2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

ayshegul

merhabalar bizde 15 mayısta evlendik sata göre 23 ağustosta gelecek bebişimiz  :-*çooookkk mutluyuz çokkk  :love8: daha dün sabah öğrendim hamiş olduğumu  :k06: herkese hayırlı bebekler nasip etsin rabbim..

ahsenelkasas

merhabalar,
malesef ben de aranızdan ayrılıyorum  :'(
geçen hafta içinde düşük yaptım :y25:  rabbim hepimize herşeyin en hayırlısını nasip etsin  :amin:

burcu MELEK

Selam kızlar nasılsınız neden yazmıyorsunuz  :dontknow: üşük yapan arkadaşlar geçmiş olsun sizlere üzülmeyin birdaha olur...Dogum korkusu olan varmı yazalım lütfen cünkü ben cok korkuyorum güzel bi hastanede bulamadım daha :y25: ne olur beni rahatlatacak birşeyler yazın :'(

mihrimah

hiç korkma arkadaşım.ne kadar rahat olursan okadar kolay olur doğumun.herşey kendiliğinden oluyor zaten.ama bebek çıktıktan sonraki rahatlamayı anlatamam.çok güzel bi duygu tatmalısın.normal doğum tavsiye ederim.yalnız çok korkuyorsan epidurellede normal doğum yapılıyor.şimdiden allah hepimizi düz kurtarsın.sağlıklı huzuzrlu mutlu gebelikler diliyorum :flowers:
"iyi dostu olanın aynaya gereksimi yoktur"(mevlana)

orange07

Selam, Benim bebeğim de haziran sonu gibi doğacak inşallah  :hieyt: :hieyt:

<<AyBüKe>>

İyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız keyifler nasıl  :)  Biz iyiyiz çok şükür, bugün kontrolümüz vardı meleğim yine göstermedi bize cinsiyetini  :k06:  Meraktan çatlıyorum valla, aslında erkekte olsa kızda olsa deli gibi sevinicem hiç farketmez sağlıklı olsun yeter ama şu merak işte...  :laughing7:  Kanım düşmeye başlamış kan hapı verdi birde kramplarım için magnezyum verdi normaldir olur dedi  ???  3lü tarama testimide yaptırdım 15 gün sonra çıkıcak sonuçlar dua edinde bişey çıkmasın kızlar  :amin:  Bu arada bulantım hala devam ediyor benim gibi olan varmı aranızda  :y25: Ne zaman geçicek bilmiyorum  :sad1: Bizden şimdilik bu kadar arkadaşlar öpüyorum sizi ve bebişlerinizi  :opucuk:

ayshegul

kızlar merhaba satım 16 kasım salı gunu dr a gıttım kese 5*3 boyutlarında dedı ama cok endıselenıyorum kesın olarak hamılelık bulguları ıcın 11 ocakta tekrar gelmemı ıstedı dr..acaba bı sorun mu var yada kese boyutu olması gerekenden kucukmu??kafayı yıcem nolur cvp verın  :amin: :honk:[/size]

burcu MELEK

insallah canım ya bir avazda kurtuluruz hepimiz bende aynen epidural düşünüyorum ama onada laf söyleyen var yoksa sezeryan filan istemem hepinize saglıklı bebekler güzel yıllar

lalem21

01 Ocak , 2011, 17:05:58 #128 Son düzenlenme: 01 Ocak , 2011, 17:08:51 lalem21
bende yanlis yere yazmisim martta dogurmicam ki. agustosta gelcek bebisim benim. erken gelmezse tabiki. kizlar bana isim konusunda yardim edebilirmisiniz ?

kizlar yardim...bebegimin adi ne olsun ?
« : 31 Aralık , 2010, 14:28:09 »AlıntıDeğiştirSil

isimleri yaziyorum ...

kiz icin :

-alara
-tuana
-ada
-ela
-yagmur
-duru
-öykü
-su
-masal
-alya
-alaz
-asya
-elvin
-almira
-yaren
-eylül
-irmak
-eslem
-hazel
-övgü
-derin
-zülal
-naz yada duru naz gibi isimler iki tane yani

erkek icin :

-toprak
-taha
-doruk
-yagiz
-ayaz
-güney ( kuzenimizin adi kuzey )
-kayra
-eymen
-aras
-uras
-cinar
-ege,efe
-ulac
-berk
-bugra

Aytii

benim bebişim Allahın izniyle 28 veya 29 Temmuz için söyledi doğumunu doktor  :binkybaby:  :nazar:

SiRiNe

Alıntı yapılan: Aytii - 04 Ocak , 2011, 09:47:05
benim bebişim Allahın izniyle 28 veya 29 Temmuz için söyledi doğumunu doktor  :binkybaby:  :nazar:

Masaallah ayten

bende 2009  yilinda 28 temmuzda ögrenmistim hamis oldugumu

o yuzden bu tarihleri hic unutmam  :k06:

kizlarim 17 mart 2010 da dogru 38+0 haftalikken

Dusuk yapan arkadaslar cok gecmis olsun rabbim tekrar yasatmasin

hamislere hayirli dogumlar

Aytii

Alıntı yapılan: ♥ ιкιz αηηєѕι ♥ - 04 Ocak , 2011, 15:45:49
Alıntı yapılan: Aytii - 04 Ocak , 2011, 09:47:05

Masaallah ayten

bende 2009  yilinda 28 temmuzda ögrenmistim hamis oldugumu

o yuzden bu tarihleri hic unutmam  :k06:

kizlarim 17 mart 2010 da dogru 38+0 haftalikken

Dusuk yapan arkadaslar cok gecmis olsun rabbim tekrar yasatmasin

hamislere hayirli dogumlar
Allah bağışlasın canım :)  :nazar: kızlar gününü bekler derler ama seninkiler erken davranmışlar  :)

SiRiNe

EVETT ÖYLE DERLER

TEYSELERI IKIZLER GENELLIKLE ERKEN DOGARLAR

31 MART 2010 DU BEKLENEN DOGUM TARIHIMIZ

2 HAFTA ERKEN DOGDULAR

IKIZ OLMALARINA RAGMEN SUPER BIR HAFTA

AMINNN  :amin: CUMLEMIZIN EVLATLARINI INSAALLAH

izemsevi

kızlar mrb bende 9+4 haftalık hamieyim allahımın izniyle 8 ağustosta benim miniğimin doğum tarihi benide eklermisniz.

elanur

mrblr aranızdan bende çıktım malesef düşük yaptım çok üzgünüm allah hiç kimseye yaşatmasın allah hepinize sağlıklıca bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin