2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Ekim , 2011, 23:09:24
Nurcum maşallah oğluşuna boyu kilosu ne durumda? Benim kızda hala bizim odada yatıyor bende 1 hafta sona istanbula gideceğim artık dönüşte odasına alıştırmak istiyorum, bende müzikli dönence alıp onunla uyutmaya alıştırmak istiyorum. Bizim kızında masal anlatan arısı var ona bayılıyor aynı oğuzhan gibi ona bakıyor ayaklarını durmadan oynatıyor ellerini uzatıyor sanki almak istiyormuş gibi, maşallah bebeklerimize büyüyorlar  :nazar: :nazar:  Bebeklerimiz artık tanıyor ve takip ediyor bizleri, bizde bazen uyanınca kızımla yarım saat konuşuyoruz çok güzel oluyor agu avuuuu die   :k06: :k06: Bende fırsat bulup giremiyorum, uygun olduğumda da günlerime gidiyorum, yiyorum içiyorum  :toothy10: :toothy10: Çok özledim sohbetlerimizi öpüyorum hepinizi  :opucuk:

canım benim ben de çok özledim sohbetlerimizi.oğuzhan en son 12 gün önce tartıldı 5450 gr geldi boyunu ölçmedi sağlık ocağı.büyüyorlar canım ya maşallah prensese de ellerini kullanmaya başladılar artık yavaş yavaş.prensesin de maşallahı var çok cici çok şeker allahım nazarlardan korusun.oğuzhanda bizim odamızda yatıyo canım biz uzun bir süre odasına koyamayız sanırım babamız biraz huylu korkuyo ben cık dese kalkar giderimde ya kusarsa ya bi şey olurda duymazsak diyo biraz da haklı aslında.ohh annenlerin yanına gidiyorsun haa ne güzel değişiklik olur.ay küçük bebekle nasıl gidiyosun güne benimki vızık vızık gittiğimiz yerde hiç huzur vermiyor maşallah almiraya
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 04 Ekim , 2011, 23:15:49
Nurcum maşallah oğluşuna boyu kilosu ne durumda? Benim kızda hala bizim odada yatıyor bende 1 hafta sona istanbula gideceğim artık dönüşte odasına alıştırmak istiyorum, bende müzikli dönence alıp onunla uyutmaya alıştırmak istiyorum. Bizim kızında masal anlatan arısı var ona bayılıyor aynı oğuzhan gibi ona bakıyor ayaklarını durmadan oynatıyor ellerini uzatıyor sanki almak istiyormuş gibi, maşallah bebeklerimize büyüyorlar  :nazar: :nazar:  Bebeklerimiz artık tanıyor ve takip ediyor bizleri, bizde bazen uyanınca kızımla yarım saat konuşuyoruz çok güzel oluyor agu avuuuu die   :k06: :k06: Bende fırsat bulup giremiyorum, uygun olduğumda da günlerime gidiyorum, yiyorum içiyorum  :toothy10: :toothy10: Çok özledim sohbetlerimizi öpüyorum hepinizi  :opucuk:

canım benim ben de çok özledim sohbetlerimizi.oğuzhan en son 12 gün önce tartıldı 5450 gr geldi boyunu ölçmedi sağlık ocağı.büyüyorlar canım ya maşallah prensese de ellerini kullanmaya başladılar artık yavaş yavaş.prensesin de maşallahı var çok cici çok şeker allahım nazarlardan korusun.oğuzhanda bizim odamızda yatıyo canım biz uzun bir süre odasına koyamayız sanırım babamız biraz huylu korkuyo ben cık dese kalkar giderimde ya kusarsa ya bi şey olurda duymazsak diyo biraz da haklı aslında.ohh annenlerin yanına gidiyorsun haa ne güzel değişiklik olur.ay küçük bebekle nasıl gidiyosun güne benimki vızık vızık gittiğimiz yerde hiç huzur vermiyor maşallah almiraya

Canım maşallah oğluşuna benim kızda küçük doğdu ama en sonra 28 Eylülde tarttırdım 6500 kg geldi uzun zamandır mamada vermiyorum sadece anne sütü  :nazar: :nazar: Ayrıca bende odamdan ayırmak istemiyorum aslında beşiğinde uyuyor hatta hasta olduğu zamanda bizimle yatakta çünkü tıkanıyor korkuyorum bişi olacak diye anne yüreği işte  :sad1: ama babaanne ve dedemiz sürekli odasına alıştırın yoksa zor olacak diyip duruyorlar ondan ötürü İstanbuldan dönünce mecbur dönence ile alıştırmaya çalışacağım umarım kolay olur  :amin: Valla benim kızda tam tersi başka bir eve gidince bir uyuyor ki sorma kalkıp eve gidene kadar, taki apatmanda asansöre biniyoruz açıyor gözleri tam gezmeci oldu kızım  :k06: :k06:

Aytii

Selamlar  :opucuk:

çok özlemişim bu topiği  :love9:

yorumları okudumda 4 aylıkken bir aşı daha mı oluyomuş bebişler  ???

bana sağlık ocağındaki hemşire 6 aylıkken demişti  :icon_scratch:

°•.ℓανιηуα.•°

hoşgeldin aytenim..  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

evet canım 4. ayda 2 adet daha aşı olunuyo. ve de ateş yapıyo.  :y25:

<<AyBüKe>>

Off off bizimde yarın aşı günümüz  :y25:  İçime derdi düştü iyice, yine çok ağlıycak kuzum  :crybaby2:

Aytii

HAYAT29

Kizlarr 4. Ayda bir ası değil mı 10 gün sonra da benim oğluşun var birde profil e oğlumun girişini koymak istiyorum ama yapamıyorum nasıl yapcaz

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ooooooo hoşgeldiniz kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr :hello2: :hello2:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

pardoon yaa ben hoşgeldim kızlar öbük topic ten devam etmıyırmuyuz 2011 anneleri ve bebekleri olan topicten :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

FeHi

Bizimde 4.ay aşımız Cuma günü :'(
6.ay aşısına kötü diolar ya iki bacaktan 2 koldan baya ağır geçiomş o süreç :sad1:

Aytii

valla görenler Afrikada yaşıyoruz sanacak

bu ne ya? sürekli aşı aşı

o doktorların kıçına vurcam ben bu aşıları  :cildir:

FeHi

Vur Ayten kim tutar seni..
Yeter ya tamam sağlıkları için aşılar ama hani o aşıların ağızdan damlalı olanlarndan olsa keşke yoksa yazık bu minik bedenleri delik deşik oldu yavrucakların  :y25:

güneşş

selam güzel anneler nasılsınız bakalım nasıl geçiyore gübleriniz bebişlerinizle..bizim tombul kelebek 8500 kg oldu boyumuz 62 cm..3,5 aylığız daha  :k06:  sütüm yarıyormuş öyle dedi doktorumuz..ama ben biraz zorlanıyorum taşımakta.. kanguruyla taşıyorum arada  :ehi: o şiştikçe ben zayıflıyorumm bakalım ne olacak sonumuz  :ehi: :ehi: :ehi:

güneşş

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 04 Ekim , 2011, 23:15:49

maşallah canım kuzuna  :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: güneşş - 12 Ekim , 2011, 12:53:54
selam güzel anneler nasılsınız bakalım nasıl geçiyore gübleriniz bebişlerinizle..bizim tombul kelebek 8500 kg oldu boyumuz 62 cm..3,5 aylığız daha  :k06:  sütüm yarıyormuş öyle dedi doktorumuz..ama ben biraz zorlanıyorum taşımakta.. kanguruyla taşıyorum arada  :ehi: o şiştikçe ben zayıflıyorumm bakalım ne olacak sonumuz  :ehi: :ehi: :ehi:

Selam canım ufaklıklarla geçiyor valla günler evlerdeyim bşka yaptığımız bişi yok, dün İstanbula geldik ananemize 1 ay buradayız işte burada gezeceğiz  :k06: Maşallah tombişine canım  :nazar: Benim kızımda 2.5 aylıkken 6.5 kg 56 cm çıktı bakalım cuma günü gideceğiz ne kadar çıkacak  :nazar: Ben kanguru ile taşıyamıyorum belimde problem var genelde babası taşıyor ama onunda belini büküyor bu kız vallahi  :ehi: :ehi: Benimde sütüm yarıyormuş ne güzel canım inş. hep böyle gider de sorun yaşamayız.Kızını benim için kokla görüşürüz cnm