2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

aybenim

hayırlısı olsun rahat bi hamilelik geçirirsin inşallah canım ben hiç operasyon geçirmedim kendiliğinden düştü meleğim.inşallah bitanem ya hemen hamilelik haberimi veririm hayırlısıyla....

hümeyra_t_e

inş canım hemen hamile kalırsın o zaman hiç bir operasyon geçirmediysen daha çabuk olur inş...hele bir adet ol da hayırlı haberlerini bekliyorum  :flowers:

aybenim

Alıntı yapılan: afra024 - 25 Kasım , 2010, 14:59:48
inş canım hemen hamile kalırsın o zaman hiç bir operasyon geçirmediysen daha çabuk olur inş...hele bir adet ol da hayırlı haberlerini bekliyorum  :flowers:
inşallah canım benim için dua et nolr olurmu.... :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

hümeyra_t_e

ederim canım tabiki sende bana et olur mu :flowers:

aybenim

gökkusağı

bizede 22 haziran dediler ama ne kadar doğru bi tarih bu bilmiorum genelde tutmazmış  :dontknow: sağ salim gelsin de ne zaman geldiği mühim deil böcüğümün  :k06: :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

HAYAT29

Kızlar selam

istanbul da olan var mı aranızda hangi dr ve hangi hst gidiyorsunuz  memnunmusunuz bilgiye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevınırım

hümeyra_t_e

ben istanbuldayım canım ama sen hangi semtindesin

burcu MELEK

:hieyt: kızlar hadi biraz yazında hamilelikle ilgili biraz alış veriş yapmış oluruz. Hem actınız konu için tesekürler hastene secimi benimde kafamı cok kurcalıyor bende ankaradayım ama hiç güzel hastane yok :BangHead:

shekersheyler

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 01 Aralık , 2010, 09:58:47
:hieyt: kızlar hadi biraz yazında hamilelikle ilgili biraz alış veriş yapmış oluruz. Hem actınız konu için tesekürler hastene secimi benimde kafamı cok kurcalıyor bende ankaradayım ama hiç güzel hastane yok :BangHead:

özel düşünüyorsan, Ankara'da Güven Hastanesi en iyisiymiş canım, kuzenim orda doğum yapmıştı, çok memnun kaldı. Ben de istanbuldayım, Kadıköy Şifa'da olacak doğumum Allah izin verirse  :amin: :nazar:

<<AyBüKe>>

İyi akşamlar kızlar  :wave:  Bugün ikili tarama testimizi yaptırdık  :D Ultrason ölçümünde bi sorun yok Allah'ıma çok şükür  :nazar: Kanda verdim 1 hafta sonra alıcam sonuçlarımı inş. onda da bi sorun çıkmaz  :amin: Meleğim benim çok büyümüş, elleri ayakları kıpır kıpırdı bide takla attı benim minik yavrum annesi kurban  :love9: :nazar:  Ağlıycaktım az kalsın içim o kadar tuhaf olduki :y25:  Böyle ultrasonda görünce daha da sabırsızlanıyorum kucağıma almak için  :love7:  Benim karnımda çıktı kızlar sizin çıkmaya başladımı ? Zaten hiç dümdüz bi karnım olmamıştı ama dışardan dikkatli bakınca belli oluyor göbişim  :k06:  Sizde ne var ne yok ? Bizden bu kadar şimdilik kızlar öpüyorum hepinizi  :opucuk:

hümeyra_t_e

kaç haftalıksın aybüke benimde karnım hafiften çıktı bende hataya kontrole gidicem inş

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: afra024 - 02 Aralık , 2010, 12:08:26
kaç haftalıksın aybüke benimde karnım hafiften çıktı bende hataya kontrole gidicem inş

Bugün 12+0 oldum canım çok şükür :nazar:  Ama hala bulantılarım geçmedi son hız devam ediyor maalesef  :igrenc:

Balböceği

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 01 Aralık , 2010, 20:30:20
İyi akşamlar kızlar  :wave:  Bugün ikili tarama testimizi yaptırdık  :D Ultrason ölçümünde bi sorun yok Allah'ıma çok şükür  :nazar: Kanda verdim 1 hafta sonra alıcam sonuçlarımı inş. onda da bi sorun çıkmaz  :amin: Meleğim benim çok büyümüş, elleri ayakları kıpır kıpırdı bide takla attı benim minik yavrum annesi kurban  :love9: :nazar:  Ağlıycaktım az kalsın içim o kadar tuhaf olduki :y25:  Böyle ultrasonda görünce daha da sabırsızlanıyorum kucağıma almak için  :love7:  Benim karnımda çıktı kızlar sizin çıkmaya başladımı ? Zaten hiç dümdüz bi karnım olmamıştı ama dışardan dikkatli bakınca belli oluyor göbişim  :k06:  Sizde ne var ne yok ? Bizden bu kadar şimdilik kızlar öpüyorum hepinizi  :opucuk:
Cok sukur canim ne guzel insallah hep boyle gidersiniz  :muzz: :muzz:

seni okurken birden ilk ultrasyona girdigim zaman aklima geldi

Benimde gozlerim dolmustu az kalsin agliyacaktim  :k06:

Rabbim Herkese yasatsin bu duyguyu, Kendine cok iyi bak optum canim  :opucuk:

burcu MELEK

:cildir: yaaaaaa ben devlete gittim hiç ulturasonu cevirmedi bile göremedim ikili testi bende yaptım yarın sonuclarımı alıcam benimde 11 hafta oldu .evet canım özel düşünüyorum ben cünkü devletten korkuyorum daha dogrusu dogumdanda korkuyorum bide beni zarlarlarsa oturur aglarım valla :-[