2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

slm kızlar uzun zamandır giremiyordum kızım hiç fırsat vermiyor hep gündüz yanında olayım istiyor bizde 3 ekimde 2ay aşımızı yaptırdık az ağlamış eşim tutuyor ben dayanamıyorum 1.5 aylıkken kilosu 5050gr boyu 58cmdi büyüdü sıpalar aşılardan bende bıktım sohbetler yeniden başlamış özlemişim

muhribe

kızlar hepinize merhaba, haftalar sonra ancak yazabiliyorum sizlere kusura bakmayın. internet olayını halledemedim bir türlü. bebek olunca fırsat olmadı açıkçası. yiğit 2 aylık oldu mşallah. sağlığı yerinde. 11 ağustosta normal doğum yaptım. ilgiyi çok seven bir bebek. sürekli yanında istiyor beni. benim de işime geliyr tüm gün onunla beraberim çok keyifli :)

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Ekim , 2011, 20:58:05
kızlar hepinize merhaba, haftalar sonra ancak yazabiliyorum sizlere kusura bakmayın. internet olayını halledemedim bir türlü. bebek olunca fırsat olmadı açıkçası. yiğit 2 aylık oldu mşallah. sağlığı yerinde. 11 ağustosta normal doğum yaptım. ilgiyi çok seven bir bebek. sürekli yanında istiyor beni. benim de işime geliyr tüm gün onunla beraberim çok keyifli :)
canııım seni çok merak ettim naslısın ayrıyetten kızdım hep haberini bekledim.oh masallah yavrun kucağında allah güle güle büyütmek nasip etsin

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Ekim , 2011, 20:58:05

Maşallah canım sağlıcakla kavuşmuşsun yiğite.  :nazar: :nazar: :nazar: Birde normal doğumla olmasıda çok güzel. İnternet olayını şimdi halledebildin mi??? İnşallah seni daha çok görebileceğiz.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

sümeyra, kızma canım hakkını helal et. bak bebeği doğunca göreceksin insanın bir dakika ble fırsatı olmuyor bazı zaman. yğit ilk 1.5 ay çok gazlıydı. sürekli ağlıyordu. hep başında onunla ilgileniyordum. şimdilerde  daha iyi çok şükür. en azından nefes alabiliyorum :)

aydınays, canım internetim var artık çok şükr. daha sık girebilirim bebek bey müsaade ederse :) sen nasılsın bebeğin nasıl?

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Ekim , 2011, 21:27:44
sümeyra, kızma canım hakkını helal et. bak bebeği doğunca göreceksin insanın bir dakika ble fırsatı olmuyor bazı zaman. yğit ilk 1.5 ay çok gazlıydı. sürekli ağlıyordu. hep başında onunla ilgileniyordum. şimdilerde  daha iyi çok şükür. en azından nefes alabiliyorum :)

aydınays, canım internetim var artık çok şükr. daha sık girebilirim bebek bey müsaade ederse :) sen nasılsın bebeğin nasıl?

bizde iyiyiz canım. çok şükür bizde şafağı 27 ye indirdik sen Yiğiti büyütürken. Doğum hikayeni falan paylaş biizmle. Yiğit kaç kilo doğdu. resmini falan yükle. Çok merak ettik hepimiz seni. Dün kevserde doğum yaptı. Yeni hamişlerimiz var. bir sürü yeni bebeklerimiz var.  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

canım maşallah senin de bir şey kalmamış allah sağlkla kavuşmayı nasip etsin :opucuk: kevsere de çok sevindim bebeğini sağlıkla büyütsün inş.

canım benim doğumum pek maceralıydı. tam gününde doğdu, doktor günler <zaldıkça beni sezeryana almak istedi ben ısrarla kabul etmedim. bana son bi gün vermişti doktor normal doğum için o gece sancılandım zaten  :laughing7: ama doğumum kolaydı şükür. bağırmadım bile  ;D ebeler şaşırıp bana sen nasıl hamileysin dediler  :ehi:

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Ekim , 2011, 21:35:27
canım maşallah senin de bir şey kalmamış allah sağlkla kavuşmayı nasip etsin :opucuk: kevsere de çok sevindim bebeğini sağlıkla büyütsün inş.

canım benim doğumum pek maceralıydı. tam gününde doğdu, doktor günler <zaldıkça beni sezeryana almak istedi ben ısrarla kabul etmedim. bana son bi gün vermişti doktor normal doğum için o gece sancılandım zaten  :laughing7: ama doğumum kolaydı şükür. bağırmadım bile  ;D ebeler şaşırıp bana sen nasıl hamileysin dediler  :ehi:

Maşallah canım. İnşallah bende oğlumun tam gününde gelmesini çok istiyorum. Zaten bayram tatiline gelecek biizm doğum bakalım paşazade bayramı bekleyecek mi??*
ooo iyiki normal diye diretmişsin bak. Kolay olmuş doğumun. :nazar: :nazar: :nazar:

muhribe

canım benim doğumum psikolojik olarak kolaydı. hep bitti bitecek diyerek avuttum kendimi. bi de eşim doğumda yanımdaydı. çok destek oldu sağolsun. inş seninki de kolay olur. bir avazda kurtulursun  :amin:

muhribe

canım bir de yiğitin doğum kilosunu sormuşsun. 3.5 kilo ve 51 cm doğdu. maşallah tam idealmiş doktoruna göre. şimdilerde bol bol emziriyorum. iştahı yerinde  :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Ekim , 2011, 22:16:05
canım bir de yiğitin doğum kilosunu sormuşsun. 3.5 kilo ve 51 cm doğdu. maşallah tam idealmiş doktoruna göre. şimdilerde bol bol emziriyorum. iştahı yerinde  :nazar:

maşallah canım tam idealmiş dediğin gibi. Ohh ne güzel kurtuldun şimdi oğluşun kucağında. 2 aylık bile olmuş  :nazar: :nazar: :nazar:

muhribe

canm büyüklerimizin dediği gibi doğan büyüyor. ama öyle güzel bir duygu ki tarif edemem. uyurken bile özlüyorum uyansa da sevsem diyorum. allahım bu mutluluğu isteyen herkese yaşatsın

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Ekim , 2011, 22:25:09
canm büyüklerimizin dediği gibi doğan büyüyor. ama öyle güzel bir duygu ki tarif edemem. uyurken bile özlüyorum uyansa da sevsem diyorum. allahım bu mutluluğu isteyen herkese yaşatsın

AMİN CANIM DOĞUM HİKAYENİDE BEKLİYORUZ SENDEN. öZLEMİŞİZ SENİ ÇOK.  :love9: :love9: :love9:

muhribe

canım ben de sizleri çok özledim internetim olur olmaz buraya koştum  :hello2:

Aytii

Muhrişşşş  :opucuk: çok özledik seniiii :) internetin olmasına sevindim artık bol bol görüşürüz  ;)