BaHaR KeLeBeKLeRi 2010 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri...

Başlatan fdm, 14 Eylül , 2010, 18:04:08

« önceki - sonraki »

fdm

merhaba benım 24 nısan 2010 dogumlu cok tatlı bır oglum var ek gıdaya henuz gecmedım ve gelışımıde gayet ıyı gıdıyor sızın bebegınız nasıl ek gıdaya ne zaman gececeksınız  gelın paylasalım

fdm

Lă_Tăhzen!

merhaba canım benım kızım nisan degil ama mayıs 21 dogumlu ben pirinç unu vermeye basladım kızıma ek gıda olarak onuda rahatsızlanmıstım yemden içmeden kesilmistim halıyle sutte olmayınca mecbur verdim sonra tadı hosuna gıdınce gunde bi biberon vermeye basladım geceleri iyi uyusun diye  bu hafta içinde 4.ayımız doluyor bugun ilkdefa taze sıkılmıs portakal suyu verdim pek hoslanmanmadı ben yavas yavas meyve sulerıyle baslıcam bu hafta içinde insallah

fdm

bende bugun armut suyu vermek ıstedım ama begenmedı

zehraçiğdem

mrb mrb benim bebeğim 21 nisan dogumlu ek gıdaya yavs yavas geciyoruz yogurt ve meyveyle başladık maşallah güzel bir iştahla yiyor ikisini de

мiŁenα.

21 Eylül , 2010, 08:17:47 #5 Son düzenlenme: 05 Ekim , 2010, 20:32:03 ♥..AyŞe..♥
oğlum 6 .ayına girdiiii :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

sanırsam ilk anne benimmm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

evet cnm ilk anne sensin bizim daha 2 ayimiz var 6 olmamiza ....

hayirli olsun tekrar 6 ayninz  :opucuk: :opucuk:

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

:angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

мiŁenα.

teşekkür ederim hayatım..artık paylaşımımıza burda devam edelim :hello2:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

tamam biz olmadik 6 aylik ama bisey olmaz bir her yerden cikiyoz saten hahahah  :k06: :k06:

мiŁenα.

heee aylara böldüler ama biz bir aya bağlı kalamadık :k06:

aylarımız aynı olan arkadaşlarla konuşmakta istiyorum..bebeklerimizin neler yaptığını paylaşmak istiyorum..

daha iyi anlarız birbirimizi ama benim ayımda doğum yapan biri yokkkkk :ehi: :ehi:
[/b]

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

vallah mayis ayi sanki pes pese dogurmus gibiyiz 2 3 gün arayla hep ben aselnur betül müge gözde vs. doluuu  :k06:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

teşekkür ederim gülşah :-*

evet bende mi mayısa kadar tutsaydım oğlumu içimde :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.