Can'imin en Tatli Parçasi...

Başlatan ● GϋŁ ßαКιşŁιм ●, 01 Ekim , 2010, 23:52:23

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: nur_06 - 06 Ekim , 2010, 20:42:08
yazdıklarını okurken çok duygulandım canım.inşallah bebeğin sağ salim dünyaya gelir ve senin yaşayamadıklarını o yaşarr.

Insallah Nur'cum cok tesekkur ederim  :amin: rabbim insallah bebegime cok guzel bir hayat yasatmami nasip eyler  :amin:

SiRiNe

Aysenurcum ben hep söyle derdim

Bebeklerime yasayamadigim guzel seyleri yasatmak yasadigim olumsuz ve kötu seyleri yasamamalari icin elimden gelen her seyi yapacagim derdim

insaaaAllah senin oglusununda bahti guzel olur canim benim  :amin:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Insallah duygucum cok tesekkur ederim  :amin: :opucuk:
Bi geliversede artik annecigine Her gün huzur verse Pasam... :amin: :love7: :love7:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Gel Bebegim..
Gelde Hayatimiz tekrar degissin... Gelde O minicik ellerinle Tut ellerimizden,
Biz Sana Baglandikca Gülümse hayata.. Bir Gülüsünle içimiz isinsin.. Huzur dolsun Yuvamiz...
Gel Annesinin kuzusu, Gelde MiS gibi koksun evimiz, Cennet Koksun ..
Gel artik.. Tadi tuzu EKSIK sanki Corbamizin, Gelde seni Katalim Asimiza,
Ömür boyu Yiyelim seniiiii, Agzimizin Tadi hiiiiiççç Bozulmasin....  :love9:

07 Ekim 2010
Persembe

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

CanParçam bugün 30. haftamiza Girdik...
4'te 3çü bitti Hasretligimizin.. Iyice büyüdün artik içimde,
artik karnima bir dokunusum yetiyor oynaman için (:
Kurban olsun annen seni verene..
Biraz hüzün biraz heyecan birazda endise kapliyor beni gitgide, günler azaliyor..
Geçen yil bu zamanlar BabacikLa dügün hazirliklari yapiyorduk,
simdi ise senin gelisine hazirlik yapiyoruz (:
Hayat nasil da su gibi akip gidiyor Bebegim..
Su an resimlerimize bakiyorum, ikimizin (: Bana geldigin ilk günden beri hep resim
cekmistim sIk sIk, Karnim minnacikmisti oysaki bende kocaman oldu deyip dururdum  :D
Simdi ise tam SEN&BEN olduk ...  :love9:
Herseyin Hazir Bebegim..
Yatagini 'sevgi' tomurcuklariyla doldurdum,
Odanin her yerine Ask kokan güller astim CanOglum....
Bir sen eksiksin simdi...
Her gün Batisinda bir gün daha
bizi birbimize yaklastirdi diye nasil seviniyorum...

17 Ekim 2010
Pazar

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Her Sabah Uyandigimda Minicik tekmelerinle gülümsüyorum Hayata Bebegim..
Can Katiyorsun Can'ima... Varligin büsbütün Bir MUTLULUK-ASK-SEVGi Kervani....
Nasil anlatsamki senii.. Daha kollarima bile alamamisken bu kadar Tatliysan,
Benimle oldugunda kim bilir ne kadar Doyumsuz olacaksin Bebegim.....  :love9:

18 Ekim 2010
Pazartesi

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

27 Ekim , 2010, 12:20:34 #36 Son düzenlenme: 27 Ekim , 2010, 12:22:15 °• αуşєηυя •°

Merhaba Güzel Yavrum..
Yazmak istiyorum bugün sana, içim o kadar dolu ki yine bugünde...
Disarda kuru bir ayaz var, ama içim yaniyor nedense..
Cok halsizim, Yorgunum.. Yorgunlugumun nedeni Sen Degilsin anne'm,
Bu hayatta yasamak zorunda kalmis olmam.. Neden durup durup beni boguyor bu hüzün?
nefes alamiyorum bazen.. kipirdayislarin bile Hüzünlendiriyor beni kimi zaman...
Bak daha simdiden seni üzmeye basladim : (  
Dedeyi gördüm bugün... Bakislarindan hüzün damliyordu, rengi solmus, Bagri yaniyordu besbelli..
'canim bedenime sigmiyor bugun' dedi.. Oglunu ozlemisti belli.. Abimi yani.. Yani hiç goremeyecegin Dayini  :'(
Ilk göz agrisiydi onun.. düsünüyorum da, bi baba için ne derece aci olabilir evladini kaybetmesi..
ve bugun ilk kez kendimi onun yerinde düsündüm...  :'(  :'(
Oglum, Annelik nasil bir duygu ki bu kadar etkiliyor insani.. Nasil birseysin sen öyle
Hem dünyanin en Tatli hemde en aci verebilecek olan varligisin..  :'(
Gel artik annem, bagrimda ki su yangina su serp , gelde seni koynuma aldigimda avutayim kendimi..  :crybaby2: :crybaby2:

27 Ekim 2010
Carsamba

SiRiNe

Aysecim canim Rabbim gönlunu ferahlatsin

genellikle gebeyken böyle seyler gelir insanin aklinda hemde kendi cocuklugu hayati yasami gelir gözunun önune insanin filim gibi

sonra da karninda tasidigi cocuk gelir aklinda cok iyi bir anne olacagim dusunceleri

rabbim ferahlik fersin bak az kaldi minnosuna kavusacaksin  :occasion5: :occasion14:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 27 Ekim , 2010, 12:26:08

genellikle gebeyken böyle seyler gelir insanin aklinda hemde kendi cocuklugu hayati yasami gelir gözunun önune insanin filim gibi

sonra da karninda tasidigi cocuk gelir aklinda cok iyi bir anne olacagim dusunceleri

rabbim ferahlik fersin bak az kaldi minnosuna kavusacaksin  :occasion5: :occasion14:

Aklima cok geliyor duygucum  :'( hele annemle babamida üzgün gördükce daha cok düsünüyorum üzülüyorum  :'(

derbeder

Allah sabir afiyet versin aysenur. hastalik ve ölüm çok zor seyler..Allah Rahmet etsin abine..dunyada bir evlat acisi birde kardes acisi cok buyuk olurmus.
ins. birazcik olsun torunlariyla avunurlar, yürek acilarini dindirebilirler.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

SiRiNe

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 27 Ekim , 2010, 12:28:45
Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 27 Ekim , 2010, 12:26:08

Aklima cok geliyor duygucum  :'( hele annemle babamida üzgün gördükce daha cok düsünüyorum üzülüyorum  :'(

anliyorum aysecim banada olurdu her gebeye olur bu

bak dogurduktan sonra herseyi unutuyor insan hayata yeniden dogmus gibi hissedeceksin
:sunny:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: angel81 - 27 Ekim , 2010, 12:31:17
Allah sabir afiyet versin aysenur. hastalik ve ölüm çok zor seyler..Allah Rahmet etsin abine..dunyada bir evlat acisi birde kardes acisi cok buyuk olurmus.

Amiin sagol angel  :amin: :amin:
3 yil olmasina ragmen her hatirlayista dün gibi geliyor ..  :'( cok zormus cookk .. kardes acisi  :'(
ee malum anne olmanin verdigi Hüzünlü mutlulukta eklenince, bazen bunalima gircekmisim gibi hissediyorum kendimi  :crybaby2:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Insallah öyle olur Duygu  :amin:
Vallah insan bazen bir teselli ariyor.. Es'in bile sana destek olamiyor, anlamiyor seni,
bebegimle avuturum kendimi diye dusunuyorum..
ne kadar avutsanda hayat iste, yine gelir biryerlerden vurur darbesini ..  :'(

derbeder

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 27 Ekim , 2010, 12:33:48
Alıntı yapılan: angel81 - 27 Ekim , 2010, 12:31:17

Amiin sagol angel  :amin: :amin:
3 yil olmasina ragmen her hatirlayista dün gibi geliyor ..  :'( cok zormus cookk .. kardes acisi  :'(
ee malum anne olmanin verdigi Hüzünlü mutlulukta eklenince, bazen bunalima gircekmisim gibi hissediyorum kendimi  :crybaby2:

metin ol guclu ol canim. Rabbim sana melegini gonderdigi icin. cok zor tabii Allah kimsenin basina vermesin.
abinden ziyade sizler icin bir imtihan olmus. tabiiki isterdin abinde gorsun bu gunlerini, mutlulugunu aslan parçasi yegenini, ama takdir-i ilahi. hersey bizim icin bir imtihan.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Nede güzel söyledin Canim, 'aslan Parçasi yegenini' diye.. tamda öyle derdi eger simdi yasiyor olsaydi ...
Hani en cok sevilen kisilerin yoklugu, en güzel zamanlarda cok koyar ya, iste öyle bisey..
zaman alismayi, alismak kabullenmeyi ogretsede, gönül cok sey isterdi simdi..
Allahim kimseye yasatmasin bu aciyi..  :amin: