Emziren Anne Ayda En Fazla 2 Kilo Vermeli

Başlatan hüzünden_gelme, 23 Eylül , 2010, 18:00:02

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

OZAMAN ALMAYALIM BIZ :D SİZ GELİN BİZİM BURAYA :D

мiŁenα.

vallahi 2 gündür boğazım felaket açıldı :k06: aşıya götrdm dönerken 4 tane kol böregi 1 parçada franbogazlı pasta aldım yedim..

sonrada soda içiyom şiştim diye :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 27 Eylül , 2010, 18:06:06
vallahi 2 gündür boğazım felaket açıldı :k06: aşıya götrdm dönerken 4 tane kol böregi 1 parçada franbogazlı pasta aldım yedim..

sonrada soda içiyom şiştim diye :toothy10:

:k06: yarasin aysecimmmm :nazar:

Nur canim burasida is konusunda turkiyeden farki  yok meslegin varsa is var yoksa dahada zor
sadece fark yasam sartlari devlettin yardimi ve cocuklara cok önem veriyorlar hastane egitim felan bedava
esim elektirik muhendisi oldugu icin biraz daha kolay is buldu  yoksa bir ara bizde zorlandik baska sehire göndereceklerdi is bulma kurumu
olmaz dedik ikizler ben burda tek basimiza yapamayiz

burcu_göktuğ

evet büşra hanım rezenenin gaza da çok faydası var. gaz sıkıntısı çeken annelere tavsiye ederim. bir de bebek yağıyla karnını ovup masaj yaparsanız bebeğinizi o da rahatlatır.

мiŁenα.

Metabolizmayı çalıştırıyor sanırsam rezene :occasion5: :occasion5:

:love9: :love7: :love9:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

benim kardeşimin çok gazı olurdu annemin sütünden dolayı..rezene içirdiler anneme ogünden sonra hiç gazdan dolayı aglamadı..
sütüde arttırıyor..ama kilo wermeye yardım ettigini hiç duymamıştım..
zaten içicektim. kiloda werdiriyosa tadından içilmez walla:)

SiRiNe

Demek öyle hizlandiriyormuymus metobolizmayi  :k06:

burcu_göktuğ

vallahi öyle hızlandırıyormuş metabolizmayı. ya işte ben 27 kilo aldım hamileliğimde. rezeneden sonra vermeye başladım. hani bilimsel bi etkisi var mı yok mu bilmiyorum;ama ben ona bağlıyorum. :D şimdi eski kilomdayım.görenler hayrete düşüyor.heralde bebeğin çok huysuz seni kurutmuş diyolar. :D ama alakası yok. hani çokta huylu olduğu söylenemez ama neyse..