2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Nazenin

Selam Anneler ..

Bende Temmuz Annesi Olacağım Allah'ın İzniyle .
Hiç Görmediğin - Bilmediğin .. Canından Bir Parçayı Özlemek... Ne Tuhaf Bişey ..Ne Güzel Bişey... Ne Mucize Bişey :)

Aytii

27 - 28 Temmuz Olarak Bekleniyor Bitanemmmm  :love9: Günleri Sayıyorum Hatta Saatleri Kavuşmak İçin  :love7:  :love7:

elvan&busenur

14 şubatta dra gidicez 12 haftamızı doldurmuş olucaz acaba cinsiyetini görebilrmi dr sizce...

izemsevi

umutcum canım ben 13+1de gittim bu hafta salı bebek uygun pozisyonu vermezse göremiyorlar benim dr %60 kız gibi gözüküyor ama kesin diyemem çok net göstermedi dedi 2 hafta sonrasına 8 şubata gün verdi ozaman net olarak söyleye bilirim dedi inş gösteriri senin minik yaramaz ama gittiğinde bebeğini annesi çok büyümüş göreceksin kıpır:)

ayshegul

arkadaşlar merhaba ; 29-30 ağustos da gelicek bebeşim  :love7:14 şubatta 2li taramamız var..Allahım herkese sağlıkla bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin  :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ayshegul - 29 Ocak , 2011, 23:30:40
arkadaşlar merhaba ; 29-30 ağustos da gelicek bebeşim  :love7:14 şubatta 2li taramamız var..Allahım herkese sağlıkla bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin  :nazar:

Amin canım cümlemize  :amin: :amin:

FeHi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 30 Ocak , 2011, 20:00:01
Alıntı yapılan: ayshegul - 29 Ocak , 2011, 23:30:40

Amin canım cümlemize  :amin: :amin:
İnşallah

<<AyBüKe>>

Günaydın kızlar  :wave:  Nasılsınız, bebişleriniz nasıl ?? Hissediyomusunuz artık hareketlerini kuzularınızın  :k06:  Ben ilk 16. haftamdaydı sanırım o zaman hissettim ama artık kıpır kıpır daha sert sanki  :love9:  İçim coşuyo hareketlerini hissedince yavrumun, harika bi duygu :nazar:   Rabbim isteyen herkese nasip etsin  :amin: :amin:  23 şubatta kontrolüm var ve şeker yüklemesi yapılıcakmış eczaneden alıcakmışım öyle dedi doktorum  ::)   Özledim meleğimi görmek istiyorum yine  :k06:   Alışverişlere de başladınızmı merak ettim  :)  Ben bi kaç şey aldım ama maşallah kayınvalidem doldurmuş daha şimdiden  :k06:  Havalar soğuk olduğu için rahat rahat dolaşıp alışveriş yapamıyorum yeni atlattım bide gribi dikkat ediyorum açıkçası ... Öpüyorum şimdilik kızlar hepinizi , kendinize iyi bakın  :hello:   :opucuk:

Aytii

merhaba Aybüke :)

maşallah tontişine  :nazar:

bende yavaş yavaş hissetmeye başladım  :love9:

ama tam değil  ::) 14+6 yız SAT'a göre ve ben hala bişey almadım oğluşuma :) ama babaannesi dedesi başladılar bişeyler bakınıyolar kendilerince  :love9: ilk torun doğal olarak hevasliler :)

benim doğum tarihi 28 Temmuza dedi doktorum ya sen nezaman için dedi? birde 19 şubatta 4'lü tarama testim var  :nazar:

<<AyBüKe>>

Merhaba canım  :opucuk:  Teşekkür ederim  :D  Bizimde her iki tarafın ilk torunu o yüzden çok hevesleniyorlar bende onlar bişey aldıkça seviniyorum açıkçası  :k06:  Seninde maşallah bebişine Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin inş.  :amin:  Bikaç hafta sonra sende net olarak hissetmeye başlarsın, çok güzel bişey gerçekten :love9: Önceden bulantılarla unutturmuyodu kendini meleğim şimdide tekmeleriyle  :love7:  :k06:  Benimde sat'a göre 14 haziran görünüyor doğumum ama bana sanki daha önce gelicekmiş gibi geliyor hayırlısı olsun  :amin:   Yazın doğum yapıcak çok annemiz var ama pek yazmıyorlar bu sayfaya   ::)  Daha da hareketlense sayfamız ne güzel olur  :laughing7:  Öpüyorum canım seni ve bebişini  :opucuk:

Shadowqueen

Selam bayanlar nasılsınız bakalım? Maşallah bebişlerinize, bizde bugün 14+2 günlük olduk muhtemelen erken gelmezse temmuz sonu ağustos başı gibi bizlerle olacak meleğim  :love9: Bende ilk kez 3 gün önce hissettim ilk kez sıpamı çok güzel bir duygu biraz daha büyüsede sürekli kıpırdansa keşke :binkybaby:

Aytencim 4 lü tarama testi ne? Ben hiç duymadım doktorda demedi açıkcası, bana ikili ve üçlü testleri söyledi ama ben sadece ikili yaptırdım üçlü yaptırmayacağım yanlış çıkma oranı çok yüksek boşuna stres olmaya gerek yok diye düşünüyorum. Bizimde 23 martta 2.ci düzey ultrason randevumuz var bakalım umarım herşey yolunda giderde vaktinde meleklerimize kavuşuruz.  :amin: :amin:

Meleğimin cinsiyeti henüz belli değil ona rağmen 3-4 birşey aldım hele belli oluncadaha çok şey alacağım ben sabredemem 7.ci 8.ci aya kadar  :k06: :k06:

<<AyBüKe>>

Günaydın gizemcim ( adını da biliyorum sürekli takip ediyorum ama yazışmadık hiç  :k06:  )  Maşallah seninde büyümüş kuzucuk  :nazar:  Yakında öğrenirsin sende cinsiyetini  :laughing7:  Aslında önemli değil tabi ki cinsiyeti ama en azından oğlum ya da kızım diye seviyorsun göbişini  :k06:  :k06:  Bu arada bende duymadım canım 4'lü testi Aytencim nasıl bişey acaba doktorumda bahsetmedi hiç merak ettim şimdi  :icon_scratch: 
  Havalar güzel olsa bende çıkıp artık yavaştan almak istiyorum bişeyler ama çok soğuk işte  :sad1:  Büyük şeyleri bebek arabasıdır beşiktir bunları 8. ayda almayı düşünüyorum ahhh bi gelse o günler  :)  :love9: 
  Gizemcim sen zonguldakta oturuyorsun sanırım canım bende zonguldak doğumluyum,aslen Eskişehirliyiz ama babam polis memuru olduğu için orda görev yaparken doğmuşum  :k06:  Ve şu anda da Bartın' da oturuyorum eşimin tayini buraya çıktı yakınız seninle yani  ;D

Aytii

Evet Aybüke çok anne var aslında yazın doğum yapacak olan :)

Maşallah bebişlerimize bu arada  :nazar:

benim bugün SAT a göre 15. haftam dan gün aldım tam 15 hafta olduk  :nazar:

sabah tartıldım evde 61 kilo olmuşum  ::) hamile kalmadan 58 59 arasıydım hemen hemen 2 3 kilo almışım  :nazar:

Aytii

4'lü test bebeğin herhangi bir rahatsızlığı olup olmadığını anlayabilmek için canım

19 şubatta gidicem hem bebişimi görcem hemde testler yapılcak

dua ediyorum birşey çıkmasın diye  :amin: her annenin bebişi sağlıklı hayırlı olsun inşallah  :amin:  :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Şubat , 2011, 22:36:38
Selam bayanlar nasılsınız bakalım? Maşallah bebişlerinize, bizde bugün 14+2 günlük olduk muhtemelen erken gelmezse temmuz sonu ağustos başı gibi bizlerle olacak meleğim  :love9: Bende ilk kez 3 gün önce hissettim ilk kez sıpamı çok güzel bir duygu biraz daha büyüsede sürekli kıpırdansa keşke :binkybaby:

Aytencim 4 lü tarama testi ne? Ben hiç duymadım doktorda demedi açıkcası, bana ikili ve üçlü testleri söyledi ama ben sadece ikili yaptırdım üçlü yaptırmayacağım yanlış çıkma oranı çok yüksek boşuna stres olmaya gerek yok diye düşünüyorum. Bizimde 23 martta 2.ci düzey ultrason randevumuz var bakalım umarım herşey yolunda giderde vaktinde meleklerimize kavuşuruz.  :amin: :amin:

Meleğimin cinsiyeti henüz belli değil ona rağmen 3-4 birşey aldım hele belli oluncadaha çok şey alacağım ben sabredemem 7.ci 8.ci aya kadar  :k06: :k06:

Canım günaydın sanada  :opucuk:

4'lü tarama testi 2 ve 3'lünün bir üstü yani daha fazla bilgi veriyor benim doktorum son gidişimde birdahaki kontrolde 4'lü testi yapıcaz dedi kan ile oluyor sanırım tam olarak bir bilgim yok ama tek bildiğim daha kesin sonuç verdiği  :)