мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

gözdeee çookkk sevindimmmmm hadii hayırlı olsunnnn  Allah tamamına erdirsin insallah utandırmasınn 

dilengisk

gozdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee daha guzel bi haber olamazdı cok ama cok ama cok ama cok sevindim rabbim karsına guzellikler cıkarsın hep mutlu ol hayata dair emegin cok karsılıgını almaya baslıosun artık sukurler olsunnnnnnnn 

koca popppoyu da ısısrıyorum en guzel kıvrımından ne bal oldu masallah pasamız  darısı basımıza

HASRET!M S@N@

banu_fth

gözdecim hep bunun için dua ettim senin yazına nerde rastladıysam ..
sonunda beklediğim haber geldi ... çok sevindim .. Allah iyilerle karşılaştırsın canım .. Umarım cok cok mutlu olursun ..
Allah gönlünden ve gördüğünden geri koymasın ..  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aman kızlar ya amacınız beni iyice sulugöz yapmak mı  :y25: :y25: :y25:
Allah hepinizden teker teker razı olsun :amin: :amin: :amin:
İyi dilekleriniz ve dualarınız için minnettarım  :flowers:
Hepiniz sayesinde Allahım dualarımızı duydu ve yüzüme güldü hayırlısıyla Allah yüzümüzü kara çıkartmasın :amin:
Bütün güzel paylaşımlar burdan devam edecek  :k06:
SİZLERİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

tulayysl

gözdecim adınıza cok sevindim canım. ben de bi gun bu haberi bekleyenler arasındaydım :D sukur cok beklemedik :D Rabbim gonlune gore versin tatlım. sizin için hayırlısı ne ise o olsun. o tosun paşanın poposunu da bi ısırırsam acıtyla öööle bi yurur ki..

Rabbim hepimizi ii insanlarla karsılastırsın insallah. güzel gunler sizinle olsun. mutlyuluğunuz hiiiiiçç bozulmasın

kelebegimm

Rabbim senin ve Ruzgarin hakkinda hayirlisini versin cok guzel bi haber ins. ruzgarrr cook coookkk mutlu olur bayiliyorum ya onaaaaaaaaaaaa :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:taabi sende cook mutlu ol canim benim :opucuk: :opucuk:

]

Balböceği

Gozde'mm canimm cok guzel bi haber bu  :hello2: :hello2: :hello2:

iyi dusun, dogru adimlar at. insallah hakkinda hayirlisi olur.  :amin:

Dularimiz seninle ve tosun pasa icin..  :amin:  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

allah güzel gönlüne göre versin inşallah herşey senin istedigin gibi olsun  :amin: :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

Rabbim hayirlisini nasip etsin canim hakkinizda  :amin: güzellikler olsun hep yasaminda  :amin:  :love9: :flowers:

aşkitoom

gözdecim herşey gönlünce olsun,allah size ömür boyu acılar göstermesin. :opucuk: :opucuk:

özgemm

gözdecm hadi hayırlı olsun canım
RABBİM utandırmasın mutluluklar rüzgarımlaaa

Nezo

Hakkında Ne Hayırlı İse O Olsun Arkadaşım İnsallah. Herşey Gönlünüzce Olsun Çok Sevindim Hayırlı Uğurlu Olsun.  :flowers:[color]

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

İyi ki varsınız kızlar yazdıklarınızı okuyunca gözlerim doluyor ve sonrasında başlıyorum hüngür hüngür  :y25: :love9: :flowers: :opucuk:
Allahım hepimizin yanında ve yardımcısı olsun  :amin:
Bu arada Emre geldi yarın görüşeceğiz  :hieyt:

fıstık

GÖZDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

DELİ KIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

BURAYADA MI YAZDIN ALLAH SENİ NAPMASIN EMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: