2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

evet

ama ayağa kaldırınca bırakıyo  :k06:

ben Nuk markası kullanıyorum kauççuk olanlarından

muhribe

benimki de nuk. yeşil üstünde winnie the pooh var   ;D

muhribe

aydinays

Muhribecim millet diş çıkarma bölümünde  :k06: :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°•.ℓανιηуα.•°

muhribe hoş geldin canım.. çok özledim seni.. nerelerdeydin  :icon_scratch: pek giremiyorum ben de eskisi kadar ama az önce uyuttum sıpamı bi bakayım dedim,gelmişsin sohbetlere bile girmişsin eskisi gibi  :opucuk:

muhribe

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 17 Ekim , 2011, 02:13:52
muhribe hoş geldin canım.. çok özledim seni.. nerelerdeydin  :icon_scratch: pek giremiyorum ben de eskisi kadar ama az önce uyuttum sıpamı bi bakayım dedim,gelmişsin sohbetlere bile girmişsin eskisi gibi  :opucuk:

canım int.ancak kavuştm ben de sizleri çok özledim valla  :opucuk: benim minnoş da uyuyor bu gece pek akıllıydı hep uyudu  :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

aman aman uyusun. ben de okuldayım işe başladım  :-[ çok zor geliyor. gerçi 9 da okulda oluyorum 12.15 te çıkıp 12.30 da evimde oluyorum ama yine de zor .... sabahları çok sevimli oluyolar çünkü. en tatlı hallerini kaçırmış oluyorum  :icon_pale:

muhribe

kıyamam canım ya Allah sabrını verir inş. ben işe başlayınca 9-6 çalışıcam :(

Aytii

bende 8 - 5 arası gidicem işe  :'(

bakalım süt iznimi kullanabilecekmiyim

HAYAT29

kızlarr selam nerdesınız özledım sohbet etmeyı valla millet nerede buradan mı sohbete devam ediyorsunuz başka yerden mı devam edılıyo bilgi verirseniz sevinirim öpüldünüzzz

HAYAT29

kızlar selam bişey sorcam size ben bebeğim gunduz uykusunda saatte bır emzırıyorum ben şuan 4 aylık inşallah aksılık olmazsa emzırebıldığım kadar emzıreceğim ama 8 aylıktan sonra işe başlayacağım ondan önce bu gunduz uykularında saatte bir bakıcıya emanet edeceğim için ne vermem lazım sızce devam sütü mü yoksa başka bişey olabılır mı mama vermek istemıyorum

serife26

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 17 Ekim , 2011, 18:25:37
kızlarr selam nerdesınız özledım sohbet etmeyı valla millet nerede buradan mı sohbete devam ediyorsunuz başka yerden mı devam edılıyo bilgi verirseniz sevinirim öpüldünüzzz

ben fazla katılamasamda burdan devam ediliyor muhabbete canım,şu an benim oğlanda 3,5 ayı geçti saatte ya da 2 1,5 saatte 1 o da emiyor ama 8 ay olunca olaylar çok farklılaşır,emme süresi azalır,artı ek gıdaya geçmiş olacaksın, o arada bir düzen oturtturursun,bir öğünde devam sütü alır,diğerinde sebze çorbası,meyveydi,yoğurttu birsürü şey var,sen de evde oldukça emzirirsin ztn,olur biter.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Ekim , 2011, 22:25:09
canm büyüklerimizin dediği gibi doğan büyüyor. ama öyle güzel bir duygu ki tarif edemem. uyurken bile özlüyorum uyansa da sevsem diyorum. allahım bu mutluluğu isteyen herkese yaşatsın
kuşuuum bitanemm tatlım nasılsın.inan çok merak ettim seni.,hep yazarmı girermi acaba diye baktım durdum.masallah sana ve oğluna.ne güzel normal yolla kurtulmussun  darısı bizlere olsun insallah..çok merak ediyorum yiğenimi ama... :binkybaby: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ