2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Ekim , 2011, 12:57:59
gizemcim sağol canım  :opucuk:

benimkisi 66 günlük ve her şeyden çabuk sıkılıyor. nerde 2 saat oyuncak bakacak  :)

Canım benimkide nerdeyse 3.5 aylık olacak ama maşallahı var kuzumun bak 2 saattir yatağın üzerinde kendi kendine oynuyor konuşuyor Nazar değmesin bir sıkıntım yok. Gaz sıkıntısı olunca çok fena oluyor o kadarda olacak artık  :k06: :k06:

Shadowqueen

Anladım Aytencim sanırım sen benden önce alırsın bakalım Oğuz oynayacak mı söylersin bana

Ben çıkıyorum kızlar annem dükkana geçicek pc onda hepinizi ve meleklerinizi öpüyorum görüşürüz

muhribe

kızlar sizin bebeğiniz de emerken çok terliyor mu? benimkinn saçları ter içinde kalıyor

Aytii

evet terliyo canım

ben üstünü biraz hafifletiyorum emzirmeden önce

mesela hırkası varsa çıkarıyorum

muhribe

ben sadece tulumuyla emziriyorum üstünü de örtmüyorum ona rağmen terliyor  :dontknow:

Aytii

efor sarfediyolar ya ondan

bu arada 11 Ağustosta doğdu değilmi?

muhribe

evet canım 11 ağusos, 14.5 saat sancı çektim  :laughing7: 8 saatini evde, gerisini hastanede

Aytii

peki nasıldı ? anlatsana

hani çok korkuyoduk ya normal doğumun sancılarından korktuğumuz kadar varmıymış  ::)

muhribe

ağrılıydı tabi özellikle suni sancıdan sonra ama eşim hep yanımdaydı çok destek oldu. nedense hiç bağırmadım doktor ve ebeler bile şaştı. doktor amma delikanlı çıktın dedi  :laughing7: bbk çıktıktan sonra ağrılar şak diye kesildi. doğumdan 2 gün sonra cam sildim dşün artık ne kadar rahattım

Aytii

çatın müsaitti demekki

maşallah  :nazar: sen ikinci çocuğuda yaparsın bu gazla  :ehi:

benim çatım basıktı ve oğlum çok iri olduğu için malesef olmadı

ama hayırlısı böyleymiş

muhribe

canım oğuzu o kiloyla doğuramazdın zate :) ben 3.5 kiloyu zor çıkardım. kanala sıkıştı bi ara doktor beni kesip öyle çıkardı. 5 dikişim vardı

Aytii

normal olsaydı içim dışıma çıkardı o kesin

ve kim bilir kaç dikişim olurdu

annem gibi 40 gün oturamazdım kıçımın üstüne !

muhribe

ben 10 gün içinde tamamen normale döndüm. ama geçen hafta böbrek taşı düşürdüm biliyo musun. tam 2 hafta saatlerce ağrı çektim doğumdan beterdi  :crybaby2:

senin sezeryan nasıldı? dikişler düzelmiştir di mi

Aytii

çok geçmiş olsun canım  :opucuk: o ağrı çok fena derler  :sad1:

benim dikişler estetik dikiş. karnımda çizgi var sadece kesik çizgisi ama tek bir çatlağım yok  :basardim: :nazar:

muhribe

maşallah sana canım  :nazar:

valla ne çok özlemişim burda sohbet etmeyi  :opucuk: