28 Mart , 2024, 17:57:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GECE TERÖRÜ NEDİR

Başlatan βαlκιz, 24 Eylül , 2010, 02:37:33

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: fıstık - 28 Eylül , 2010, 00:36:40
hayır canım bu öyle bişi değil öyle çok ağlıyoki hiçbi şekilde susturamıyor ve sakinleştiremiyosun yani uzun sürüyor
tskler canim  endiselenmistim acaba rumeysayi bisimi etkiliyor pisikolojik olarak gunduzleri, rahatladim simdi  :icon_pale:

βαlκιz

uğur aglardı bakardık uyanık kucama alırdım gözler açık ama belli uyuyo yanii ama ağlıyo
öyle olurmuş gece terörüde aman allah uzak etsin her türlü terörden  :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 27 Eylül , 2010, 14:57:59
canım anlamadın mı
:ehi:

bebek gece durduk yere çığlık çığllıga aglıyosa yani uyuyo ama aglıyo gece tetörüymüş

bizimkilerde oldu bikaç kere ama çok şideetli değildi uyuyolar ama aglamaya başlıyolar yarı uyanıklar

Anladim kiz Bizim kizda cok yapardida o geldi aklima ondan oyle dedim  :k06: :k06:

мiŁenα.

Gece terörü;

bize bir kaç kez oldu ağlayarak uyanma ve susturamıyordum ne emiyordu ne başka birşey 10 dk aağlıyordu durmadan :y25:

Gözlerini açamıyor uyuyor ama ağlıyor uyandırmaya çalıştım 10 dk sonra falan kendine eliyordu ama ne iç çekerdi :y25:

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

demek bunun adı gece terörü bizim gece terörleri genelde kızım nazara geldiği zamanlarda oluyor  :y25:

**yeliz**

Alıntı yapılan: ♥♥EfLiN'iN Annİşi NuRay♥♥ - 28 Eylül , 2010, 00:09:44
eflinde de oluyo bu gece uykuda çığlık çığlğa aglıyo ben uyandırmıyorum
dua okuyoeum besmele cekıyorum sarılıyorum sonra susuyo
ewt arkadaş doğrusunu yapıyo bi yönden ruhsal bi huzursuzluk olarak die düşünebiliyorum ben geçici ama neden böle bişiy yaşasın ki  :( :( :( :(

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

azrada hastayken oluyo genelde uykuda agliyo  :-\

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 30 Eylül , 2010, 08:46:28
Gece terörü;

bize bir kaç kez oldu ağlayarak uyanma ve susturamıyordum ne emiyordu ne başka birşey 10 dk aağlıyordu durmadan :y25:

Gözlerini açamıyor uyuyor ama ağlıyor uyandırmaya çalıştım 10 dk sonra falan kendine eliyordu ama ne iç çekerdi :y25:

ayşe bu nası bi renk ya

fıstık

BİZ IŞILDA 2 AY ÖNCESİNE KADAR YAŞIYORDUK

DOKTOR RÜYA GÖRÜYORDUR UYANDIRIN KENDİNE GELMESİNİ SAĞLAYIN DEDİ

BİDE ŞURUP VERDİ DERİN UYUMASINI SAĞLADI AZALDI UYANMALARI

AMA YİNEDE ÇOK AĞLIYODU GÖZLERİ AÇIKKEN BİLE NE BENİ NE BABASINI TANIMIYORDU

3 HAFTA ÖNCE CAMİ HOCASINA OKUTTUK ÇOK ŞÜKÜR GEÇTİ  :nazar: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: AککORTįє - 24 Şubat , 2011, 00:50:12
Alıntı yapılan: La√iNYaM - 30 Eylül , 2010, 08:46:28
Gece terörü;

ayşe bu nası bi renk ya

Mok yeşili :ehi:

мiŁenα.