2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

cigdems

29 Eylül , 2010, 09:00:53 Son düzenlenme: 19 Ocak , 2011, 00:42:10 cigdems
12 haziran 2011  i gösteriyor satım
4 haftalık hamileyim  :)

<<AyBüKe>>

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canlarım sizin adınızı ilk bahar grubunda gördüm ama yaz bebeği olacaklar inşallah sizin melekleriniz
burda şafak listesi yapın

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

1-cigdems                   239 gün sonra bebeğin kucağında     :love9:
2-Aybüke_74               243 gün sonra bebeğin kucağında     :love9:

cigdems

Günaydın

aybuke hoşgeldin canım nasıl gidiyor hamilelik

ben 1 hafta hastanede yattım kanamam oldu malesef  :-\ bugün geldim daha eve yarın kayınvalidem gelicek o bakacak bana

Gültanesi sağol canım şafak listesini ben yaparım :)

cigdems

1-cigdems                   236 gün sonra bebeğin kucağında      :love9:  :icon_flower:
2-Aybüke_74               240 gün sonra bebeğin kucağında        :love9: :icon_flower:

HASRET!M S@N@

bu sayfa inşallah coğalır daha fazla önümüzdeki 3 ayda insallah banada buraya girmek nasip olur

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: cigdems - 14 Ekim , 2010, 10:03:02
Günaydın

ben 1 hafta hastanede yattım kanamam oldu malesef  :-\ bugün geldim daha eve yarın kayınvalidem gelicek o bakacak bana

Geçmiş olsun canım dinlen bol bol Allah yardımcımız olsun  :amin: Benim bulantılarım başladı felaket haldeyim sorma canım  :igrenc:  Allahım bi an önce geçse diye dua ediyorum dayanamıycam diye korkuyorum  :y25: Ne güzel sana yardım edicek olan var kayınvaliden gelicekmiş keşke benimde öyle imkanım olsa ama ikiside çok uzak bana  :sad1: Mutfağa hiççç giremiyorum eşim ne yaparsa onu yiyorum çok kötü canım yaa :honk:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: hasretimsana - 16 Ekim , 2010, 11:39:00
bu sayfa inşallah coğalır daha fazla önümüzdeki 3 ayda insallah banada buraya girmek nasip olur

:amin: :amin: :amin: :amin:  İnş. canım Rabbim isteyen herkese versin  :amin: Birlikte şafak sayarız artık  :D

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: cigdems - 29 Eylül , 2010, 09:00:53
7 haziran 2011  i gösteriyor satım
4 haftalık hamileyim  :)
eflin de 7 haziran doğumlu :love9: :love9:
allah kucagına almayı da nasip etsin

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: Aybuke_74 - 16 Ekim , 2010, 16:45:59
Alıntı yapılan: hasretimsana - 16 Ekim , 2010, 11:39:00

:amin: :amin: :amin: :amin:  İnş. canım Rabbim isteyen herkese versin  :amin: Birlikte şafak sayarız artık  :D
inşallah canım bu ay kendimden cok umutluyum bakalım belkim bende geliririm buraya denizgözlümde geliyor buraya artı lavide var sanırım yaza gelen onlar yeni öğrendiler bizide sürüklerler inş peslerinden seninde bulantıların gecer inş

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: Aybuke_74 - 16 Ekim , 2010, 16:43:08
Alıntı yapılan: cigdems - 14 Ekim , 2010, 10:03:02
Günaydın

Geçmiş olsun canım dinlen bol bol Allah yardımcımız olsun  :amin: Benim bulantılarım başladı felaket haldeyim sorma canım  :igrenc:  Allahım bi an önce geçse diye dua ediyorum dayanamıycam diye korkuyorum  :y25: Ne güzel sana yardım edicek olan var kayınvaliden gelicekmiş keşke benimde öyle imkanım olsa ama ikiside çok uzak bana  :sad1: Mutfağa hiççç giremiyorum eşim ne yaparsa onu yiyorum çok kötü canım yaa :honk:

hayırlı olsun cnm. ben de okadar bulantılı zamanlar geçirdimki... geriye bakınca hiç geçmiycekmiş gibi geliyodu valla. Allah yardımcınız olsun ben buzdolabını hiç açamazdım. ama çok şükür 12 haftadan itibaren azaldı 16. haftaya doğru bitti tamamen. darısı başınıza. sonrası okadar güzelki. bulantı falan aklınıza gemiyo hiç yaşanmamı gibi oluyo valla :)
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

HASRET!M S@N@

kızlar ya burda neden kimse konusmuyor aslında yaz aylarında doğum yapacak bircok arkadas var ama buraya yazmıyorlar nedense yeni öğrenenler var ben olsam hemen bu sayfaya gelirdim mesela afra ilkay lavi pisicik daha aklıma gelenler bunlar ne güsel yasadıklarını paylasırsınız ben bir hamile kalayım su 3 ay içinde hemen gelcem buraya herkeside cekerim o zaman

ness

bende hamıleyım 8 yasında oglum var  2. Kız olur ınsallah 28 hazıran dogum gunu hepımızınkı saglıklı saglam olur ıns

burcu MELEK

Bu sayfayı yeni kesfettim kızlar hadi beraber safak sayalım benim bebişimde 22 haziranda gelecek dünyaya bide nezaman doktara gideyim acaba bi akıl varin