HAYALLERİM GELSİN İMKANSIZLIKLARIM BİTSİN ARTIK

Başlatan _sevilay_, 26 Eylül , 2010, 01:24:55

« önceki - sonraki »

_sevilay_

_BENDE İSTİYORUM_ bende istiyorum anne olmayı eşimede baba oluyosun dıye müjde verebilmeyi içimde yıllardır yanan atesın sonmesını rüyalarımın gerçek olmasını hamile olup naz yapmayı asermeyi istiyorum canımın bışeyler çekmesini bende istıyorum anne olmayı kaderimin artık deişmesini geceleri kocamın omuzuna yattığımda umutsuzca bekleme hayali deil bebeğimizin hayalini kurmak istiyorum onun icin geleceğiyle ılgili planlar yapabilmek istiyorum eşim görmesin üzülmesin deyipte hergece gizlice koynuma bebek kıyafetleri sokup uyumak yerıne bebegime sarılmak onu koklamak istiyorum artık ağlamamak gülmek istiyorum eşimle beraber hayatı gelecek günleri gülerek karşılamak olur olmaz herseye gülmek hep gülmek...evimdeki sis perdesinin kalkmasını neşe mutlulukla dolmasını eksik olan huzuru vermesini ...bende istiyorum doktorum bana hamilesın desın sukadar haftalık ultrosana bende gireyim kalp atışlarını ilk hareketlerini bende göreyim içimde günden güne büyüsün karnıma tekmeler atsın hissettirsin bana anne olacağımı eşim aksmları eve geldiğinde nerdemiş benim bebeğim desin elini karnıma koyup dinlesin hareketlerini karnımı okşasın artık bitsin eşimle birbirimizin üzüntüsünü görmesin anlamasın diye attıgımız kacamak bakışlarımız çektigimiz hasret bitsin icimizdeki ates sönsün artık başkalarının hamilelilik heycanlarınla heycanlanmak başkalarının bebek hikayelerinde hayal kurmak istemiyorum benim hıkayem bebeğimle ikimizin bi hikayesi olsun istiyorum bende ANNE olmakistiyorum çok buyuk zor bıseymı ıstıyorum ALLAHIM....

βαlκιz

inşallah sende anne olursun canım o güzel duyguyu yaşarsın en kısa zamanda inşallah  :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

_sevilay_

bana hıc anne olmuycakmısım gıbı gelıyo ama ıssallah cabalarımın ve dualarımın sonucunu alırım

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

canim insallah dualarin kabul olur uzulme yiopratma kendini  :y25: Allah tez zamanda yuzunu guldurur insallah  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Sevilaycım Hakkında hayırlısı olsun herkesin bir sırası var ve onu bekliyor sende ane olacaksın üzülme bak ben 4. yılımdan sonra anne oldum ben senin hissettiklerini anlıyorum morelini bozma pozitif ol Dualarım sizlerle.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Uploaded with ImageShack.us

SiRiNe

Sevilay canim öncelikle yazini okurken coook duygulandim Rabbim herseye kadirdir tabiki ne kadardir bekliyorsun bilmiyorum herhalde uzun bir zamandir

bende hic cocugum olmayacak sanardim bir kac ay  olmadiginda, ki  tabiki uzun zaman beklemekle bir kac ay  ayni sey degildir eminim

Allah beklemedigin anda mucizeni sana verecektir emin ol canim

Rabbim sana en kisa zamanda saglikli bir bebek nasib etsinnnnn evinize sana esine huzur versinn :amin: :amin: