Çocuklar neden geç konuşur?

Başlatan βαlκιz, 23 Eylül , 2010, 06:36:30

« önceki - sonraki »

fıstık

valla bu konuşma işinin zekayla alakası yok genelde erkek çocuklar kız çocuklara göre daha geç konuşurlar

benim erkek kardeşimde 2.5 yaşında konuştu kendisi fizik yüksek mühendisi dayımın oğluda geç konuştu o da hacettepe tıpı birincilikle kazandı

βαlκιz

öyle valla etrafımdaki bütün kız bebekler erken konuştu
demek kızlar ddaha erken konuşuyo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

BENDE ERKEK ÇOCUKLARININ GEÇ KONUŞTUĞUNU DUYDUM
AMA DORUK BAYA ERKEN KONUŞTU  :nazar:

βαlκιz

maşallah doruk paşaya erkenci erkek bebekler oluyo demek  :k06: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 24 Eylül , 2010, 00:42:55
maşallah doruk paşaya erkenci erkek bebekler oluyo demek  :k06: :nazar:

VALLA BİZİM PAŞA ÇOK FENA  :k06:

мiŁenα.

yok yok eymen gayet bilinçli diyor anneyi yatakta babayla oynarken benim saçımı çekip ınneee diyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: AyŞe_ - 24 Eylül , 2010, 10:14:34
yok yok eymen gayet bilinçli diyor anneyi yatakta babayla oynarken benim saçımı çekip ınneee diyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

YOKKK DAHA NELERRRR  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

EVET DEMETCIMM ERKEK ÇOCUKLARI DAHA GEÇ KONUŞUYOR  :icon_thumright:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

eşimede sürekli diyom bilinçlimi dedi acep diye :ehi: :ehi:

kendi haline bırakim artık çok taktım kafaya :ehi: :ehi:

KUZEY

Ayşecim bilinçli değildir bu kadar kafa yorma Kuzey de doğduğundan beri ınne diye ağlar şimdi kucağıma almazsam ınne ınne ınneee diye bağırıyor ama bilinçli olduğunu düşünmüyorum :icon_thumright:

βαlκιz

bizimkiler hep baba derdi milletn çocugu ınne diyerek aglar bizimkiler baba  :ehi: :ehi: :ehi:
halada en çok baba baba baba sinir ediyolar beni
oğlum anne de diyorum baabaaaaaa diyoo
:ehi: :ehi: :ehi:

KUZEY

мiŁenα.

DİMİİİ ..

bilinçsiz anne demeesii çok hoşuma gidiyor birde bilinçli dese oooo :love9:

DİLVİN

BENIM OĞLUM BİLİNÇLİ YADA BİLİNÇSİZ DAHA INNE MINNEE DEMEDI

KÜSECEĞİM EVE GİDİNCEEE  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SADECE BA BA BA BA DİYOR

BEN HAYIR ANNE DE DEDIKCE

BA BABA BA BA BA BA DİYE BAĞIRIYOR
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

βαlκιz

мiŁenα.

senin oğlan babacı olmuş yavrum :ehi: