2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

selam Seval

evet artık o eski biz yok  :-\

Muhribe yok nezamandır  :dontknow:

izemsevi

ya biz hamileyken daha bir hızlıydık doğurduk yükleri attık üstümüzden ama hafifleyemedik galiba nasıl gidiyor iş hayatı ben pek bir şey anlamıyorum bu arada ayten biz verem aşısı yaptırdıkya ozaman yaptıklarında hemşire 5aylık olunca ilk cuma getir demişti tutup tutmadıklarını anlamak için test yapacağız dedi sağlık ocagıda tutmuş dedi götürsemmi acaba yarın sizde böyle oldumu :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Aralık , 2011, 13:59:35
ya biz hamileyken daha bir hızlıydık doğurduk yükleri attık üstümüzden ama hafifleyemedik galiba nasıl gidiyor iş hayatı ben pek bir şey anlamıyorum bu arada ayten biz verem aşısı yaptırdıkya ozaman yaptıklarında hemşire 5aylık olunca ilk cuma getir demişti tutup tutmadıklarını anlamak için test yapacağız dedi sağlık ocagıda tutmuş dedi götürsemmi acaba yarın sizde böyle oldumu :dontknow:

yok canım senden duyuyorum ve şaşırdım  :-\

izemsevi

şimdi sağlık ocağını aradım sordum hemşiresine oda ben baktım sizinki tutumuştu onlar rutin yapıyorlar kesin %100 emibn olmak için dedi götürmene gerek yok dedi.

°•.ℓανιηуα.•°

hakkaten ya iyice dağıldık gittik.  :sad1:

napalım ama mesela bizimki birazdan viyaklar. :laughing7: çıkmak zorunda kalırım.

seval bizim aşımızı hemen yaptıktan sonra tuttu dediler. sonra kontrol falan demediler hiç  :dontknow:

izemsevi

ben şimdi hem verem savaşı hemde aile hekimliğini aradım tututuysa getirmeyin dediler öznurum .

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ahhh ahh işe gelirdim hemen açardım forumu girerdim yaz annişleri konusuna.sohbetler vardı işe koyulmakta zorlanırdım nerde bu hatunlar??
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 10 Ocak , 2012, 18:54:17
ahhh ahh işe gelirdim hemen açardım forumu girerdim yaz annişleri konusuna.sohbetler vardı işe koyulmakta zorlanırdım nerde bu hatunlar??

bugün aklımdan aynı şey geçti  :laughing7:

bi ben bide Seval işe başladık heralde ? Muhribe nerelerde ya  :-\

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

muhribe internet bağlattım demişti bi iki gün geldi kayboldu.sevalde işe başlamış ama hiç denk gelmiyoruz eskiden sürekli online olurdu.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°•.ℓανιηуα.•°

aytiiii ben de varım işe başlayan malesef  :sad1:

hakkat ya muhriş nerde?

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

yakında internetim olmayacak benimde ayten  :'( 2 aydır 100 tl fatura kaktırıyolar.illegal kullanım var dediler ama ödememeiz gerekiyormuş eşimde mahkemeye vericem dedi kapatın dedi kapanacak

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 10 Ocak , 2012, 18:58:20
aytiiii ben de varım işe başlayan malesef  :sad1:

hakkat ya muhriş nerde?

kızlar bebekten ayrılıp işe gitmesi zordur eminim ama ben çok bunaldım çalışmak istiyorum.kendimi bu şekilde hiç iyi hissetmiyorum koca getirecek ben yiyecem alışmamışım hiç eşimin bi şey dediği yok ama zoruma gidiyor 8 aydır evdeyim.yetmiyo para filan deyince üzülüyorum

Aytii

hadi ya  :'(

zaten olmayacak kişiler kalır olması gerekenler uzaklaşır burdan  :-\

peki hiç mi giremeyceksin? sen nezaman döncen işe?

Aytii

çalışmak okadarda fena değil Nur

tabi ben yakın olduğum için öyle geliyo olabilir  :honk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

10 Ocak , 2012, 19:06:33 #16934 Son düzenlenme: 10 Ocak , 2012, 19:25:33 ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤
sildim dert yok................