2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Bulantılarım eksilmeden günden güne artıyo, eve kapandım kaldım hiç dışarı çıkmıyorum çünkü cesaret edemiyorum, aniden gelio rahatsızlık nerde ne olcagın belli diil bian iyisen bian da kötü olabiliosn yarın eşimle Mevki'ye gitcez en son doktora 18 ekim gitmiştim ancak kendime geldim diyim (iyi diilim daha) 

güneşş

arkadaşlar benimde 5+3 günlük bugün bebişim tahmini haziran sonu yada temmuz başı kısmetse gelecek minik kelebeğimm yaz bebeği olacak bebeğim ay yesin onu annesi gurban olurum ben ona  :k06:

hümeyra_t_e

kızlar bende 7+2 yim 16 ile 20 haziran arası dedi dr inş tabikii :amin:

sevca

merhaba benim melegimde allah kismet ederse 6 temmuz 2011 e gelcek ins  :love7:

ceemremm

temmuzun 11 i gibi allah izin verirse çin takvimine göre erkek çocuğum olacak yaşım 19 endişelerim var yardımcı olun evli değilim

hümeyra_t_e

neden evlilik disi hamileligi dusundun isteyerek mi olsu

HAYAT29

selam kızlar bugün benım 7+6 günlük yarın 8 haftalık olcak bebişim bu cumartesi görmeye gideceğiz o zaman 8+4 günlük olacak merak ediyorum acaba elını ayaklarını görebılecekmıyız  neler yapacak dr şimdiden bebeğimi çok özledım :ehi:  bu sene erkek senesı dıyorlar var mı tahmını olan ben çın takvımıne baktım kız görünüyo ama en önemlısı sağlıklı olması ilk bebeğimiz o nedenle kız yada erkek hiç önemlı değil

HAYAT29

bu arada benım mide bulantılarım da o kadar çok ki benden kaynaklanıyo sanıyodum içim rahatladı  :k06: herşeyden midem bulanıyo birde çalışıyorum diyorum kocama şunu anladım hamıle bayanın çalışması çok zor  :honk:

burcu MELEK

Ay hamileligin en zor seyi mide bulantısımı acaba dahasıda varmı yeter diye bagırasım var allahım ne olur bütün hamile arkadaslara sabır ver dayanma gücü.Ben cok kötüyüm kızlar tüm gün lavoboda geciyor bebeyim ac kalıyor benim yüzümden korkudan bişi yiyemiyorum

melek-çağlar

bulantılara dayanamıyorum artık daha ne kadar devam edecek acaba  :y25:

<<AyBüKe>>

Hepimizin sanırım derdi bulantılar  :y25:  Ne zaman geçicek bende çok merak ediyorum kızlar, bebeğim beslenemez diye korkuyordum ama ilk 3 ay korkmaya gerek yokmuş sizde bunu düşünüp takmayın kafanıza Allah'ın izniyle sağ salim alıcaz bebişlerimizi kucağımıza  :amin: :amin:  Bende dün gittim kontrole 9+3 olmuş meleğim kocamandı  :nazar: :nazar: Kalbide pıt pıt atıyordu  :love9:  :nazar: Ultrasonda bebeğimi görünce onun için çektiğim herşeye değiyor gerçekten dedim,anca onu görünce neşem yerine geliyor  :D  Allah'ım zaman geçsede bi an önce kucağıma alıp mis kokusunu içime çeksem diyorum  :love7: Herşey geçicek inş. kızlar azcık daha sabredicez bebişlerimiz için  :amin: :amin:

esra26

11 Kasım , 2010, 08:29:56 #56 Son düzenlenme: 11 Kasım , 2010, 08:33:53 esra26
1-cigdems               7 Haziran   :binkybaby:   :nazar:      
2-FeHi                   8 Haziran   :binkybaby:   :nazar:
3-mavinur             12 Haziran   :binkybaby:   :nazar:
4-Aybuke_74         14 Haziran   :binkybaby:   :nazar:
5-afra024              16 Haziran   :binkybaby:   :nazar:
6-melek-çağlar        17 Haziran   :binkybaby:   :nazar:      
7-HAYAT29            20 Haziran   :binkybaby:   :nazar:    
8-burcu melek         22 Haziran   :binkybaby:   :nazar:        
9-ness                   28 Haziran   :binkybaby:   :nazar:    
10-doruk38               1 Temmuz   :binkybaby:   :nazar:
11-aybenim              2 Temmuz    :binkybaby:   :nazar:
12-sevca                 6 Temmuz   :binkybaby:    :nazar:

Meleklerimiz sana emanet Allah'ım   :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:
                        :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

<<AyBüKe>>

esra26

burcu MELEK

Esracım teşekürler şafak için ama benimki 24 haziranmış doktorum öyle dedi ben yanlış hesaplamışım.malatyaya gidicem bayramda kızlar belki mutfaktan uzak kalmak iyi gelecek misafir agırlamak yerine misafir olayım biraz daha iyi:)