2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Yok canım korkma aklına kötü şeyler getirme Allah'ın izniyle çıkmıycak bişey  :amin:  Ama işte annelik böyle bişeymiş demekki daha şimdiden endişelenmeden yapamıyoruz  :D  :love7:  Hayırlısıyla gelsin kuzucuklarımız  :amin: :nazar: 
  Bende 64 kiloyla başladım 67' dim en son şimdi kaç olmuşumdur Allah bilir  ::) Bulantılarım yeni geçti benim geçtiğinden beri de acayip iştahım açıldı doymuyorum bi türlü eşim hayret ediyo şimdiden yarım dünya oldun diyo  :ehi:  Aman napiyim yemek yemeyi özlemişim keyifle bişey yiyemiyodumki bulantıdan ağlıyodum açım diye  :y25:  Akşamları otururken sürekli bişeyler yemek istiyorum, genelde meyve yiyorum ama kesmiyo beni artık  :k06: :k06: Bi kızıyorum kendime bide amaaan boşver sonra verirsin diyorum bakalım nolucak   :k06:

Aytii

seninle aynı durumdayım resmen beni tarif ettin şuanda  :k06:

ilk haftalarımda resmen yatağa aç aç girip ağlardım sessizce  :y25:  :y25: karnım guruldardı  :y25: çok şükür geçti  :amin: şimdi afedersin öküs gibi yiyorum  :ehi: merak ettim tartıldım sabah  :laughing7: Allahtan boyum uzunda  ::) belli olmuyor aldığım sadece yanaklarımdan birazcık ama çok tatlı oldum  ;D hiç korkmuyorum kilo almaktan bazıları dikkat et sonra veremezsin diyorlar ama napiyim yani çok acıkıyorum yemesem bu defa tansyonum düşüyo fena hissediyorum kendimi  :-\ buda iyi değil üstelik işteyim bütün gün fiziksel olarak yorulmasamda beynim kemiriliyo resmen akşam eve gittiğimde artık kafam hiç bişey almıyo 8 9 gibi uyuyorum  :-\

<<AyBüKe>>

Evet seninle tamamen aynıyız sanırım  :k06:  Bana da annemler ye boşver verirsin sonra kiloları bebeğin aç kalmasın diyolar, doktorumda aşırıya kaçma doyucak kadar ye diyo sana söylenenlere kulak asma diyo kaldım iki arada  :ehi: 
   Doktorum kilo konusunda çok katı ve takık durumda 10 kiloyla bitirmeye çalış diyo ama nerdeee  :suclu:  Ben bu gidişle 20 kilo falan alırım herhalde  :sad1:   
   İlk çocukta verilir diyolar hep o yüzden de korkmuyorum açıkçası.. Ama Aytencim ben senin gibi uzun boylu değilim maalesef o yüzden kilolarım göze batabilir  :y25: 1.62 boyum var doğuma yakın top gibi olurum galiba  ::)

Aytii

:k06:

canım boşver can boğazdan gelir  :icon_thumright:

doktorlar bunu doğumda zorlanmamak için diyolar ama canımız istiyo neyapalım yani  :dontknow:

bende 174 boyum  :love9: övünmek gibi olmasın çok severim boyumu  :D

FeHi

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 03 Şubat , 2011, 08:56:31
  Yok canım korkma aklına kötü şeyler getirme Allah'ın izniyle çıkmıycak bişey  :amin:  Ama işte annelik böyle bişeymiş demekki daha şimdiden endişelenmeden yapamıyoruz  :D  :love7:  Hayırlısıyla gelsin kuzucuklarımız  :amin: :nazar: 
  Bende 64 kiloyla başladım 67' dim en son şimdi kaç olmuşumdur Allah bilir  ::) Bulantılarım yeni geçti benim geçtiğinden beri de acayip iştahım açıldı doymuyorum bi türlü eşim hayret ediyo şimdiden yarım dünya oldun diyo  :ehi:  Aman napiyim yemek yemeyi özlemişim keyifle bişey yiyemiyodumki bulantıdan ağlıyodum açım diye  :y25:  Akşamları otururken sürekli bişeyler yemek istiyorum, genelde meyve yiyorum ama kesmiyo beni artık  :k06: :k06: Bi kızıyorum kendime bide amaaan boşver sonra verirsin diyorum bakalım nolucak   :k06:

Slm Aybüke aynı sıkıntılar bendede mevcuttu, şimdi normalle döndüm hep bişiler yiyim istiyorum hamilelikten önce 54-55 kiloydum 2 gün önce tartıldım 67 kiloydum :cildir: 22 haftalıkken 67 kiloysam doğuma kadar ne kadar olurum Allah bilir  :icon_scratch:

Aytii

Aman boşverin kızlar bebişlerimiz sağlıklı olsunlarda  :amin:  :hieyt:

<<AyBüKe>>

Hoşgeldin fehicim  günaydın :opucuk:  Olsun canım napalım Aytenin dediği gibi can boğazdan gelir yiyelim boşver  :k06:  Ben o kadar bıkmıştımki artık bulantılardan şimdi şikayet etmiyorum açıkçası yemek yemek kadar güzel bişey yokmuş meğerse  :D 
   Seninde kızın olucak sanırım canım hayırlı olsun aldınmı bebişe bişeyler  :love9:

Aytii

Ben kendi adıma daha hiç birşey almadım oğluma  :k06:

biraz daha bekliyorum

anne annesi beşiğini alacakmış
teyzeleride kıyafetler alacaklarmış

ben ancak 7 8 ayında alırım daha şimdiden almak istemiyorum
aslında çok hevesliyim görünce bebiş ürünlerini ama almıyorum  ::)

FeHi

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 03 Şubat , 2011, 09:17:51
Hoşgeldin fehicim  günaydın :opucuk:  Olsun canım napalım Aytenin dediği gibi can boğazdan gelir yiyelim boşver  :k06:  Ben o kadar bıkmıştımki artık bulantılardan şimdi şikayet etmiyorum açıkçası yemek yemek kadar güzel bişey yokmuş meğerse  :D 
   Seninde kızın olucak sanırım canım hayırlı olsun aldınmı bebişe bişeyler  :love9:

Tatlımcım eşim frenliyo beni ya doyma hissini kaybettim resmen ama dediğin sağlıklı olsunda kilo verilir daha sonra, evet teyzesi benimde kızım olcak kayınvalidemler fırsat vermio ki hergün arayıp siz bişi almayın biz burdan alıyorus diyolar ama bende tabi kendi zevkime göre bişiler alcam ilerleyen zamanlarda  :k06:

melek-çağlar

ne kadar şanslısınız kızlar benim kayınvalidemin umrunda bile değil ilk torun olacak güya.

Aytii

var öyleleri gıcık oluyorum insan bi sevinmezmi  :-\

melek-çağlar

sevinip sevinmediğini bile bilmiyorum hayırlı olsun bile demedi arayıp  :y25:

melek-çağlar

bebek doğuncada koşa koşa gelir birde herşeyi kendi yapmış gibi anlatır herkese :cildir:

FeHi

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 03 Şubat , 2011, 11:06:19
sevinip sevinmediğini bile bilmiyorum hayırlı olsun bile demedi arayıp  :y25:
Melek sende doğunca bebeğin burnunun ucunu bile gösterme  :cussing: