BaHaR KeLeBeKLeRi 2010 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri...

Başlatan fdm, 14 Eylül , 2010, 18:04:08

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

hım anladım.

bana doktorum verebilirsin dedi ama ben vermek istememiştim verim artık :)

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

MASALLAH MASALLAH MASALLAH COK GUZEL YAAA AKSAM 8DEN SABAH 8E BENDE KULLANAYIM BARI ÖYLE Bİ MAMA BENIM KIZ AKSAM 12 DE YATIYOR SABAH 6.30 A KADAR BIZI SABAH NAMAZINA UYANDIRIYOR :D SONRA TEKRAR UYUYOR 9.30 A KADAR  ÇOK SUKUR KALKMIYOR ARTIK GECELERI AMA AKSAM COK GEC YATIYOR  :sad1:

SiRiNe

18 Ekim , 2010, 17:38:55 #92 Son düzenlenme: 18 Ekim , 2010, 17:41:35 ★ikiz AnneSi★
Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 18 Ekim , 2010, 17:19:34
hım anladım.

bana doktorum verebilirsin dedi ama ben vermek istememiştim verim artık :)

ver canim bir sey olmazki zararli degil,  yemeye basladilar buyuyorlar koccaman oldular  ama hala sut kuzularilarilar bebekler.  yani emzirme disinda demir iceren tahilli sulu veya katili mamlar cok önemli

mama almalari yemekten kati gidadan sogumalarina, mani olmaz, sonucta gun boyu normal besinlerler aliyorlar. özellikle gece deliksiz ve rahat uyumalari icin cok guzel

eymenin sevdigi meyveler varsa onun begenecegi bir mama al sulu veya kati.

Bebek= mama  :k06:

SiRiNe

Nurcum masaaAllah aselimize demek anne ve babalarini namaza uynaidiryrrr :k06:

Biz namaza kalkinca sesten hafif dönuyorlar uyanir gibi oluyorlar , ama uyanmiyrlar
:aferin:

Lă_Tăhzen!

EVET SAOLSUN DAKİK BENIM KIZ HERGUN SAATINI VE DAKIKASINI ŞAŞMAZ  :nazar: ALARMDAN BILE HIZLI :D   KALKAR MEZIRIRIM YATIRIRIM YERINE ALARM ÖYLE ÇALAR   :)

мiŁenα.

evet aslında demir sadece sütten alamz ama sebzeden alsa daha iyi mamada ne var belli değil hep edirgin yaklaştım ama vericem :k06:[/i]

SiRiNe

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 18 Ekim , 2010, 17:53:09
evet aslında demir sadece sütten alamz ama sebzeden alsa daha iyi mamada ne var belli değil hep edirgin yaklaştım ama vericem :k06:[/i]

haklisin canim hele turkiyede belli mamalar zararli diye reklam yapiyorlar bu yuzdende insan cekiniyor

mamalarin arkasina bakarsan besin degerleri yaziyor

мiŁenα.

SiRiNe

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 18 Ekim , 2010, 18:36:34
yazıyorda doğrumu acep :dontknow:
isvecte devletin özel bölumu var tum cikan yiyecekleri doktor ve profosörlerin onaylamasi lazim satilmadan önce orda nasil bilmiyorum ama

besin degeri hakkinda yalan söylediklerini dusunmuyorum

мiŁenα.

ben emin değilimöle bir zamandayız ki hilekarlığın sahteliğin tavan yaptığı dönem.

ilaçların bile sahtesi içinde ne maddelr olanları var bebek mamasındamı olmicak :icon_scratch:

inşallah yoktur  :-\

SiRiNe

мiŁenα.

off eymenin üst dişler balon gibi oldu beyazladı geldi gelicek off gelsede yavrum rahatlasa... :y25:

fdm

bebegım 6 aylık oldu artık yavas yavas ek gıdaya alışmaya basladık en guzelı yogurdu cok sevıyor

SiRiNe

°o.O євяυ O.o°

yaa ne gzl bnm kız 1 yada 2 saatte bi uyanıo düzelr dmi sznde öle mydi hele gndz hç uyumuyo yaa memede uyuyo yatırınca uyanıo tekrar memeye dooyuramıorum desem sütüm gelio ve bi emzirişte yarm saat emio aç kızım yaa  :k06:  gazı da oluo bnm kız çok beter gözlermn altları kızardı yorgunluktan :coffee:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: