28 Mart , 2024, 22:11:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

GOZDECIM PARTI SEN RUZGAR HERSEY HARIKA GORUNUYO  :love9: :love9: :love9: :love9:
NICE YASLARA  :love9:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aynurum sağolasın canım benim  :opucuk:
Uğraştık didindik olmuş diyorum bende  :k06: :love9: :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

GOZDECIM HERSEY SUPER GORUNUYOR  :nazar: EMEGINE SAGLIK CANIM  :love9: RUZGARIMIN KIYAFETI ÇOK YAKIŞMIŞ  :nazar: SANADA MORLAR  :nazar: PASTANIZ DA GUZEL  :hungry: NICE SENELER GORUN HEP BERABER  :amin:

belkis_nur

:nazar:   daha nice saglikli mutlu yillara ruzgara ailesiyle birlikte      :amin:    cok guzel fotorgraflariniz ,   :nazar:   cok guzel cikmissiniz   PASTADA SUPER OLMUSSSS      :hungry:   

Balböceği

gozde'cim fotlari yeni gordum canim  :)

cok guzel gozukuyorsunuz  :flowers: :flowers: hediyelerini gule gule kullansin herkulum  :love9:

Nezo

Gözde' cim Fotoğraflar Müthiş. Yeni Yaşınız Kutlu, Mutlu Olsun Umarım Nice Nice Doğum Günleri Kutlarsınız  :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sibelcim canımsın meleğim benim :love9: Oğluma yaraşır bir anne portresi çizeyim dedim süslendikçe süslendim :k06: Ama yanında her zaman sönük kalırım paşanın o kadar fırlama ki tüm ilgi kendisindeydi yaramazım benim :k06:

Nurcum çok sağol tatlım Allahım hepimize nice güzel günler görmeyi nasip etsin :amin:

Mersi Edoş :flowers: Valla gelen kıyafetlerin hepsini değiştirmeye gittik bugün hepsi küçük geldi 2 yaş aldık napalım irkekler hep böyle anacım :k06: Sende göreceksin :amin:

Nez teşekkür ederim , uğraşlarımıza değdi neyse ki gelen herkes ve bizle çok memnun kaldık :k06:

Hep beraber geçireceğimiz daha nice güzel yıllarımız var  :love9: :love9: :love9: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

canim fotograflarin yeni gördüm cok seker hersey  :love7: dogum günü kutlu olsun pasanin  :opucuk:  :nazar: :nazar: bu arada sende cok güzel olmusun  :-* bakinca icim acildi ins. bende o günleri görürüm  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gülüm eksik olma kuzum benim çok teşekkür ederim :flowers: :opucuk:
Rabbim tahmininden çok daha kısa bir süre sonra karnını bebekle dolduracak ve nice yaşlarını göreceksin sağ salim inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 18 Mayıs , 2011, 20:47:12
Gülüm eksik olma kuzum benim çok teşekkür ederim :flowers: :opucuk:
Rabbim tahmininden çok daha kısa bir süre sonra karnını bebekle dolduracak ve nice yaşlarını göreceksin sağ salim inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: insallah cnm ins

dilengisk

gozdecim hersey harika olmus emegine ellerine saglık oglusunla daha nice mutlu huzurlu yaslar dilerim ilk olan hep ozel hep farklı olur anılarınızda herseyin dort dortluk oldugu bir dogum gunu yasamıssınız darısı basımıza

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım Dilekcim uzun zamandır seninle karşılaşamıyorduk ne kadar iyi oldu çok teşekkür ederiz :flowers: :opucuk:
Yapabileceğimin en iyisini yapmaya çalıştım hafızasında yer etmesini istiyorum resimlerle dahil olsa..Bir eksiklik hissetmeden mükemmel büyümesini diliyorum ve her şeyi onun için yapıyorum..
Sıra sizlerde artık sizleri de podyumda göreceğiz sabırlar diliyorum :k06:

dilengisk

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 18 Mayıs , 2011, 23:49:14
Canım Dilekcim uzun zamandır seninle karşılaşamıyorduk ne kadar iyi oldu çok teşekkür ederiz :flowers: :opucuk:
Yapabileceğimin en iyisini yapmaya çalıştım hafızasında yer etmesini istiyorum resimlerle dahil olsa..Bir eksiklik hissetmeden mükemmel büyümesini diliyorum ve her şeyi onun için yapıyorum..
Sıra sizlerde artık sizleri de podyumda göreceğiz sabırlar diliyorum :k06:

[/quote

amin hayatım amiiin insan gercekten evladı icin hep en iyiyi istiomus gun gectikce daha fazla idrakine varıorum anneligin guzelliklerinin valla

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Oğlum ,

Doğum gününden bu yana sana yazacak fırsatım olmamış minik sevgilim  :love9: Annecik çok yoğun çalışıyor yavrum senin için :love9:

Senin için çalışırken hayırlı bir kısmetle karşılaştı :love7: Allahtan bir mani çıkmaz ise ve her şey yolunda gider ise hayatımız tam anlamıyla değişiyor olacak :nazar: :amin:

Kader kısmet denilen şeye inanırdım ama bu kadar olabileceğini düşünemezdim :k06:
Babacık alandan uçan bir yolcu aslında aşkım :love9: Hayatında ilk defa aktarmalı olarak bizim alandan uçarken kader karşısına beni çıkarmış ;)..3 gün 3 gece facebook ortamında aramış beni sonunda arkadaşı bulmuş ve çok anlamlı bir mesajla bana ulaştı derken Allahım nasip ederse şuanki tarih benim doğum günüm :love9: 1 Eylül  :love3: nikah günümüz olma ihtimali çok yüksek :love7:

Ama asıl olan gurbete gideceğiz oğlum :y25: Hayatımıza Amerika / Newyork da devam edeceğiz..
Anneannenden teyzenden dedenden ve nenenden nasıl ayrılacağımızı hiç bilmiyorum yazarken bile gözlerim doluyor ama senin geleceğini düşünmek zorundayım bebeğim :love9:

Allahım bize hayırlı yazılar yazsın iyi insanlarla karşılaştırsın :amin:

Bu arada hala yürümüyorsun patatesim benim :k06: O dötünü kaldıramadın bir türlü ;D
Boyuna posuna kurban olsun annen senin :nazar: İştah açıcı şurubumuz işe yaradı çok şükür göbüşünü şişirip duruyorsun :k06: Boyun 90 cm e yaklaşıyor çok az kaldı daha 1 metre bile değilsin ama hayatımdaki en önemli varlıksın evlatçım :love9:

Seni dünyadaki herşeyden çok seven Annen :love9: :love9: :love9:

yasmin24

ayyyyyyyyy canım benim çok sevindim hayırlı olsum Allah güldürsün yüzünü en güzel günler rüzle senin olsun  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: