Boş Mama Kavanozları Nasıl Değerlendirilir?

Başlatan AککORTįє, 27 Ağustos , 2010, 23:35:20

« önceki - sonraki »

AککORTįє

28 Ağustos , 2010, 19:10:25 #15 Son düzenlenme: 28 Ağustos , 2010, 23:59:35 iLkNu®
yok goncacım öyle değil, kavanozlarım büyük olsaydı bu da dahil seçenek faza olurdu ama küçük bendekiler

ayrıca bizim burda da yok bunlardan ilk defa görüyorum  ::)

başka bi çerçeve planı vardı aklımda ama sanırım ondan da vazgeçtim

şişeler bana bakıp diyorlar ki

'' yaparsın bizden bişey be hadi görelim seni  :laughing7:

ama malesef çöpe gidecekler galiba  :-\

βαlκιz

içine çiçek ekilirmi acaba
::) ::)
yada nane maydonoz  :k06: :k06: :k06: iyi olur aslında camın önünde falan  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

dışı kumaşla incik boncuk pulla falan süslenir
maydonoz nane ekilir mutfak masasında durur  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

ben atıyordum hiç düşünemdim öyle seyler yapayım
bazen biyere giderken yogurt falan koyuyordum
sonra kaynanam istedi recel yapınca koymus bikactanesine ama kapagı tam kapanmamıs

tubali

bendede yuzlerce wardıı....
hep dagıttımmm....
bi işe yaramıyorrr....

tweety0555

benım bahartlıklarım ufak cok fazla aldıgım bahartaların arta kalanlarını kavonozlara koyuyorum ve ust uste koyuyorum cok hos gozukuyorlar aslıjnda su kumala kaplama aklımda ama onada karı olmak lazım oda bende yok :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

süslü püslü bişeyler yapıp kalemlik olarak kullanılır  :icon_scratch: :icon_scratch:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ben de hep attım
esımın tarafın verdım bı kac tane incik boncuk işiyle ugrasıyolar içine doldurdular ıı oluyomuş ;)

polaire

Alıntı yapılan: tweety0555 - 28 Ağustos , 2010, 23:07:20
benım bahartlıklarım ufak cok fazla aldıgım bahartaların arta kalanlarını kavonozlara koyuyorum ve ust uste koyuyorum cok hos gozukuyorlar aslıjnda su kumala kaplama aklımda ama onada karı olmak lazım oda bende yok :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gerçekten o bendede yok başkalarının yaptıklarına hep imrenir bende yapayım derim sonra birini bile denemem :)

DER!N

Alıntı yapılan: iLkNu® ।૧૦૩ - 27 Ağustos , 2010, 23:35:20
büyük bir hızla artıyorlar bende atmıyorum belki bi işe yarar diye

bişey olacak bunlardan ama ben hala çıkaramadım  ;D

fikir istiyorum sizden kızlar , bu kavanozlardan ne yapabilirm ::)

Boncuklarla falan uğraşmayı seviyorsun incik boncuk koyabilirsin dekoratifte durur ayrı renklerde falan.

Ben atıyordum, komşu ananemiz atma lazım olur dedi ona veriyorum baharat koyuyormuş.

Hmm evde mum yapımını biliyorsan yine  renkli ve kokulu mumlar yapabilirsin.

βαlκιz

aaa evet mum bak süper olur jel mum içine incik boncuk pul koyarsın mum yaparsın
süper olur  :icon_thumright:

мiŁenα.

bendeki kavanozlar bu tarz değil küçük  bebelac kavanoz mama kutusu...

mum olayıda hoşmuş :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

ponçik

Alıntı yapılan: iLkNu® ।૧૦૩ - 28 Ağustos , 2010, 19:10:25

ayrıca bizim burda da yok bunlardan ilk defa görüyorum  ::)

ben bu resimdekileri netten buldum, içiniz rahat olsun bunlar mama kavonozu değil zaten  :laughing7:

ponçik

βαlκιz