2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: güneşş - 17 Ocak , 2011, 17:30:15
selam kızlar nasılsınız bakalım..bizim şafak= 5 temmuz ... bugün bebişimizin cinsiyetini öğrendik ..oğluşumuz olacakmış  :muzz: :muzz:  eşimin o yüz ifadesi hala gözümün önünde :k06:  rabbim herkesin gönlüne göre sağlıkla sıhhatle hayırlısını nasip etsin inşallahhhhhhh... :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14:
Amin Güneş Hayırlı uğurlu olsun :)

cigdems

selam kızlarrr

bi gittim tanm gittim

biraz bahsedeyim neler oldu bu zamana kadar ilk 3 ay hastande geçti malesef ki sürekli serumlarla düşük tehlikem vardı bu arada da kayınvalidemler hep yanımdaydı sağolsun

güzel bi haber daha cinsiyetimiz belli oldu kızım olucakkk  :nazar:  ;)

elvan&busenur

hayırlısı olsun canım bende 8+3 hamileyim benimde doğumum 28 ağustos allah sağ salim bebeişleri kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

cigdems

Günaydın kızlar
umutcum hayirli olsun bebisin saglikla gelsin

cigdems

Neden kimse yok neredesiniz kızlar:)

<<AyBüKe>>

Selam çiğdemcim nasılsın  :opucuk: Ben burdayım  :k06: Ne güzel sende prenses annesi olucaksın demek  :love9: Benimde meleğim kız çok güzel bi duygu dimi Allah'ım isteyen herkese nasip etsin  :amin:  Bende bugün 3lü tarama testimin sonucunu aldım çok şükür Rabbime bi sorun yokmuş normal herşey şimdilik  :nazar:  Kramplarım çok artmıştı doktorum günde 1 den 2 ye çıkardı ilacımı .. Pazartesi tekrar gidicem bakalım ne kadar olmuş meleğim büyümüşmü  :love7: 

cigdems

Aybükecim hosgeldn canim
iyiyim sen ,cok guzel bi duygu tabiki:)
seninde kizin olucakmis saglikla gelsin prenses
arada uğra yine muhabbet edelim:))

Shadowqueen

Alıntı yapılan: cigdems - 19 Ocak , 2011, 00:41:39
selam kızlarrr

bi gittim tanm gittim

biraz bahsedeyim neler oldu bu zamana kadar ilk 3 ay hastande geçti malesef ki sürekli serumlarla düşük tehlikem vardı bu arada da kayınvalidemler hep yanımdaydı sağolsun

güzel bi haber daha cinsiyetimiz belli oldu kızım olucakkk  :nazar:  ;)

Çok geçmiş olsun canım ama atlatmışsın o günleri ne güsel,kızın olacakmış tebrik ederim darısı bana inş.  :amin:

<<AyBüKe>>

İyi akşamlar kızlar  :wave:  Biz dün gece acillik olduk, gribim geçti sandım ama geçmemiş ateşim 38,5 olmuş serum yedimde rahatladım .. Antibiyotikle şurup verdi doktorum, şansıma kendi doktorum nöbetçiymiş dün gece.. Salgın var dedi doktor 3 hafta sürer arada yoklar dedi sizde dikkat edin kendinize kızlar, Allaha şükür bebeğim iyi  :amin: Ama çok korktum ateşim çıkınca hiç gözümü bile açamıyordum serumu yiyince rahatladım ,gece terledim kaç defa terledikçe rahatladım ... Hamileyken grip fena bişey  :caca:  Kendinize ve bebişlerinize iyi bakın kızlar :opucuk:

Çiğdema

:hello: selamm  nasipse ben de yaz annesiyim inşallah 19 ağustos görünüyor bakalım hayırlısı şuan 11.haftanın ilk günü  :love7:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 21 Ocak , 2011, 20:30:34
  İyi akşamlar kızlar  :wave:  Biz dün gece acillik olduk, gribim geçti sandım ama geçmemiş ateşim 38,5 olmuş serum yedimde rahatladım .. Antibiyotikle şurup verdi doktorum, şansıma kendi doktorum nöbetçiymiş dün gece.. Salgın var dedi doktor 3 hafta sürer arada yoklar dedi sizde dikkat edin kendinize kızlar, Allaha şükür bebeğim iyi  :amin: Ama çok korktum ateşim çıkınca hiç gözümü bile açamıyordum serumu yiyince rahatladım ,gece terledim kaç defa terledikçe rahatladım ... Hamileyken grip fena bişey  :caca:  Kendinize ve bebişlerinize iyi bakın kızlar :opucuk:

Çok geçmiş olsun canım, çok dikkat et kendine lütfen.Umarım bizlerde hamileyken hasta olmayız  :amin:

Shadowqueen

KIZLAR NEDEN KİMSE BU BÖLÜME GİRMİYOR ÇOK MU AZ GERÇEKTEN YAZ ANNESİ OLACAK ADAYLAR? LÜTFEN SÜREKLİ BURAYA DA GİRELİM DE SOHBET OLSUN BİRBİRİMİZİ TANIYALIM

melek-çağlar

listemiz vardı  ne oldu listeye kimler eklendi :dontknow:

mimi

Merhaba Hanimlar :)

Agustos sonu anne adayiyim 9+3 gun olduk bugun :))

izemsevi

slm kızlar canlar bugün muayeneye gidiyoruz bebişimle 3ayımızı bugün itibariyle doldurduk belki cinsiyetinide söyler dr kimbilir kızlar bize dua edin bizimde doğumumuz agustos 8 de inşallah.