19 Nisan , 2024, 02:21:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CİCİBEBE ZARARLI MI???

Başlatan tubali, 28 Ağustos , 2010, 13:54:42

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hayret cicibebeyı sevmeyen tek cocuk ecrin heralde :D
eflin bayılarak yıyor bıgün vermıyım dıyorum normal kahvaltı yeın ama yemiyor zilli ;D

DER!N

Yok benimki ver pastırmayı yalasın, zeytin yesin, peynir domates mercimek köftesi makarna salatası falan falan tuhaf, salata suyuna ekmek batır nohut suyu ne bileyim  :k06: eline veriyorum cicibebe keyfi olursa ısıra ısıra yiyor bir iki tane keyfi olmazsa ıslatıp ıslatıp çıkartıyor diş kaşıyor onunla

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

annesi demekki ekşi şeyleri sevıyor eciş
hamileyken cok mu yedın ekşi
eflinde ekşi şeylerı sevıyor ben hamıleyken cok yemıstım ekşi
gecenlerde acı turşu yedi :D

DER!N

Normalde ekşiciyimdir, ama aksine hamileyken çok tatlı yedim hala devam ediyorum huyum değişti  :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:D :D :D
YE TATLIYI DOGUR HAKKIYI
YE EKŞİYI DOGUR AYSEYI DERLER
SENINKI TERS OLMUS AMA :laughing7:

DER!N

Angel

ayy emrede hic sevmiyor cicibebeyi   :igrenc: :igrenc:  heryedirdigimde kusuyordu cocugum   :igrenc: :igrenc:

ustu basi hep batiyordu  bende artik vermiycem tiksiniyor yavrum    :igrenc: :igrenc:

ablasida hic sevmezdi'de faydali diye zorla yedirirdim.hem ayrica kilo aldiriyor bunu biliyorum .

мiŁenα.

eymenede denediğimde bir kez yalana yalana yedi..

sonrasında sevmedi yemedi...

vermicem ben daha  :-\ önce doktorumuza danışcam tabikide :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

bende fos kilo yaptığını duymuştum aldım  paket 1 ay oldu hala duruyor yarısı zamanı geçti heralde beyimiz yemiyor sevmedi fazla ama yine aldım sabah verdim zor yedi bakalım bi kaç kere daha denerim yemenzse ben yerim :k06:

fıstık

benim kızım sabah kahvaltıda yiyor doktorumuz fazla yemesin sadece bir öğün ver boş kilo yapar demişti zararı olsa mutlaka verme derdi

DER!N

Cicibebe sevmeyen bebekler kulübü kuralım yalnız değilmişim. :k06:

Angel

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 31 Ağustos , 2010, 08:23:27
Cicibebe sevmeyen bebekler kulübü kuralım yalnız değilmişim. :k06:

gulfer sen diyorsunya selen tatliyi sevmiyor diye emrede son bir aydir tatlidan nefret ediyor    :igrenc:

hep oguruyor Allahtan muzu severek yiyor pekmezide  ama baska birsey versem mesela muhallebi,veya nisastali birsey versem hep kusuyor hepsini    :-\

DİLVİN

ÇAĞLAR ÇOKKK SEVIYOR  :hungry: :hungry: :hungry:

SEVMEDİĞİ BİŞİ YOK OĞLUMUN MAŞALLAHHHHHH  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

SADECE AKŞAMLARI VERIYORUM SÜT VE SUYLA KARIŞTIRIP
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

βαlκιz

bizimkiler kaç kilo yemiştir acaba 10 aydan itibaren büyük kutulardan alırdık 1 haftada biterdi
bende sütle karıştırıp yerdimm  :hungry: :hungry: :hungry:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

ben küçükken cok yemisim hala da cok severım yerim pastalarda da cok kullanırım kızıma da yedırmeye dusunuyorum insallah