28 Mart , 2024, 22:38:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Can'imin en Tatli Parçasi...

Başlatan ● GϋŁ ßαКιşŁιм ●, 01 Ekim , 2010, 23:52:23

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

ceyhun paşa hoşgelmişş :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
haberini beklioz ayşenur :opucuk:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

βαlκιz

ceyhun dün akşam doğmuşşş oleeey hoşgeldin ceyhunnnn
allah analı babalı büyütsün
ayşenur geçmiş olsun canım
bolll süttlü günlerin olsun canım :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :flowers: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

Demet_dk

HOŞGELDİN CEYHUN  :nazar:

TEBRİK EDERİM GÖZÜNÜZ AYDIN OLSUN

duygusu

kızlar ayşenur nasıl acaba cok merak ediyorum haberi olan varmı?

dilengisk

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 02 Ekim , 2010, 00:15:20

Bebegim ..
Gelde Teselli Ol annecigine ..
hüzün denizindeyim, içimde büyük bir özlem ve aci var...
Bugün Dayi'nin 3. ölüm Yildönümü...
Hiç bir zaman taniyamayacagin Dayi'nin... ):
Ne kadar sevinecekti Dayi olduguna kimbilir ):
Içim yaniyor Annem.. bir bilsen nasil özledim onu ...
Gel de dindir bu aci'mi biraz... Gelde seni koklayayim doya doya... ):
Dayi'n gibi bak bana Gelde, onun gibi mavis mavis.. Onun gibi sevgi dolu ..

01 Agustos 2010
Pazar

cnmmmmmm okurken hıckıra hıckıra aglattın beni bende ogluma yazdım aynı seyleri bende kardeşimi 24 yasında kaybettim 6 sene oldu ama hala yanıyo içim ogluma hic goremeyecegi dayısını anlattım satırlarımda ve senin yazdıklarını okuyunca bi tuhaf oldu gonlum

allah annene  sana babana sabırlar versin baska herkes alışıo ama bizler asla alışamıcaz yokluklarına

dilengisk

baya gec gormusum ben sayfanı ama yaaa:( hep sabit bi konuya bakıp bakıp duruyodum gezmemişim.

hayırlı olsun oğluşunla guzel gunlerin bol osun insallah

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Allah rahmet eylesin chilek  :'(
mekanlari cennet olsun insallah  :amin: cok zor günler geçirdim
simdi iyiyim cok sükür, bebegimde ayri teselli oldu benim için.. insallah kendisi de biraz benzer
ona baktikca abimi gorururm.. KADERLERI benzemesinde,
hastanede hep onu bekledim, gozlerim kapida kalmisti sanki o cikipta gelicekmis gibiydi,
hep keske dedim, keske abimde olsaydi, gelen giden oldukca onu sorasim geliyordu  :'( :'( :'(
bu aci hep tazeleniyor hep.. allahim baska aci yasatmasin bizlere canim ooofffffffffffffffffffffffffff :'( :'(

dilengisk

o kadar zaman gecti ben de hala smdi ckıp gelse diye hayal ediorum sanki aslında uzakta bir yere gitmiş diye. dun hastane de doguma sizi rahatlatan birileriyle girin resim alın falan dediler keşke dedim kardeşimle girebilsem gercekten hayatta beni teselli eden tek varlık oydu

hic azalmıo acısı yara hep taze sadece hayat o acıyla yasamayı ve rol yapmayı ogretio insana

bana abla korkma be dag gibi iki kardesiz hayat bize napabilir ki sırt sırta verdigimizde derdi

şimdi olanlara bak neler neler yaptı hayat ve o yok sırtım koca bir boşlukta tek başıma direniyorum...

inşallah bebegim beni de teselli eder

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

tek basimiza direnmek zorundayiz.. bazen es dost akraba bile teselli olmuyor, ama sukur oglusum bana guç kuvvet veriyor
insallah bebeginde tez zamanda gelirde annecigine teselli olur chilekcim..
goruceksin bak , onun yerini almiyor ama onun kadar sevindiriyor seni...
simdi ise insallah gitgide abime benzer diye umit ediyorum..
allahim hayirlisini nasip eylesin  :amin:

dilengisk

Angel

Anne Olmak neydi Oglum..
Yüreginin Ufacik bir Kimildayisinda Deli gibi Heycanlanmasi mi?
Yoksa 1 saat seni Hissedemeyince Hiçkiriklara bogulmasi mi...?
Hiç tanimadigi görmedigi bir Can'i Sevebilmesi mi Anne Olmak...
Karsiliksiz simsiki Baglanmasi mi yoksa? Daha Ellerini dahi Tutamadigi bir Bebege...
Can Oglum benim..
Nefesini içime Cekmeye Can Atiyorum...
Seni saglikla dünyaya getirmeyi ..

Günlerin özlemini Duyuyorum Simdiden..
Seni Cok Seviyorum Anne'm !

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

suan hickiriklarla yaziyorum aysecim okadar dogru yazdinki daha bebegin  karnindayken  hissettin

evlat sevgisini vede  "Sen uyurken Sana bakip Gözyaslarimin usul usul Yanagina Damlayacagi "

bu yazina icim eridi bitti  :y25:  :y25:  cunku oglum vede kizim dogduklari an her dakika onlara bakip agliyordum Allahim

bu melek benimmi  ben onun annesiyim ruyadaymisim gibi sanki haftalarca  boyle bebegime baka baka aglamistim

hickira hickira  :crybaby2:  bebegim uyurken  yanina yatardim  kokusunu icime cekerdim cekerdim  hic doyamazdim  :y25:

yatak hep sirilsiklam olurdu yaslardan . Oglum ve kizim onlar benim herseyim   :love9: :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

Aysenurcum sayfaniz hayirli olsun yeni gordum
Guzel anilar paylasirsin burda umarim  :flowers:
Ceyhun pasaya masallah cok tatli cikmissiniz  :opucuk:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9: