28 Mart , 2024, 12:53:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

мι̇ηι̇к нєякüℓüм вüуüуσя :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 29 Ağustos , 2010, 00:20:58

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Oğlummmmm  :love9: :love9: :love9:
Bana her anneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee diye bağırışında içimden bir parça kopuyor resmen kendimden geçiyorum nasıl bir mutluluktur nasıl bir huzurdur nasıl bir aşktır bu yarab  :love9: :love9: :love9: :love9:
Seni o kadar deli gibi seviyorum ki ne kadar sevsem azmış gibime geliyor bazen  :love9: :love9: :love9: :love9:
İçime sokasım yalayıp yutasım geliyor  :love9: :love9: :love9:
Beni benden alan tek varlıksın annecim  :love9: :love9: :love9: :love9:
Doğum günümüze çok az kaldı evlatçım  :muzz: :muzz: :muzz: Son 58 gün  :occasion14: :occasion14: :occasion14:
Bu ay parti malzemelerimizi alıyoruz maaşımız gelsin  :k06: :k06: :k06:
1 figürlü olacak herşeyimiz kararlaştırıldı  :hieyt: :hieyt: :hieyt: Beğendim herşeyini  :love9: :love9:
Bugün anneannenle seni parka götürdük ve ilk defa salıncak sefası yaptık aşkım  :love9: :love9: :love9:
Seninle bende bindim kahkahalarımız havada uçuştu resmen  :love9: :nazar:
Sonra yalnız bebek salıncağına koyayım dedim oturttum seni istiyorum diye bağırdın bende kucumda sallanmaya devam ettim  :k06:
Allahım bu salıncağa binmek hiç bu kadar tatlı gelmemişti  :love9: :love9:
İşte salıncak keyfimizin videosu  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

http://img25.imageshack.us/i/v69.mp4/

BALIM KAYMAĞIM LOKUMUM MİNNOŞUM ÖMRÜM NEFESİM HAYATIM ANNEN SENİ KOCAMAN SEVİYOR

BERABER YAŞADIĞIMIZ AŞK SONSUZ OLACAK HAFIZALARDAN SİLİNMEYECEK

BENİMSİN BENİM KALACAKSIN

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sana her gün yazacak bir şey bulamamış olsam dahi değişmeyecek tek duygumu her allahın günü her saat başı her saniye söyliyebilirim ve yazabilirim miniğim  :love9: :love9: :love9:

SENİ ÇOOOOOOOK SEVİYORUMMMM ANNECİMMMMMMMMMMMMMMMMMM
HAYATIMIN SONUNA KADAR DA SEVECEĞİMMMMMMMMMMMMM
AŞKIMSINN LOKUMUMSUN HER BİR ŞEYİMSİNNNNNNNNNNNNNNNNN

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

OĞLUŞ ARTIK OYUNCAKLARININ FARKINDA RESMEN HELE Kİ TUTUP SÜRÜKLEMEN YOK MU ANNEM BİTİRİYOR BENİ  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Gozde'm cok seker bi olgun var ya  :nazar: :nazar:

Yanaklarindan isirasim geliyor  :k06: 10. ayiniz hayirli olsun yasinada az bi zaman kaldi   :muzz:

Mine'l Aşk

Mâşaallah! Bârekallah!

Rabbim ayırmasın oğluşunla seni inşallah...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

kız gözde videoyu yeni gördüm ben
ne güzel gülüyo böcük  :k06:

ayrıca seni de canlı canlı görmek çok güzel  :opucuk:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canlarım eksik olmayın hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum  :flowers: :love9: :opucuk:

Her geçen gün sevgim aşkım katlanarak büyüyor hayranlığım artıyor bağımlılığım tavan yapıyor  :love9: :love9: :love9:

Evdekilerin söylemesine göre de Rüzcümde bensiz olmak istemiyor ama ne yapalım herşey onun iyiliği için  :amin:

Allah evlatlarımızın eksikliklerini göstermesin ömürlerine ömür sağlıklarını sağlık katsın  :amin: :amin: :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Benim dünya tatlısı minnoş oğluşum  :love9:
Doğum günümüze tam tamına bugünü saymıyorum 51 gün kaldı  :love9:
Zaman o kadar hızlı geçiveriyor ki tutamıyorum  :love9:
Her geçen gün büyümeni görmek benimle oyunlar oynaman bana anne diye seslenmen hayatım oldu benim  :love9:
Hele bir de ayaklan yürüteçle oynadığımız kovalamaçlardan daha da eğlenceli olacak  :love9:
Ve artık çok güzel top oynuyoruz karşılıklı elimizle tabii henüz ayaklar faaliyette değil o derece  :love9:
Yemeklerini kendin yemek istiyorsun arada kaşığı veriyorum eline ama sadece döküp saçma konusunda profesyönelleştin  :love9:
Bana benzemeye devam ediyorsun fındık kurdum  :love9:
Kaşların çenen aynı ben  :love9: Bu duruma ne kadar sevindiğimi söylememe gerek yok herhalde  :love9:
Boyuna posuna 41 bin kere maşallah paşam  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Dışarda görenler 1 - 1.5 yaşında mı diye soruyorlar 10 aylık dediğimde maşallah demeyene bir bakış atıyorum ki  :cildir:
:love9: SENİ ÇOK SEVİYORUM MİNİK SEVGİLİM  :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Minik herkülcüm benim  :love9: :love9: :love9:

Artık her izin günümde seni parkta dolandırıp sallamaya götürmeye başladım sevgilim  :love9:
Havalar düzeldi sanırım artık baharı getirdik çok şükür  :love9:
Bu aralar 6 tane dişini birden patlatmaya çalıştığın için huysuzluğun tavan yapmış durumda  :sad1:
Zorluyorsun zorlanıyorsun ağrı kesicilerle idare etmeye çalışıyoruz  :amin:
Çok güzel dil çıkarıp duruyorsun  :love9: Anneyle oyun oynayıp sarılıp öpüyorsun  :love9:
Seni ne kadar sevsem az benim biricik tospam  :love9:
Allahım hakkında hayırlı yazılar yazsın o gül yüzün hiç solmasın  :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 29 Mart , 2011, 19:37:45
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
insallah acisiz cikarsin pasam  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İnşallah Aynurum inşallah paralıyor resmen kendini de bizi de  :sad1:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 29 Mart , 2011, 19:42:32
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 29 Mart , 2011, 19:37:45
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
insallah acisiz cikarsin pasam  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İnşallah Aynurum inşallah paralıyor resmen kendini de bizi de  :sad1:

bizimkide ustleri cikariyo canimda cikiyo  :sad1: hele hamislikle daha zor  :'( Allah yardimcimiz olsun  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: