28 Mart , 2024, 13:38:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

banu_fth

maşşallah size iki çevçili..  :nazar: :nazar: :nazar:
çok yakışmış laci takımları ayy yirim onu yirim tombul bacaklarını ..  :love9: :nazar: :nazar:
Allah a emanet olun ..  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sağol Eylülüm  :flowers: :opucuk:
Sende bu sene karnında seneye kucunda olcak meleğin inşallah  :amin:
Sende allaha emanet ol tatlım :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 08 Mayıs , 2011, 19:33:36
Sağol Eylülüm  :flowers: :opucuk:
Sende bu sene karnında seneye kucunda olcak meleğin inşallah  :amin:
Sende allaha emanet ol tatlım :amin:

Sağlıkla gelsin hayırlısıyla inşallah öyle olucak canım . amin . .. heyecanlıyım ..  :love9: hemen gelsin istiyorum ..
sizi görünce bi seviniyorum bi seviniyorum ..  :nazar: :nazar: :nazar:

tulayysl

oy maşallah Rabbim huzurunuzu bozmasın. kıyama size cok tatlısınız

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Eylülcüm hamileliğinin tadını çıkar valla doğduktan sonra çok arayacaksın ne rahatmışım diyeceksin ama her şeye bedel bir cana can vermek  :love9:
Bende hamişleri görünce o günler aklıma geliyor yeniden heves ediyorum ama  :sad1:

Tülaycım çok sağolasın hayatım  :opucuk:  :amin: :amin: :amin: :amin:
Allah cümlemizin huzurunu ve sağlığını korusun  :amin:

banu_fth

henüz ilk üç ayın içindeyim rahatlık konusu benim için geçerli diiill..  :sad1:
bigün midem yanıo , bi gün bulanıyo ..  :honk:
henüz 2.ay bitti.. nası bitti bilmiom ama şükür ..
3.ay bitsin sonra rahat olucakmııışş.. bi de hareketlerini o zaman hissedicem heralde bilmiorum  :dontknow:
şu an hala farkında diilim .. içimde bi kalp atıo onu biliyorum sadece ..  :love9:
dışarı çıksın da yanaklarını göbeğini öpeyim diye bekliom.. henüz tadını alamadım sanırım..  :k06:

umarım seninde karşına Allah bi melek çıkarır ve sizi sahiplenir Allahın izniyle güzel yuvanı tekrar kurarsın ..
mutluluğunuza mutluluk katsın Allahım ..  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:
Allah bir daha nasip etsin inşallah sana ..  :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canımsın birtanem  :love9: :love9: :love9:
Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için :opucuk:
Hele bir mercimek 17-18 haftalık olsun da bir allahın izniyle ondan sonra ne zaman hissedeceğim diye tasalanmaya başla :k06:
Şuan o kadar ufak ve sana muhtaç ki hayatının sonuna kadar sana muhtaç olacak bir can taşıyorsun ona ve kendine çok çok iyi bak :love9: :nazar: :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 08 Mayıs , 2011, 21:12:12
Canımsın birtanem  :love9: :love9: :love9:
Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için :opucuk:
Hele bir mercimek 17-18 haftalık olsun da bir allahın izniyle ondan sonra ne zaman hissedeceğim diye tasalanmaya başla :k06:
Şuan o kadar ufak ve sana muhtaç ki hayatının sonuna kadar sana muhtaç olacak bir can taşıyorsun ona ve kendine çok çok iyi bak :love9: :nazar: :amin:

rica ederim bitanem vala içimden sölüyorum .. Allah söletiyordur inşallah.
ay ben onun muhtaçlığına ölürüm .. kurban olurum ..
onun bi gülen yüzü yeter .. umarım iyi bakıyorumdur dikkat etmeye çalışıyorum canım..
gelişen vücudunu yerim ben onun .. sanki yerlere göklere sığdıramıycakmışım gibi geliyor  :love9: :love7:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bebeğim Allah da sana her zaman güzel gönlünden geçen tüm dilekleri versin inşallah :amin: :amin: :amin:
Sana sadece şu kadarını söyleyebilirim hayatında onun kadar tatlı ve sevilecek bir varlık tanımadın tanımayacaksın da :love9: :love9: :love9:
Ve kendin artık yok olacaksın sadece o var olacak her şey onun üzerine kurulacak hayatın planların :love9: İnsanın hayatını adayacağı varlığa sahip olması kadar kutsal bir şey var mıdır? :love9:

banu_fth

amin sanada cnm . :amin: :nazar:
umarım Rüz ilerde senin kıymetini çok çok çok iyi bilir ..  :amin: :nazar:
bu kadar kendini adamış anne çok az bulunur..  :love9: :flowers:
valla saf sevgiyi tadıcağımı düşünüorum .. önyargısız .. saf pırıl pırıl .. tertemiz .. mis gibi .. aşk :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

O benim oğlum ben yetiştireceğim iyiyi de kötüyü de öğreteceğim seçimini kendi yapacak her zaman ama bana öyle geliyor ki bana düşkün olacak başka kimi var ki yavrumun zaten :love9:
Bebeğim sende kucağına aldıktan sonra ne kadar mükemmel bir anneyim diyeceksin iltifatları alacaksın emin ol bana özgü bir durum değil bu  :love9:
Hayatının aşkına kavuşmana sayılı günler var çabuk geçecek hemde çok çabuk :love9:

banu_fth

bana çabuk geçmiycek çünkü o günü bekliyorum ..
bazen babamız erken geliyor işe bana arabayı bırakıyor .. araba sürerken bağırarak konuşuyorum onunla ..
çabuk büyü sağlıkla , al vitaminleri .. yalnız dişlerimden uzak dur  :k06: hemen gel tamammı vakti zamanında diyorum  :love9:  belki çevreden gören varsa  :ehi: :ehi:
tabiki biz yetiştireceğiz ve ben asla vazgeçmem yavrumdan .. ne olursa olsun .. 

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Afferin mercimeğin güzel annesine  :love9: :love9: :love9:
Oooo bende nasıl konuşurdum bir bilsen  :ehi: :ehi: :ehi:
Anneannem hayretle bakardı ne yapıyorum diye ama doktor tavsiyesi her zaman konuşun bebekle diyorlar boşuna değil valla son aylarda oyun oynuyorduk ben elimi karnıma vururdum Rüz de vurduğum yere tekme atardı akıllı bıdığım :k06:
Bende hamişken bir dişimi kaybettim her şeyi yapmama rağmen deli gibi depoları boşaltıyorlar :sad1:

tulayysl

gözdecim biliyormusun.... bebekleri anneye emzirmkiçin verirken o kavusma anındaki heyecanlarını gorunce artık aklıma hep sen geliyorsun. o gunleri anlattın ya.. hislerini.. neler hissettiklerini şiödi sanırım daha ii anlıyorum.. Rabbim rüzgarı sana bağışlasın inş.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tülaycım çok teşekkür ederim  :opucuk: :opucuk:
Ne kadar güzel aklına geliyor olmam kalıcı bir yerim olmuş o haldeyse  :k06:
Allah oğlumu bana bağışlasın dediğin gibi  :amin: :amin: :amin: :amin:
Sanada şimdiden hayırlı doğumlar nasip etsin :amin: