2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

:-[ kızlar çok üzgünüm bugün doktora gittim ama bebeyimin kesesini bulamadı vede kalp atışınıda duymadı siz karındanmı ulturasyona baktırıyosunuz vitamin verdi 6 tanede tahlil istedi cok üzgünüm bidaha düşük yapmak istemiyorum neolur bana dua edin yarın sabah sonuçları almaya gidicem inşallah kötü birşey cıkmaz allah hepinize güzel bir hamilelelik nasip etsin inşallah

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 27 Ekim , 2010, 18:27:26
:-[ kızlar çok üzgünüm bugün doktora gittim ama bebeyimin kesesini bulamadı vede kalp atışınıda duymadı siz karındanmı ulturasyona baktırıyosunuz vitamin verdi 6 tanede tahlil istedi cok üzgünüm bidaha düşük yapmak istemiyorum neolur bana dua edin yarın sabah sonuçları almaya gidicem inşallah kötü birşey cıkmaz allah hepinize güzel bir hamilelelik nasip etsin inşallah

geçmiş olsun canım inş hayırlı bi şekilde bebeişini kucağına alırsın ne kadarlık hamiştin

burcu MELEK

:muzz:sagol canım gittim doktora buldu keseyi doktorumu deyiştim hersey yolundaymış ama bana birgünü zehir ettiler resmen gördüm bebeyimi küçücük daha ablası birde bulantılarım basladi sormayın ama gülü sven dikenine katlanacak artık:)

FeHi

mavinur

12 haziranda da bnm meleğim gelecek inşallah

<<AyBüKe>>

1- cigdems              7 Haziran   :binkybaby:   :nazar:     
    2- FeHi                   8 Haziran   :binkybaby:   :nazar:
    3- mavinur             12 Haziran   :binkybaby:   :nazar:
    4- Aybuke_74         14 Haziran   :binkybaby:   :nazar:   
    5- melek-çağlar       17 Haziran   :binkybaby:   :nazar:     
    6- HAYAT29            20 Haziran   :binkybaby:   :nazar:   
    7- burcu melek        22 Haziran   :binkybaby:   :nazar:       
    8- ness                  28 Haziran   :binkybaby:   :nazar:   
    9- aybenim              2 Temmuz   :binkybaby:   :nazar:

Meleklerimiz sana emanet Allah'ım   :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:
                         :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

doruk38

benim bebeğim 1. temmuz 2011 de gelecek inşallah

Balböceği

Masallah kizlar Simdiden 9 kisi olmussunuz bile  :nazar: :nazar:

<<AyBüKe>>

1- cigdems              7 Haziran   :binkybaby:   :nazar:     
    2- FeHi                   8 Haziran   :binkybaby:   :nazar:
    3- mavinur             12 Haziran   :binkybaby:   :nazar:
    4- Aybuke_74         14 Haziran   :binkybaby:   :nazar:   
    5- melek-çağlar       17 Haziran   :binkybaby:   :nazar:     
    6- HAYAT29            20 Haziran   :binkybaby:   :nazar:   
    7- burcu melek        22 Haziran   :binkybaby:   :nazar:       
    8- ness                  28 Haziran   :binkybaby:   :nazar:   
    9- doruk38               1 Temmuz   :binkybaby:   :nazar:
    10- aybenim             2 Temmuz    :binkybaby:   :nazar:
         Meleklerimiz sana emanet Allah'ım   :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:
                         :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

mavinur

Meleklerimiz sana emanet Allah'ım       

AMİNNNN

burcu MELEK

Bulantılar cok kötü kızlarrrrrrrr cok zor cok  : :crybaby2 bu arada bu sayfaya kimseye yazmıyor kimler neler yapıyor hamilelikleri ile ilgili hepinize güzel saglıklı bebekler nasip etsin yüce rabbim

aybenim

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 02 Kasım , 2010, 09:56:57
Bulantılar cok kötü kızlarrrrrrrr cok zor cok  : :crybaby2 bu arada bu sayfaya kimseye yazmıyor kimler neler yapıyor hamilelikleri ile ilgili hepinize güzel saglıklı bebekler nasip etsin yüce rabbim
burcu melek benimde bulantılarım var ama çok fazla değil. az yiyip sık yiyceksin bide sabah daha yataktan kalkmadan tuzlu çubuk kraker falan ye yada ağzına bi tane karanfil at çok iyi geliyo. eee hamişler kilolar alınmaya başladımı?

<<AyBüKe>>

Selam kızlar  :wave: Benimde bulantılarım son sürat devam ediyor maalesef  :honk:  Sanırım alıştım böyle yaşamaya ama aynı zamanda halsizlikte mahvediyo beni.. Ayağa kalktığım anda başım dönüyo, tek başıma dışarı çıkamıyorum yığılıp kalırım diye  :sad1:  Hala annemle birlikte kalıyorum  :)  Eşimi çok özlüyorum ama bayramda gelicek yanıma şu bulantılarım bittiği anda evime dönmek istiyorum.. Herşey bebeğimiz için valla Allah'ıma emanet  :amin:  Bi yandan da bulantım olduğu için sağlıklı olduğunu düşünüp rahatlıyorum annelik böyle bişey işte  :k06:  Sizlerde ne var ne yok taze hamişler  :D

mavinur

aybükecim senin yazdıklarını okurken kendimi yaşadım sanki. Benim eşimde yanımda değil bende annemlere gidip kalıyorum arada. yemek yapmak mümkün değil hazır yemeği güzel yiyorum. ama sürekli mide bulantısı beni mahvediyor. ama şükrediyorum. en azında bebeğimin yaşadığını anlıyorrum  böylece

@SYA

MERHABA BEN YENIYIM BANA YARDIMCI OLABILIRMISINIZ