2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

AYYYYYY İKİZ ANNESİ KIZLARINLA BENM DOĞUM GÜNÜM AYNI GÜNMÜŞ

Shadowqueen

Selam güzel anne adayları nasılsınız bakalım? Bizde 10 haftalık olduk 1 hafta sonra 2'li testimiz var umarım herşey yolunda gider. Bizimde sata göre normal doğum tariimiz 22 temmuz ama ben ilk doğumumu mecburen suni sancı ile yaptığım için çok korktum normal doğumdan sezeryan yapacağım için doğum tarihi öne gelecektir. Umarım Rabbim hayırlı doğumlar nasip eder  :amin:

<<AyBüKe>>

Düşük yapan arkadaşlarım geçmiş olsun,Rabbim bi daha yaşatmasın  :amin: Bende geçen sene nisan ayında 9 haftalıkken kaybettim bebeğimi çok zordu gerçekten.. 8 ay korunduktan sonra meleğim tekrar geldi Allah'a şükür şimdi 18 haftalık hamişim  :nazar:  İnş. sizlerde tekrar bu güzel duyguyu yaşayacaksınız yıpratmayın kendinizi sakın... Veee bugün cinsiyetimizide öğrendik  :hello2: Minik prensesim geliyor teyzeler, kızım olucakmış  :amin: :nazar: 222 gr. olmuş meleğim haftasına göre tombiş dedi doktorumuz maşallahhhh  :nazar:  İlk başta hiç açmadı bacaklarını tam gitmeye yakın acıdı annesiyle babasınada gösterdi  :k06:  Bizdden bu kadar canlar, kendinize çok iyi bakın öpüyoruz sizi kızışımla  :opucuk: :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 07 Ocak , 2011, 22:51:42
Düşük yapan arkadaşlarım geçmiş olsun,Rabbim bi daha yaşatmasın  :amin: Bende geçen sene nisan ayında 9 haftalıkken kaybettim bebeğimi çok zordu gerçekten.. 8 ay korunduktan sonra meleğim tekrar geldi Allah'a şükür şimdi 18 haftalık hamişim  :nazar:  İnş. sizlerde tekrar bu güzel duyguyu yaşayacaksınız yıpratmayın kendinizi sakın... Veee bugün cinsiyetimizide öğrendik  :hello2: Minik prensesim geliyor teyzeler, kızım olucakmış  :amin: :nazar: 222 gr. olmuş meleğim haftasına göre tombiş dedi doktorumuz maşallahhhh  :nazar:  İlk başta hiç açmadı bacaklarını tam gitmeye yakın acıdı annesiyle babasınada gösterdi  :k06:  Bizdden bu kadar canlar, kendinize çok iyi bakın öpüyoruz sizi kızışımla  :opucuk: :nazar:

Canım hayırlı olsun çok sevindim senin adına, Allah'ım sağlıkla bizlere de nasip etsin cinsiyetini öğrendiğimiz zamanları  :amin:

HAYAT29

arkadaslar merhabaaaaa
Bugun dr a gittik 3 lu testni verdik hayirlisi ile hafta ici de doc te yonlendirdi kafatasi ile ilgili biseylere bakacakmis veeee minik oglusumun olacagini ogrendim coookkk sevindikkk hayirlisi ile kucagima almayi nasip eder insallahhh :muzz: :muzz:

burcu MELEK

Evet teyzeleri benimde küçük bir pirensesim olacakmış bende cok sevindim kızım olacagına.Ama cok üzdü bizi 2 li ve 3 lü testimiz iyi cıkmasına ragmen ulturasonda kalbinde kireclenme ve bagırsaklarında kalınlaşma :crybaby2:  görüldü bu down sendromu belirtisiymiş 9 subata renkliye giricez ozaman tam belli olacak karnımdan sıvı alabilirlermiş.hamişlerin duası kabul olur neolur bana dua edin bebyim saglıklı olsun  :-[

FeHi

Benim ki de 8 Haziran şafak kaç acaba :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

dilengisk

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 12 Ocak , 2011, 20:18:24
Evet teyzeleri benimde küçük bir pirensesim olacakmış bende cok sevindim kızım olacagına.Ama cok üzdü bizi 2 li ve 3 lü testimiz iyi cıkmasına ragmen ulturasonda kalbinde kireclenme ve bagırsaklarında kalınlaşma :crybaby2:  görüldü bu down sendromu belirtisiymiş 9 subata renkliye giricez ozaman tam belli olacak karnımdan sıvı alabilirlermiş.hamişlerin duası kabul olur neolur bana dua edin bebyim saglıklı olsun  :-[

cnmmm endişelenme inşallah bisey cıkmaz bi cok arkadasıma riskli vs dediler amniyosentez yaptılar hicbişey cıkmadı sende de cıkmaz inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Aytii

SONUNDA BULDUM KONUYU  :occasion14:

BENİMDE SAT'A GÖRE 28 TEMMUZ ÇIKIYOR 6 AY KADAR BİR SÜREM KALDI ÇOK HEYECANLIYIM  :love9:  :love9:  :love9:

müserref 88

merhaba :hello: bende yeni geldim araniza bebek bekleyen herkese hayirli ugurlu olsun insallah :icon_thumright:benim sata göre 20 temmuz da alicam kucagima :hieyt:dün doktora gittim ama cinsiyeti daha belli degil aranizda cinsiyeti belli olan varmii  :k06: :nazar:

altınkaynak

merhaba arkadaşlar bende yenı katıldım aranıza.
benımde hazıran 5 kısmetse.
Allah hepımıze kucağımıza almayı nasıp etsın sağlıklı omurlu

YASEMİNNNN

:hello:Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı doğumlar diliyorum. benim de doğum 7 haziran olarak görünüyor ama belli olmaz tabi bebişler sürpriz yapabiliyor. benim 4.5 ay bitti. aşerme yada düşük tehlikesi olmadı ancak sol bacağımın üzerinde uyuşma var.sanırım kilodan ve bebekten dolayı sinirlerde sıkışma oluyo. bir de son günlerde boğazımda yanma oluyo akşamları.nete baktım hamilelikte mide asitleri alttan baskı olduğu için yukarı çıkıyormuş. hamilelik reflüsü de diyen var. ŞU sıralar da doğum hakkında düşünmeye başladım acaba nasıl alcak diye.... siz nasıl yapmayı düşünüyosunuz doğumu... bir de çok az katılım var buraya daha fazla olursa paylaşım bu süreci daha rahat atlatabiliriz bence çünkü herkes endişeleniyo. :wave:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar hepinize sağlıklı hamilelikler diliyorum öncelikle..
Bende geçen sene bu zamanlarda 4.5 / 5 aylık hamiştim  :k06: Doğumum 7 Haziranda görünüyordu ama oğluşum sabırsız davranıp kesesini patlatarak suyunu bitirdi ve 15 Mayısta anneciğinin kucuna geliverdi.Şimdilerde ise 1 yaşının şafağını sayıyorum , Rabbim sizlerede bugünleri göstersin sağ salim vaktinde alırsınız bebeklerinizi kucaklarınıza  :amin: Size tavsiyem bol bol su içmeniz , amnion sıvısının miktarı azalmaması açısından çok önemli  :icon_thumright:

Aytii

27 hafta ve 3 günümüz kaldı bizim günler ne çabuk geçiyor  :love9:

güneşş

selam kızlar nasılsınız bakalım..bizim şafak= 5 temmuz ... bugün bebişimizin cinsiyetini öğrendik ..oğluşumuz olacakmış  :muzz: :muzz:  eşimin o yüz ifadesi hala gözümün önünde :k06:  rabbim herkesin gönlüne göre sağlıkla sıhhatle hayırlısını nasip etsin inşallahhhhhhh... :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: