SLM ARKADAŞLAR

Başlatan DUYGULU, 19 Eylül , 2010, 20:51:46

« önceki - sonraki »

DUYGULU

MRB ARKADAŞLAR BEN BU SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM 4 AYLIK BEBEĞİM VAR ANNE SÜTÜNÜ SADECE 3 AY VEREBİLDİM EMMEYİ BIRAKTI BİBERONDA TUTMUYO NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM NASIL BESLEYECEM BİLMİYORUM BANA YARDIMCI OŞURSANIZ SEVİNİRİM TEŞEKÜRLER...

βαlκιz

hoşgeldin canım
bebegini allah bagışlasın
daha yeni bırakmış sen yine vermeye çalış devamlı meme ver
inşallah alır
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Hosgeldin aramiza rabbim sana bagislasin bebegini ..

daim olman dilegiyle  :flowers:

gülay t.

Öncelikle hoşgeldin canım  aramıza. Memeyi kesin bıraktıysa ve almıyorsa artık biberona ne yapıp edip alıştır bence gayret et alışır inş. Ama bu süre içinde kaşıkla beslemek dışında alternatif yok gibi. 4 ayını doldurduysa kavanoz mamaları veya kaşık mamalarından verebilirsin veya devam sütünün kıvamını koyulaştırıp yine kaşıkla verebilirsin. Rabbim yardım etsin :amin:

мiŁenα.

kesinlikle gülaya katılıyorum :icon_thumright:

olmadı mamalar devam sütüyle değilde kendi sütünle kıvamlaştır biberonu oğlumda o aylarda tutamıyordu 5/6 ay arası aldı.kaşıkla beslenmeyi seviyor tek çözüm öle vericeksin canım..

ama sütün varsa sağ ver birşekilde :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

gülay t.

Ben de Ayşe'ye katılıyorum :k06:  Bebek emmeyince sanki sütün yokmuş gibi düşündüm ben oysaki sütün var anladığım kadarıyla Ayşenin de dediği gibi sağarak da olsa sütünü ver.

мiŁenα.

gülay t.

Alıntı yapılan: AyŞe_ - 21 Eylül , 2010, 09:02:17
:k06: :opucuk:

Ben de seni  :opucuk:. Ayşecim bu arada kocaman oldu Eymencik maşallah, çok şirin ve tıpkı sen.

DUYGULU

hepinize çok teşekür ederim oğlum birbuçuk aydır emmeyince sütüm kalmadı.kaşık mamaları veriyorum biberonu verince ağzında geveleyip duruyo çekmiyo birde çok huysuz doğduğundan beri gaz sancısı dediler hala geçmek bilmedi uykumuz hiç yok anlıycanız işim çok zor ne yapcağımı bilmiyorum...

мiŁenα.

Alıntı yapılan: gülay t. - 21 Eylül , 2010, 19:18:40
Alıntı yapılan: AyŞe_ - 21 Eylül , 2010, 09:02:17
:k06: :opucuk:

Ben de seni  :opucuk:. Ayşecim bu arada kocaman oldu Eymencik maşallah, çok şirin ve tıpkı sen.
çok sağol canım çok büyüdü  :binkybaby: :nazar:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: