toothy10:

serra_emine

esıne hedıye ne alacagına karar veremeyenlere onerım var.kol saati cep telefonu alabılırsınız meselaa..koluna takıyor spor saat seklınde ama sım kart takıyorsun sarj edıyosun artı fotograf cekıyosun.artı hafıza kartı takıp muzık dınlıyosun.usb gırısı var.tak kulaklıgı saat gıbı kolunda dursun konus.yanı kısacası harıka bır hedıye olur.cokda guzel bır urun :icon_thumright: :icon_thumright:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

serra_emine

mesela hatta ıstıyorsanız bana ulasabılırsınız.ayarlayıp yollayabılırım. :icon_thumright:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

serife26

Alıntı yapılan: Oº°'¨SeLiN¨'°ºO - 18 Ekim , 2010, 15:39:58
aaaaa evet yaaaa bebeğimin ultrason resmi çok iyi  fikir.  :basardim: ama  kendi resmimin olduğu tişörtleri faalan burda yaptıramam ben biraz mahrumiyet bölgesindeyim şu an. hani diyorum kıyafet falan mı alsam o da saçma olur sanki.
internetten sipariş verilebiiyor t-shirt vs. de

ece.clk

Merhaba arkadaşlar,

Benim eşim bana evlilik yıldönümümüzde yılın en iyi eşi yazan bir oscar satın almıştı ve ben çok mutlu olmuştum.:)) http://www.buldumbuldum.com/hediye/oscar_odulu_oskar_basari_heykeli_buyuk_boy/

doruk38

ben eşimin doğum gününde lisanslı takımının pandif ev ayakkabısını almıştım. çok beğenmişti. hala giymeye kıyamıyor  :toothy10: :toothy10:

Emine