2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

ÇİĞDEM006

Güzel  anne adayları hepinize hayırlı olsunn...bu mutluluğun ilk günlerine döndüm yazdıklarınızı okurken  :love7: biz şuan oğlumla 36 haftalığız Allahın izniyle bu ay sonu oğlum kucağımda olucak  :amin: sizlerede kolaylıklar dilerim, güzel zamanlarınız başlıyor her anın tadını çıkarın   :occasion14:
Düşük yapan arkadaşımızda içini rahat tutsun,insan üzülüyor elbette ama inan sabır ve iyi bir psikolojiyle üstesinden gelip hemen gebe kalıcaksın..benimde malesef ilk gebelik 4 haftalıkken son buldu ve düşük kanamasından sonraki ay hemen hamile kaldım ve şuan 9 aylığız :) içini ferah tut yakın zamanda bebiş müjden gelir canım benim...hepinize Allah kolaylıklar versin...

KasrıCinan

selam kızlar bende 6+2 hamileyim temmuz 25 gözüküyor doğumum

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

duygusu

anne adayları bende ankarada yım tercihimi akay hastanesinden yana kullandım doktorum akay hastanesınde calısıyo.Doğum için bende en iyi hastanenini güven olduğunu duymuştum hayırlısı artıkk

<<AyBüKe>>

Günaydın kızlar.. Ben dünden beri biraz kötüyüm grip oluyorum sanırım :y25: Heryerim ağrıyor bide boğazlarım acıyo ıhlamur falan içtim, mandalina yiyorum inş. geçer hemen  :amin: :sad1:  Birde dün geceden beri sol bacağım kalçama kadar kasılıyor anlamadım neden yatakta sağımdan soluma dönerken çok zorlanıyorum kasıldığı için  :crybaby2: Böyle bacak ağrıları yaşayanınız varmı merak ettim :y25:

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? Benide 26 temmuza yazar mısınız? Teşekkürler :love9:

sevca

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 04 Aralık , 2010, 10:58:34
Günaydın kızlar.. Ben dünden beri biraz kötüyüm grip oluyorum sanırım :y25: Heryerim ağrıyor bide boğazlarım acıyo ıhlamur falan içtim, mandalina yiyorum inş. geçer hemen  :amin: :sad1:  Birde dün geceden beri sol bacağım kalçama kadar kasılıyor anlamadım neden yatakta sağımdan soluma dönerken çok zorlanıyorum kasıldığı için  :crybaby2: Böyle bacak ağrıları yaşayanınız varmı merak ettim :y25:

tevafuka bak daha demin bu konuyu okudum hamilelik kitabimda:) arka bacagindan kalcana popona kadar bazen kasilma olabiliomus yani normalmis u durum.donmen gerekiomus baska yone yatarken oluor demekki.

melek-çağlar

bulantılarınız devam ediyomu kızlar benim aynı şiddette devam ediyor. doktorum biraz olsun geçmesi lazım dedi ama malesef   :y25:

shekersheyler

Alıntı yapılan: sevca - 04 Aralık , 2010, 23:28:13
Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 04 Aralık , 2010, 10:58:34

tevafuka bak daha demin bu konuyu okudum hamilelik kitabimda:) arka bacagindan kalcana popona kadar bazen kasilma olabiliomus yani normalmis u durum.donmen gerekiomus baska yone yatarken oluor demekki.

bende de oluyor kızlar, bazen kasılma şeklinde oluyor ama bir iki haftadır uykumda sağ bacağım komple uyuşuyor, neden anlamadım, sola yatayım diye zorluyorum kendimi ama bacağım uyuşunca sağa dönmek zorunda kalıyorum hep  :BangHead:

izemsevi

slm kızlar benimde 4-10 ağustos arası gözüküyor hayırlısı allahtan inşallah hayırlısıyla kucağımıza bebeişlerimizi alırız

burcu MELEK

Yeni gelen arkadaslara hoşgeldiniz diyorum öncelikle. artık bulantılar zalıyor doktor konturolleri kalıyor ikinci 3 aylık dönemde tadını cıkaralım

<<AyBüKe>>

Valla benim bulantılar son hız devam ediyor  :y25: Doktorum 4 ay bitene kadar devam edebilir normal dedi ama ben çok bitkinim  :sad1:  Daha hamileliğimin tadını hiç çıkaramadım maalesef :y25:

burcu MELEK

:-\ aybükecim senin adına üzüldüm bazılarınınki 9 ay devam edyormuş umarım sen olmazsın.birde arkadaslar egitim seminerlerine platese katılan varmı aranızdan :nazar:

ahsenelkasas

merhaba arkadaşlar,
sanırım bundan sonra ben de burda olucam inşşş yani  ;)
ben yeni üye oldum buraya o yüzden yeni yeni keşfediyorum, konuyu görünce baştan sonra bütün yazılanları okudum ve sanki kendim yaşıyormuş gibi hissettim. allah yardımcınız olsun arkadaşlar, her okuduğum yazıda gözlerim doldu, ben kendimde ne yaparım bilemiyorum  :-[
aybüke inş bulantıların en kısa zamanda geçer, çünkü normalde bulantısı çok olmayanlarda bile 5. ayda bulantı başlıyormuş.
aybenim inş rabbim sana da hayırlısıyla tekrar o güzel duyguyu yaşamayı nasip eder :amin:

ahsenelkasas

bu arada ben de dün kendim test yaptım ve pozitif çıktı  :flowers:

yarın da doktoro gidicem netleştirmek için, dünden beri çok sabırsızlanıyorum biran önce gidip güzel haberler almak istiyorum, eğer doğruysa şu an 4 haftalık olması gerek  :k06:

izemsevi

canım pozitif çıktıysa kan testi yaptır emin olursun ozaman 4.haftada kese gözükmezki sanmıyorum yani