2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Ocak , 2012, 19:05:26
çalışmak okadarda fena değil Nur

tabi ben yakın olduğum için öyle geliyo olabilir  :honk:

inan ki üzerimi değiştirmek saçımı taramak yüzümü yıkamak hatta banyo yapmak bile içimden gelmiyor öyle pasaklı pasaklı ortalarda ruh gibi dolanıyorum.içimdeki yaşama enerjim bitti.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

söyle sende ben çalışırsam daha iyi hissetçem kendimi diye

tabi sizin aranızda olanları biz bilemeyiz

ama neden evde durman için tutturuyo ki  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

10 Ocak , 2012, 19:15:51 #16937 Son düzenlenme: 10 Ocak , 2012, 19:24:53 ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤
sildimmm dert yokkkkk.......................
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

amannnnnnnnnnnnnn öyleee işteeeeee aytenimmmm yine de gülmeye neşelenmeye bi şeyler arıyorum ben.buraya giriyodum iki kikirdiyodum şincik onu da yapamıcam özlicem kızzzzzzz

Aytii

oyyyy  :-\ :-\

zor Nurum ya vallahi zor

umarım herşey düzelir en kısa zamanda  :amin:

bende özlicem  :'(

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Ocak , 2012, 19:21:55
oyyyy  :-\ :-\

zor Nurum ya vallahi zor

umarım herşey düzelir en kısa zamanda  :amin:

bende özlicem  :'(

inşallah canımmmmmmm
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aytii

haydiyin kızlar toplaşalım yine bu bölümde yaaa nerdesiniz  :(

izemsevi

ben geldim kızlar ben aslında giriyorum ama bakıyorum kimse yok nedense diğer taraflara yazmakta içimden gelmiyor sizler olmayınca veya göremeyince çıkıyorum herkesi özledim sanırım yeniden hamile kalmamız lazım :k06: :k06: :k06:

canlar benim kız 6.ayın içinde ek gıda olarak günde bir defa 50cc meyve suyu veriyorum beni emiyor birde mama takviyesine devam ediyorum 3 defa felan mama veriyorum beslenmemeiz bu şekilde yakında yogurda başlıycam ama neyle nasıl yapacağımı bilmiyorum inek sütüyle mayalamayın diyorlar kendi sütümlemi mayalasam birde ben çok azmı sizce ek gıda veriyorum püre vermedim daha hiç dr çorbalara başlayabilirsin demişti onlara başlıycam ama hangi saatlerde ne kadar vermeliyim bilemiyorum lütfen bana acil cevap verin.

Aytii

Seval geç kaldın :)

biz Oğuz 3,5 aylıkken meyve suyu ile başladık

sonra meyve püresi sebze püresi yoğurt

birde artık eti cici bebe bisküvisinden veriyoruz

maşallah tosunum yiyo  :nazar: :laughing7:

izemsevi

cidden çokmu geç kaldım ayten ya dr hiç emmese devamlı ek gıda ver derim ama seninki emiyor az az ver alıştırmak için dedi beni korkutma kız çokmu geç kalmışım bak zaten acayip paniğim hepten telaş yapmayım

Aytii

lafın gelişi dedim panikleme hemen  :k06:

sütün yetiyosa iyi ama benim sütüm hiç yetmiyo Oğuza oyüzden mama vereceğime ek gıdaya geçtim 4. ayında

yavaş yavaş alıştırarak başladığım halde kabız oldu  :sad1: çok zorlanıyo kakasını yaparken bide bazen bütün gün yapmıyo

izemsevi

canım sen bütün gün yapmıyor diyorsun benim kız doğdu doğalı haftalık yapıyor haftada bir defa dr normal diyor kız mıçsın diye eşimle kıçını bekliyoruz bizimki kabız değil normal ve hiçbir şikayeti ve sıkıntısıda olmuyor ama yapmıyor anlamadık doğuştan gelen bir bağısak hastalığı varmış o olabilirmi diye düşünüldü ama öyle birşey olsa bebeklerde gelişim geriliği olurmuş allaha şükür :nazar: dr gelişimi iyi diyor oğuz paşa kaç kilo geçen ay bizim 7.5 kilo 65cmdi

Aytii

izemsevi

bizde haftaya kontrole götürcez bakalım kaç kimo oldu dr artık hızlı kilo almaz dedi ama bilmiyorum sen meyve sebze pürelerini nasıl yaptın nekadar verdin :dontknow:

Aytii

evet azalıyo kilo ve boy git gide

küçük cam kaseler oluyo ya

onları doldurmamak kaydıyla yapıp veriyorum

bazen çok iştahlı yiyo bazende hepsini bitirmiyo

yani sen ona göre anlayabiliyosun

ama ilk zamanlar ben hep az az verdimki iyice alışsın diye

şimdi alıştı maşallah