2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Shadowqueen

Fehi.............................08 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
cigdems.......................12 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
mavinur ......................12 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7::
Aybüke........................14 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
afra024.......................16 Haziran 2011  :love9:  (erkek)   :love7:
melek-çağlar...............17 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Hayat29......................20 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
burcu MELEK...............22 Haziran 2011   :love9:  (kız)  :love7:
güneş..........................05 Temmuz 2011  :love9: (erkek)  :love7:
selam bakis.................06 Temmuz 2011  :love9:
Emine86......................08 Temmuz 2011  :love9:
Nur..............................15 Temmuz 2011 :love9: (erkek)  :love7:
Abuq PrenseS..............28 Temmuz 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Sarı_civciv...................28 Temmuz 2011   :love9:
Shadowqueen.............31 Temmuz 2011  :love9: (kız)  :love7:
izemsevi......................04 Ağustos 2011  :love9:
mihrimah.....................13 Ağustos 2011  :love9:
ahsenelkasas..............14 Ağustos 2011  :love9:
Muhribe.......................15 Ağustos 2011  :love9:
sevecen.......................25 Ağustos 2011  :love9:
tatlı bebek...................31 Ağustos 2011  :love9:

[/quote]

Kızlar kızım olacakmış kimse olmadığı için ben ekledim bilginize  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

<<AyBüKe>>

Ayyy gizemcim çok sevindim hayırlı olsun Allah eline ayağına kavuşturmayı nasip etsin inş.  :amin: :nazar:  Ne güzel kızlarımız çoğalıyo  :k06: :k06:   Büyümüşmü meleğin gördünmü  :k06:  :love9:

Aytii

Gizemmmmmmmmmmmmmmm

ben sana demistim daha en bastan kizin olacak diye  :occasion14: hislerim yaniltmadi beni  :sunny:

Allahim hayirlis ve saglikli evlatlar versin cümlemize  :amin: :nazar:

bu arada nasilsin? bebisin nasil  :love9:

Shadowqueen

Teşekkür ederim canlarım hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza inş.  :amin: :amin:

Evet Aytencim dediğin çıktı vallahi, diye diye kız çıkarttın meleğimi  :flowers:

Benim azıcık kasık ağrım var doktor çok dürttü ya onun dışında ikimizde çok iyiyiz siz nasılsınız bakalım?

Aytii

benimde cuma günü sancim oldu acile gittim  :icon_pale: bakti doktorum bebek iyi dedi gördüm zaten keyfi gicirdi  :k06:  :nazar:

120 gram oldu dedi 15 cm e yakin dedi sasirdim çünkü nette 10 cm civari yaziyo  :dontknow: acaba doktor kafadanmi salladi  :icon_scratch: neyse saglikli olsunda  :amin:

birdahaki randevum 19 subatta yani haftaya  :aferin: 4lü tarama testi yapacak doktorum dua ediyorum insallah bir sorun olmaz  :amin:  :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 08 Şubat , 2011, 14:45:19
benimde cuma günü sancim oldu acile gittim  :icon_pale: bakti doktorum bebek iyi dedi gördüm zaten keyfi gicirdi  :k06:  :nazar:

120 gram oldu dedi 15 cm e yakin dedi sasirdim çünkü nette 10 cm civari yaziyo  :dontknow: acaba doktor kafadanmi salladi  :icon_scratch: neyse saglikli olsunda  :amin:

birdahaki randevum 19 subatta yani haftaya  :aferin: 4lü tarama testi yapacak doktorum dua ediyorum insallah bir sorun olmaz  :amin:  :nazar:

Anladım canım sağlıkla büyüsün meleklerimiz göbüşlerimizde, ohhh onların keyfi iyi olmicakta bizim mi olacak yüzüyorlar  valla bugün gördümde ultrasondan kaçmak için resmen yüzdü  :k06:

Ayrıca sallamıyorlar canım ölçüyorlar merak etme doğrudur erkek çocuklar biraz daha çabuk boy atıyor benimkide 10 cm işte canım.

Ben 3 lü ve 4 lü test falan yaptırmayacağım inan gereksiz stres, çünkü sonuçlar kötü çıkarsa amniyosentez düşünmüyorum yaptırmama da gerek yok sonuçlar genellikle 3 lü testte falan yanlış çıkıyor.

Bana burdaki doktor Zong olduğum için gün vermedi 23 martta 2.ci düzey ultrasonum var ama ondan önce mart başında falan tekrar kontrole giderim sanırım  :icon_thumright:

Aytii

bende istemedim yaptirmak çünkü sonuç ne olursa olsun tedavisi yok zaten ama esim tutturdu illa kontrolleri yapilsin diye hayirlisi olsun artik  :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 08 Şubat , 2011, 15:29:53
bende istemedim yaptirmak çünkü sonuç ne olursa olsun tedavisi yok zaten ama esim tutturdu illa kontrolleri yapilsin diye hayirlisi olsun artik  :amin:

Anladım canım hayırlısı olsun, bizim evde benim lafım geçtiği için  :caca: :caca: oda aslan bende ama ben daha baskınım  :k06: :k06: bu arada meleğimde aslan burcu olacak inş. bakalım

Aytii

evet benimde aslan burcu askim :D oglumda aslan olacak sanirim :D normalde ben baskinimdir ama bebek konusunda o daha baskin çikti kiz  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 08 Şubat , 2011, 15:33:29
evet benimde aslan burcu askim :D oglumda aslan olacak sanirim :D normalde ben baskinimdir ama bebek konusunda o daha baskin çikti kiz  :k06:

Hadi bakalım sizdede 2 aslan olacak demek işimiz zor canım yaaa, en zor burç aslan bakalım napıcaz  :k06: :k06: :k06:

Benimkide bebeği konusunda çok inatçı ama ben bir şekilde onu ikna ediyorum  :k06: :k06:

Aytii

ben zamaninda bir olaydan dolayi aslan erkeklerinden sogumustum sonra esimle tanistim aslan burcuyum dedi ;D ;D simdide doktor 28 temmuz diyince  :-ooo :-ooo  :k06: hayirlisi olsun tabikide bu isin sakasi demekki hayat bana tekrar sevdirdi aslan erkegini  :)

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 08 Şubat , 2011, 15:38:21
ben zamaninda bir olaydan dolayi aslan erkeklerinden sogumustum sonra esimle tanistim aslan burcuyum dedi ;D ;D simdide doktor 28 temmuz diyince  :-ooo :-ooo  :k06: hayirlisi olsun tabikide bu isin sakasi demekki hayat bana tekrar sevdirdi aslan erkegini  :)

Olabilir tabiki canım yaa ne güzel ama bak 2 tane aslan erkeği olacak hayatında  :k06: Ben uzanacağım biraz canım öpüyorum çok görüşürüz, dikkat edin kendinize  :opucuk:

Aytii

tmm cnm öptüm sizi  :opucuk: sende dikkat et kendine ve prensese  :love9:

Aytii