19 Nisan , 2024, 02:29:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Can'imin en Tatli Parçasi...

Başlatan ● GϋŁ ßαКιşŁιм ●, 01 Ekim , 2010, 23:52:23

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Davsanim benim ..
Nasilsin bugün Bakim :love3: benim aceleci oglum özledin mi sen benii hee  :love8:
Artik cok az kaldi Anne'm, sürpriz yaptin bize, erken gelecegini ögrendik ..
Dr hanim 3 haftadan aramizda olur küçük bey dedi ayyyyy   :angel12:
nasil heycanliyim bir bilsen Bebisim..
Bugün Anne'nin dogum günü,
ve inanirmisin hiç birsey senin içimde olman kadar güzel gelemez bana,
en güzel hediyemsin sen beniimm  :love3:
Canimsin, Can'iiimmm ..
Hadi Bakem artik Aylari Haftalara indirdik,
son 3 hafta en geç  :occasion14:
Yolun sonu görünüyorr ... :)
Sabahlara kadar Koynumda koklicam senii Bebisim benim, BaLOglum..

13 Kasim 2010
Cumartesi

βαlκιz

:D hadi ceyhun 3 hafta daha dur orda len dışarsıda konforlu ama ora daha konforlu dur işte  :k06: ben seni çok merak ediyorum acaba gözleri annesinin gözleri gibi çok güzel olurmu diyorum inşallah annenin gözleri gibi olur maviş olursun :k06: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: balkızZz - 14 Kasım , 2010, 17:28:20
:D hadi ceyhun 3 hafta daha dur orda len dışarsıda konforlu ama ora daha konforlu dur işte  :k06: ben seni çok merak ediyorum acaba gözleri annesinin gözleri gibi çok güzel olurmu diyorum inşallah annenin gözleri gibi olur maviş olursun :k06: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

insallah gülsah ablasiii  :D yer annesi onu yerr  :D
saglikli olsunda tabiii, gerisi bos, bakalim nasil olucakk kime benzicekk :) az kaldi insallahh :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Oglusum na zaman geliceksin güzel yavrum ah bir bilebilsem  :sad1:
cok agrilarim var hap içtim geçmesini bekliyorum :crybaby2:
Hayirlisiyla gel bebegim raziyim sancilari cekmeye'de, anne olmak ne kadar zormus  :crybaby2:

17 Kasim 2010
Carsamba

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Canimin ötesi..
Güzel Yavrum, Melek Yavrum benim..
Hayatima girdigin andan itibaren öyle bir degisti ki dünyam,
Gelecegin günü iple cekiyorum.. yolun soununa geldik artik bak,
bak geçmez dedigim aylar nasilda cabucak geçti gitti..
Son 2 Haftamiz.. Benimsin sen, herseyinle benim olacaksin, canim olacaksin, herseyim olacaksin..
Herseyden öte Anne'n Olacagim.. ilk anne'lik heycanlarimi sen'de tadacagim,
Her bakisinda eriyip gidecegim belkide.. gecelerce koyumda uyutacagim seni (insallah)
o minicik ellerini tutunca, seni kollarima alinca nasil heycanlanacagim kimbilir,
yüregim nasil sigacak içime?? bilmiyorum, ama o gün ben dünyanin en Mutlu insani olacagim o kesin....

18 Kasim 2010
Persembe

__nil__

ayşenur inan siteye girince doğurdumu acaba diye hep bakıyorum sana..ben bile tetikteyim,inş sağlkıkla kucağına alırsın canım.bu arada hamilelik sana çok yakışmış.ay sonunda doğum var sanırım,peki o zamana bebeğin kaç haftalık olucak ki ?

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: nil_alp - 18 Kasım , 2010, 13:50:50
ayşenur inan siteye girince doğurdumu acaba diye hep bakıyorum sana..ben bile tetikteyim,inş sağlkıkla kucağına alırsın canım.bu arada hamilelik sana çok yakışmış.ay sonunda doğum var sanırım,peki o zamana bebeğin kaç haftalık olucak ki ?

Nil'cim ben de her an tetiktyim aslinda daha gunumuz var, su an 34+4 haftaligiz ama benim oglan
aceleci biraz..  :) bu ay sonuna muhtemelen dogar dedi dr'um, rahmim açilmis ve bebis cok asagida
36. haftaya kadar dogmazsa suni sanciyla dogum yapicam insallah.. kesin bir tarih yok simdilik kasim sonunu bekliyoruz :)
bu arada tsk ederimm, allahim sanada nasip etsin insallah :amin: :amin: :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 18 Kasım , 2010, 13:53:44
Alıntı yapılan: nil_alp - 18 Kasım , 2010, 13:50:50

Nil'cim ben de her an tetiktyim aslinda daha gunumuz var, su an 34+4 haftaligiz ama benim oglan
aceleci biraz..  :) bu ay sonuna muhtemelen dogar dedi dr'um, rahmim açilmis ve bebis cok asagida
36. haftaya kadar dogmazsa suni sanciyla dogum yapicam insallah.. kesin bir tarih yok simdilik kasim sonunu bekliyoruz :)
bu arada tsk ederimm, allahim sanada nasip etsin insallah :amin: :amin: :amin:

oyy maşallah size...sağlıkla kucağına alırsın inşş..şimdiden hayırlı doğumlar olsun.aniden doğuma gidersen eğer sölememiş olmayayım dedim :laughing7:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Sagolasin canimm  ;D vallah su an bile hastaneye gitsem beni birakmazlar yinede, evde az cok kucuk sancialri cekiyorum,
sancim oldugunu desem ay sonuna kadar zorla tutarlar beni hastanede amaan aman  :-[ kalsin evimde iyim  ;D ;D

βαlκιz

kızlar ayşenur hastanedeymiş 4 gün olucak
doğuma kadar yani haftaya salı dogum yapıcakmış sanırım öyle dedi
ozaman kadar hastanede kalıcakmış
8 . ayın dolması lazımmış
ama çokk sıkılmışşş evde olmak istiyomuş  :sad1:
şu 1 hafta çabucak geçsede bebegini kucagına alsın
dua etmemizi istiyo ayşenur
allah yardımcısı olsun
:amin: :amin: ah ceyhun ahh ne fenasın sen dramıyosun içerde anneyi üzüyosun ;D :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

bende onu merak ediyordum balkiz iyi oldu haber verdigin. Allah yardimcisi olsun dualarim onunla ve diger dogurma asamasinda olanlarla  :love7: az daha sabir Aysenur yakinda nasilsa evinde olacaksin oglusunla.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Yaramaz Pasam benim.. Cani sag olsun tek teyzeleri ben cekerim agriyi siziyi
onun için  :-[ :-[ :-[

elif cemre

Aysenur dünden beri sanki cokkk yakinimdan birinin bebisini bekler gibi senin hayirli haberlerini bekliyorum.senin hakkinda fazla bilgim yok fransada yasadigini biliyorum ailenden senin yaninda olanlar varmi?ALLAHim her sartta yar ve yardimcin olsun :amin:
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: elif cemre - 23 Kasım , 2010, 17:49:15
Aysenur dünden beri sanki cokkk yakinimdan birinin bebisini bekler gibi senin hayirli haberlerini bekliyorum.senin hakkinda fazla bilgim yok fransada yasadigini biliyorum ailenden senin yaninda olanlar varmi?ALLAHim her sartta yar ve yardimcin olsun :amin:

Canim cok sagolasin  :opucuk: :opucuk: allah razi olsun  :amin:
Vallah benimde hayatimi birden alt üst etti erken dogum riski.. artik beklemedeyim insallah
haftaya sali'ya kadar yaticam sonra ayaklanabilcem, sonrada bebis ne zaman gelirse, cok sürmez dedi dr'um, hayirlisi bakalim..
evt fransadayim, ailem ve esimin aileside hep burdalar allahtan.. yanliz degilim..  :amin:

Balböceği

Bugun Netimdeki sorundan fazla konusamadik

aysenurcum bugun saliya bende bugun dogum yapacan sandim
sabah aklima geldin acaba dogum yaptimi nasil oldu diye Bugunde baktim
hala dogurmamissin iyi barim didim  :k06: :k06: Sanirim haftaya saliya dogum emi  :icon_scratch: