BaHaR KeLeBeKLeRi 2010 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri...

Başlatan fdm, 14 Eylül , 2010, 18:04:08

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sevgililerim benim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Geleceğim amma oğluşa çorbasını yedireyim çocuk tepincek birazdan  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

tamam cnm ben burdayim artik insallah burdan sorularima cevap alabilirim  :love9:

sen doyur kizz pasami sna gel beklizzzz

SiRiNe

Gözdem olur sen doyur pasayi bende kizlarin uyanmasini bekliyorum prensesler guzellik uykusunda :k06:

Sevilcim nasilsin ecrin nasil

Lă_Tăhzen!

:wave: :wave: :wave:

selamm herkesee ne guzel sizleri burda görmek bende asele yogurtlu pekmez yedırdım oturum buraya  :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

duygucum ecrin hasta tezyesiii grip oldu 3 gündür cok kötü kuzum yaaa....

asele afiyet olsun kusuma yaaa masalah...ecrin beyaz yogurdu hic sevmyior malesef yaa

SiRiNe

Nurcumm sende hosgelin canimm masaallah aselimize afiyet seker bal olsun  :k06:

Ayy kiyamam kuzumaa insaallah duzelirr masaallah desinler teyzesi nazar degmesin prensese

bende kizlari yatirmadan önce tarhana corbasi yedirmistim nanesiz salcali ekmek dogramistim icine :k06:

eee daha daha nasilsiniz hanimlar burda hvalar ayni  bu gun kar yagdi  :k06: hayirlisi olsun yazi iple cekiyorum söyle havalar duzelsede kizlarimla gezsek

Lă_Tăhzen!

sevil asel'de hiç sevmiyor yogurdu bende pekmezle veriyorum öyle bir faydası olmuyor sadece 1nin faydası oluyor denılıyor ama en azından tatlı oluyor varsın bırının faydası olsun  :D

inanmıyorummm duyguuu gercektenmıııı burada hava cok guzelll yaa masallah bı kaç gundur  asele artık mont gıydırmıyorum hırka gıyınıyor  bende yazlık pardesumu gıyınmeye basladım o derece yanı  :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Geldim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Valla Duygum buraya bahar geldi gibi günlük güneşlik havamız  :nazar:

Parkta dolandık bizde  :love9: :love9: :love9:

Şimdi çorbasını yedirdim oğluşun  :hungry: :nazar:

Yürüteçte dolanıyor kuzum yarım saat sonrada yatırırım artık  :love9:

Özlüyorum ben sizleri ya anca geceleri rahat rahat girebiliyorum olmuyorsunuz ama ya  :y25:

SiRiNe

benim kizlar sade yiyorlar yogurdu hazir yogurt almiyorum kendim meyve koyuyorum ama iste damak tadina bagli farkli bebekten bebege

ohh masaallah sizlereee ohoo burasi böyle hanimlar kutuplarda oturuyoruz masaallah :ehi: :toothy10:

ama yazlari cok guzel oluyorrrr bu yaz cok guzel olucak insaallahhhh :hieyt:

afiyet seker olsun ruzgarimiza, hsgdn gözdem

ya biliyorsunuz ben pek girmiyorum bu aralar girmeye basladim, farkli sitelere girmek istiyorum bal yiyen baldan bikarmis :ehi:
ama hepiniz msn ve facemdesinizz konusmak görusmek icin illa burasi olmasi gerekmez bulusma noktamiz
face ve msn dende baya bir yazisiyoruz  :k06:
önceden surekli buraya girerdim fakat simdi, haberlere bakiyorum gazete okuyorum faceye giriyorum msn
isvec bebek sitesi var ikiz anneleri icin orayada giriyorum iste böyle :k06:
ama sizi facede msn de göremedigimde buraya daliyorum hemen

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Evet face ve msn var ama ne bileyim burdan da lak lak iyi gidiyor oralardan belden aşağı vurabiliyoruz orası ayrı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Duygum bilirsin  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Şu molfix reklamı 7/24 dönse ne kadar süper olacak allahım Rüz de laptopumu yemeden kurtulacak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SiRiNe

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

sagolun kizlarrr...

ay duygu burasi cok günesli süper hava vallahhh yaz gelyior oleyyyy :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

zubeyde22

:hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:
arkadaşlar nasılsınız ben uzun zamandır girmiyordum benim melegim 28 nisan dogumlu ek gıdaya başladık ama kızıma nasıl çorbalar yada nasıl gıdalar vermem gerek bilmiyorum  bana yardım edermisiniz.
ben kızıma yogurt ve hazır mamalar ve prinç unu veriyorum ama onu sevmedi prinç unu öyle duruyor başka ne vermeliyim yada sizler neler yapıyorsunuz genelde hep hazır oluyor kendim birşeyler yapmak istiyorum